Vabimo na obisk1 / priprave / pretekli


NA OBISKU SO BILI


Vsebina

  1. 15.02.2017 - OŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka
  2. 09.02.2017 - OŠ Dob
  3. 31.01.2017 - OŠ Antona Martina Slomška Vrhnika
  4. 25.01.2017 - OŠ Staneta Žagarja
  5. 18.01.2017 - Gimnazija Nova Gorica
  6. 11.01.2017 - OŠ Draga Bajca Vipava
  7. 6.01.2017 - Gimnazija Litija
  8. 22.12.2016 - OŠ Mengeš
  9. 13.12.2016 - OŠ Mengeš
  10. 07.12.2016 - OŠ Mengeš
  11. 30.11.2016 - Graz University of Technology
  12. 17.11.2016 - Gimnazija Ormož
  13. 21.11.2016 - OŠ Črni vrh
  14. 8.11.2016 - OŠ Ivana Kavčiča Izlake
  15. 18.10.2016 - ITS Deledda Fabiani Trieste
  16. 27.10.2016 - OŠ "JOŽETA KRAJCA" RAKEK
  17. 07.10.2016 - OŠ SIMONA JENKA KRANJ
  18. 10.10.2016 - OŠ SIMONA JENKA KRANJ
  19. 28.09.2016 - OŠ VIČ (2. skupina)
  20. 30.09.2016 - UniTuzla
  21. 21.09.2016 - OŠ VIČ (1. skupina)
  22. 15.9.2016 - GIMNAZIJA LEDINA
  23. Četrtek, 23.6.2016 - DSS Lendava
  24. Ponedeljek, 13.6.2016 - OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača
  25. Ponedeljek, 6.6.2016 - Zavod za slepo in slabovidno mladino
  26. Četrtek, 19.5.2016 - OŠ Sostro
  27. Ponedeljek, 23.5.2016 - OŠ Vide Pregarc
  28. Sreda, 25.5.2016 - Vrtec Radovljica
  29. Sreda, 1.6.2016 - OŠ A. T. Linharta
  30. Četrtek, 12.5.2016 - OŠ Ledina
  31. Ponedeljek, 16.5.2016 - Vrtec Viški Gaj
  32. Torek, 10.5.2016 - OŠ Nove Jarše
  33. Torek, 26.4.2016 - OŠ Koseze
  34. Sreda, 4.5.2016 - OŠ Miška Kranjca
  35. Četrtek, 21.4.2016 - OŠ Žužemberk
  36. Torek, 19.4.2016 - OŠ Mihe Pintarja Toleda in OŠ Livada
  37. Četrtek, 7.4.2016 - OŠ Venclja Perka, Domžale
  38. Četrtek, 14.4.2016 - OŠ Trbovlje
  39. Četrtek, 31.3.2016 - OŠ Brusnice
  40. Četrtek, 24.3.2016 - OŠ Janka Glazerja
  41. Četrtek, 24.3.2016 - OŠ Moravče
  42. Petek, 25.3.2016 - Društvo študentov farmacije
  43. Petek, 25.3.2016 - Vrtec Najdihojca, enota Biba
  44. Petek, 25.3.2016 - OŠ Majde Vrhovnik
  45. Torek, 29.3.2016 - CIRIUS Kamnik
  46. Četrtek, 24.3.2016 - OŠ Janka Glazerja
  47. Četrtek, 24.3.2016 - OŠ Moravče
  48. Petek, 25.3.2016 - Društvo študentov farmacije
  49. Petek, 25.3.2016 - Vrtec Najdihojca, enota Biba
  50. Petek, 25.3.2016 - OŠ Majde Vrhovnik
  51. Torek, 29.3.2016 - CIRIUS Kamnik
  52. Sreda, 16.3.2016 - OŠ Frana Metelka Škocjan
  53. TEDEN ODPRTIH VRAT IJS
  54. Ponedeljek, 21.3.2016 - OŠ Majde Vrhovnik
  55. Torek, 22.3.2016 - OŠ Savsko naselje
  56. Torek, 22.3.2016 - OŠ Bistrica, Tržič
  57. Sreda, 23.3.2016 - Srednja šola Izola
  58. Sreda, 23.3.2016 - Vrtec Zelena Jama
  59. Sreda, 23.3.2016 - OŠ Belokranjskega odreda Semič
  60. Torek, 1.3.2016 - Gimnazija Litija
  61. Ponedeljek, 7.3.2016 - OŠ Savsko naselje
  62. Sreda, 24.2.2016 - Vrtec Lila
  63. Četrtek, 25.2.2016 - OŠ Cvetka Golarja
  64. Četrtek, 4.2.2016 - OŠ Dob
  65. Četrtek, 11.2.2016 - OŠ Lila
  66. Torek, 16.2.2015 - Osnovna šola Vižmarje Brod-ODPOVEDANO
  67. Četrtek, 28.1.2016 - OŠ Draga Bajca Vipava
  68. Petek, 22.1.2016 - Zavod za slepo in slabovidno mladino Ljubljana
