Dosedanji direktorji / Desno

Direktor Instituta
Dosedanji direktorji Instituta



DOSEDANJI DIREKTORJI INSTITUTA


  • Prof. dr. Anton Peterlin, 1949 - 1955
    Karol Kajfež, 1. 7. 1955 - 31. 12. 1958
    Lucijan Šinkovec, 1. 1. 1959 - 31. 5. 1963
    Prof. dr. Milan Osredkar, 1. 6. 1963 - 8. 4. 1975
    Prof. dr. Boris Frlec, 9. 4. 1975 - 14. 2. 1984
    Prof. dr. Tomaž Kalin, 15. 2. 1984 - 27. 3. 1992
    Prof. dr. Danilo Zavrtanik, 28. 3. 1992 - 2. 7. 1996
    akademik Prof. dr. Vito Turk, 3. 7. 1996 - 2. 7. 2005
    Prof. dr. Jadran Lenarčič, 3. 7. 2005 -