U4

O Institutu
eNoviceIJS

Znotraj inštituta

Raziskovalni odseki
Centri
Službe in podporne dejavnosti

Stefan.jpg

Posamezne naloge poslovanja Instituta opravljajo enote, ki se glede na posamezna področja svoje dejavnosti organizirajo kot službe in servisi. Za opravljanje skupnih zadev na področju upravno-pravnih, kadrovskih, komercialnih, finančno-računovodskih in drugih administrativnih nalog se organizirajo službe. Za opravljanje zadev na področju vzdrževalnih in drugih tehničnih nalog se organizirajo servisi.

FINANČNO-RAČUNOVODSKA SLUŽBA - U4

Vodja finančno-računovodske službe


Glavni računovodja

  • mag. Frida Žlak, frida.zlak@ijs.si, glavna računovodkinja

    Telefon: (01) 477 32 55
    Soba: C186

Finančne analize

  • Marko Beketič, mag.posl.ved, marko.beketic@ijs.si , samostojni strok.delavec

    Telefon: (01) 477 36 42
    Soba: C173

Plače

  • Nataša Goševac, dipl.org., natasa.gosevac@ijs.si, samostojna strok.delavka

    Telefon: (01) 477 37 20
    Soba: C192

    Tina Dokl, univ.dipl.soc.del., tina.dokl@ijs.si, samostojna strok.delavka

    Telefon: (01) 477 33 95
    Soba: C192

Saldakonti kupcev

  • Tanja Debevec, dipl.upr.org., tanja.debevec@ijs.si, finančnica

    Telefon: (01) 477 36 27, 477 32 29
    Soba: C193

Saldakonti dobaviteljev

  • Katja Janževec, dipl.org.tur., katja.janzevec@ijs.si, samostojna strokovna delavka

    Telefon: (01) 477 33 02
    Soba: C193

Vodenje in poslovanje z bančnim računom

Osnovna sredstva

  • Nina Velič, nina.velic@ijs.si, projektna sodelavka

    Telefon: (01) 477 32 29
    Soba: C184

Potni nalogi (tujina)

Kontiranje in knjiženje faktur

Materialno knjigovodstvo, zaključki, drobni inventar

Potni nalogi (SLO) in blagajna

Prodaja na domačem trgu - NRP in projekti ministrstev

  • mag.Jadranka Petrovčič, jadranka.petrovcic@ijs.si, vodilna strokovna sodelavka

    Telefon: (01) 477 37 47
    Soba: C178

    Lidija Jarni, viš.uprav,del., lidija.jarni@ijs.si, samostojna strokovna sodelavka

    Telefon: (01) 477 32 28
    Soba: C188

Prodaja na domačem trgu - prodaja storitev na domačem trgu in fakturiranje

  • Jana Selan, jana.selan@ijs.si, projektna sodelavka

    Telefon: (01) 477 33 45
    Soba: C142b

    Katja Ernestl, dipl.ekon., katja.ernestl@ijs.si, samostojna strokovna sodelavka

    Telefon: (01) 477 33 31
    Soba: C142b

    Damjana Nikovski, dipl.org.menedž., damjana.nikovski@ijs.si, samostojna strokovna sodelavka

    Telefon: (01) 477 33 31
    Soba: C142b


Institut "Jožef Stefan", Jamova 39, 1000 Ljubljana, Slovenija, Telefon: (01) 477 39 00, Faks.: (01) 251 93 85
info@ijs.si