  69. Torek, 12.1.2016 - OŠ Toneta Okrogarja
  70. Torek, 22.12.2015 - OŠ Breg in OŠ Ormož
  71. Torek, 15.12.2015 - Osnovna šola Mengeš
  72. Sreda, 16.12.2015 - Gimnazija v Trstu - Licej Franceta Prešerna
  73. Četrtek, 3.12.2015 - OŠ Kolezija
  74. Sreda, 9.12.2015 - OŠ Poljane
  75. Četrtek, 19.11.2015 - Gimnazija, elektro in pomorska šola
  76. Četrtek, 26.11.2015 - OŠ Izlake
  77. Torek, 10.11.2015 - OŠ Toneta Čufarja
  78. Sreda, 4.11.2015 - OŠ Rakek
  79. Sreda, 21.10.2015 - Osnovna šola Muta
  80. Sreda, 21.10.2015 - Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana
  81. Četrtek, 22.10.2015 - Srednja elektro-računalniška šola Maribor-skupina 2
  82. Četrtek, 15.10.2015 - Srednja elektro-računalniška šola Maribor-skupina 1
  83. Četrtek, 8.10.2015 - OŠ n.h. Maksa Pečarja SKUPINA 1
  84. Petek, 9.10.2015 - OŠ n.h. Maksa Pečarja SKUPINA 2
  85. Četrtek, 1.10.2015 - ŠC Ptuj Strojna šola
  86. Sreda, 23.9.2015 - OŠ Šmarje pri Jelšah
  87. Četrtek, 9.7.2015 - Obisk dijakov iz Zuricha, Švice
  88. Četrtek, 16.7.2015 - Obisk dijakov Bia Separations
  89. Petek, 12.6.2015 - OŠ Moravče
  90. četrtek, 21.5.2015 - OŠ Ketteja in Murna
  91. Sreda, 27.5.2015 - OŠ Antona Ukmarja Koper
  92. Torek, 2.6.2015 - Viški vrtci - Rožna dolina
  93. Sreda, 3.6.2015 - Elektro in računalniška šola Velenje
  94. Četrtek, 4.6.2015 - ŠC Novo mesto
  95. Četrtek, 4.6.2015 - Predstavniki nemških univerz/raziskovalnih ustanov
  96. Torek, 9.6.2015 - Gimnazija Slovenske Konjice
  97. Torek, 12.5.2015 - Vrtec Vrhovci
  98. Četrtek, 14.5.2015 - OŠ Ledina
  99. Sreda, 6.5.2015 - OŠ Vižmarje Brod
  100. Petek, 8.5.2015 - Uni Tuzla in Uni Banja Luka
  101. Petek, 8.5.2015 - OŠ Ivana Roba Šempeter pri Gorici
  102. Četrtek, 23.4.2015 - OŠ Šentvid
  103. Petek, 17.4.2015 - OŠ dr. Aleš Bebler - Primož Hrvatini
  104. Ponedeljek, 20.4.2015 - OŠ Koseze
  105. Četrtek, 9.4.2015 - OŠ Brusnice
  106. Petek, 10.4.2015 - Biotehniški izobraževalni center Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šola
  107. Četrtek, 2.4.2015 - OŠ Venclja Perka Domžale
  108. Ponedeljek, 23.3.2015 - OŠ Vič
  109. Ponedeljek, 23.3.2015 - OŠ Rače
  110. Torek, 24.3.2015 - OŠ Toneta Okrogarja
  111. Torek, 24.3.2015 - OŠ Stranje, Kamnik
  112. Sreda, 25.3.2015 - Gimnazija Litija
  113. Četrtek, 26.3.2015 - OŠ Ledina
  114. Četrtek, 26.3.2015 - OŠ Poljane
  115. Petek, 27.3.2015 - Osnovna šola Črni Vrh
  116. Petek, 27.3.2015 - OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu
  117. DAN ODPRTIH VRAT - 28.3.2015
  118. Četrtek, 19.03.2015 - OŠ Bistrica
  119. Torek, 10.03.2015 - OŠ Hajdina
  120. Četrtek, 12.03.2015 - OŠ Blanca
  121. Ponedeljek, 2.3.2015 - OŠ Savsko naselje
  122. Četrtek, 12.2.2015 - OŠ Dob
  123. Četrtek, 19.2.2015 - OŠ F. S. Finžgarja Lesce
  124. Sreda, 4.2.2015 - Srednja poklicna in strokovna šola Krško, Gimnazija Krško
  125. Četrtek, 5.2.2015 - OŠ "Jožeta Krajca" Rakek
  126. Četrtek, 22.1.2015 - OŠ Dobje
  127. Torek, 27.01.2015 - Viški vrtci - Rožna dolina
  128. Četrtek, 15.1.2015 - OŠ Trbovlje
  129. Ponedeljek, 12.1.2015 - OŠ Hinka Smrekarja
