U2 / Desno

SEKRETARIAT - U2

Sekretarka Instituta


Sodelavci

  • Minka Ferfila, minka.ferfila@ijs.si,
    Opis dela: mladi raziskovalci, podiplomski študij mladih raziskovalcev, habilitacije
    Telefon: (01) 477 35 55
    Soba: C152

    Barbara Ida Gorjanc, univ. dipl. soc. kult. in prof. fil., barbara.gorjanc@ijs.si,
    Opis dela: zdravstvena zavarovanja, porodniški dopusti, poškodbe pri delu in zunaj dela, odsotnosti z dela
    Telefon: (01) 477 32 41
    Soba: C156

    Tanja Gosar, viš. uprav. del., tanja.gosar@ijs.si,
    Opis dela: sklepanje in prenehanje delovnih razmerij, zavarovanja sodelavcev v tujini, prostovoljno zdravstveno zavarovanje, prostovoljno dodatno pokojninsko zavarovanje, dopolnilno delovno razmerje, zdravniški pregledi
    Telefon: (01) 477 32 34
    Soba: C155

    Ana Marija Horvat, anamarija.horvat@ijs.si,
    Opis dela: varnost pri delu
    Telefon: (01) 477 31 04
    Soba: C154

    mag. Bojan Huzjan, bojan.huzjan@ijs.si, varnostni inženir
    Opis dela: varnost pri delu, požarna varnost, preventivni zdravstveni pregledi
    Telefon: (01) 588 52 27
    Soba: P7B

    Jože Matko, joze.matko@ijs.si, koordinator splošne varnosti
    Opis dela: koordinacija varnostne službe
    Telefon: (01) 477 37 85 ali 477 32 00
    Soba: 116

    Jožica Obrstar, dipl. upr. org., jozica.obrstar@ijs.si,
    Opis dela: arhiv IJS, študentski servis, nadurno delo, obvezna praksa, avtorske pogodbe, pogodbe o delu
    Telefon: (01) 477 37 00
    Soba: C156

    Romana Ogrin, univ. dipl. prav., romana.ogrin@ijs.si,
    Opis dela: podaljšanje in urejanje delovnih razmerij, kadrovska evidenca
    Telefon: (01) 477 3117
    Soba: C194

    Maja Rebolj, spec., maja.rebolj@ijs.si,
    Opis dela: razporeditve izvoljenih delavcev, napredovanja, javni poziv za mentorje mladih raziskovalcev, javni razpis za mlade raziskovalce, službena stanovanja za mlade raziskovalce, mladi raziskovalci iz gospodarstva, podiplomski študij sodelavcev
    Telefon: (01) 477 32 42
    Soba: C178

    Eva Tozon, eva.tozon@ijs.si,
    Opis dela: izvolitve raziskovalcev v nazive IJS
    Telefon: (01) 477 34 15
    Soba: 204

    Luka Virag, luka.virag@ijs.si,
    Opis dela: pravna podpora
    Telefon: (01) 477 34 41
    Soba: C151

    Nikolaja Vuletić, dipl. soc. del., nika.vuletic@ijs.si,
    Opis dela: delo za ZS, tujci (dovoljenje za zaposlitev, dovoljenje za začasno prebivanje, avtorske pogodbe in sporazumi o gostovanju ter sporazumi o štipendiranju za tujce, pridobitev davčnih številk, prijava začasnega prebivališča na policiji, najemne pogodbe), nagrade in priznanja, izvedba postopka za imenovanje članov ZS in volitev članov UOI, zapisničarka UOI
    Telefon: (01) 477 35 22
    Soba: C171

    Polona Vuletič, polona.vuletic@ijs.si,
    Opis dela: register ARRS, strokovno izpopolnjevanje v tujini, sofinanciranje Ad-Futura, dodiplomsko in podiplomsko štipendiranje IJS, dodiplomski študij sodelavcev, tečaji tujih jezikov, IAESTE-prakse na IJS, osmrtnice, najemne pogodbe
    Telefon: (01) 477 32 48
    Soba: C171