  130. Četrtek, 18.12.2014 - OŠ Dekani
  131. Četrtek, 4.12.2014 - Gimnazija Slovenj Gradec
  132. Četrtek, 11.12.2014 - OŠ Stara Cerkev
  133. Četrtek, 11.12.2014 - OŠ Mengeš
  134. Četrtek, 20.11.2014 - OŠ Toneta Čufarja
  135. Četrtek, 27.11.2014 - Gimnazija Piran
  136. Petek, 14.11.2014 - OŠ Izlake
  137. Sreda, 5.11.2014 - Inštitut in akademija za multimedije
  138. Četrtek, 23.10.2014 - SERŠ Maribor
  139. Četrtek, 16.10.2014 - SERŠ Maribor
  140. Ponedeljek, 6.10.2014 - OŠ Hinka Smrekarja - ODPADE! - prestavljen
  141. Torek, 7.10.2014 - Festival Znanosti -OŠ Prežihovega Voranca
  142. Torek, 7.10.2014 - Festival Znanosti -OŠ Vransko-Tabor
  143. Sreda, 8.10.2014 - Festival Znanosti
  144. Sreda, 8.10.2014 - Festival Znanosti - OŠ Vič
  145. Četrtek, 9.10.2014 - OŠ Kolezija
  146. Četrtek, 2.10.2014 - OŠ Šmarje pri Jelšah
  147. Četrtek, 25.9.2014 - OŠ Koseze
  148. Četrtek, 18.9.2014 - I. Gimnazija v Celju
  149. Sreda, 11.6.2014 - OŠ Tržič - ODPOVEDAN
  150. Torek, 3.6.2014 - Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje
  151. Četrtek, 5. Junij 2014 - OŠ Dobrova
  152. Ponedeljek, 9. Junij 2014 - OŠ Dramlje
  153. Torek, 27.5.2014 - OŠ Moravče
  154. Četrtek, 29.5.2014 - OŠ Tabor Logatec
  155. Petek, 30.5.2014 - OŠ F.S. Finžgarja Lesce
  156. Torek, 20. 5. 2014 - Vrtec Viški Gaj
  157. Sreda, 21. 5. 2014 - OŠ Višnja Gora
  158. Četrtek, 22. 5. 2014 - SERŠ Maribor
  159. Četrtek, 8.5.2014 - GIMNAZIJA LAVA CELJE
  160. Sreda, 14. 5. 2014 - OŠ Milojka Štrukelj Nova Gorica
  161. Četrtek, 15. 5. 2014 - OŠ Jurija Dalmatina Krško
  162. Torek, 22. 4. 2014 - OŠ Toneta Čufarja
  163. Četrtek, 24. 4. 2014 - OŠ Maksa Pečarja Ljubljana
  164. Četrtek, 24.4.2014 - Center Janeza Levca Ljubljana
  165. Sreda, 16.4.2014 - OŠ Ledina
  166. Četrtek, 17.4.2014 - Gimnazija Poljane
  167. Četrtek, 17. 4. 2014 - OŠ Mozirje
  168. Četrtek, 10. 4. 2014 - OŠ Milana Šuštaršiča
  169. Četrtek, 3. 4. 2014 - OŠ Venclja Perka
  170. Ponedeljek, 10. 3. 2014 - OŠ dr. J. Mencingerja
  171. Četrtek, 13. 3. 2014 - ŠC Novo mesto
  172. Torek, 18. 3. 2014 - Gimnazija Moste
  173. Četrtek, 6. 3. 2014 - OŠ Moravče
  174. Petek, 28. 2. 2014 - OŠ Jožeta Krajca Rakek
  175. Četrtek, 30.1.2014 - OŠ Jožeta Krajca Rakek
  176. Četrtek, 6.2.2014 - OŠ 16.decembra Mojstrana
  177. Četrtek, 23.1.2014 - OŠ Dob
  178. Četrtek, 28.11.2014 - OŠ Danile Kumar
  179. Petek, 8.11.2013 - Inštitut in akademija za multimedije
  180. Četrtek, 14.11.2013 - OŠ Izlake
  181. Četrtek, 7.11.2013 - International visit students Netherlands
  182. Četrtek, 7.11.2013 - Inštitut in akademija za multimedije
  183. Torek, 22.10.2013 - Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer
  184. Četrtek, 26.9.2013 - OŠ Šmarje pri Jelšah
  185. Četrtek, 30.5.2013 - OŠ Mengeš
  186. Četrtek, 6. 6. 2013 - OŠ Vič
  187. Četrtek, 13. 6. 2013 - ERŠ Velenje
  188. Četrtek, 20. 6. 2013 - OŠ Bistrica
  189. Četrtek, 23. 5. 2013 - Višja strokovna šola Novo mesto
  190. Petek, 24. 5. 2013 - OŠ Janka Padežnika Maribor
  191. Četrtek, 16. 5. 2013 - OŠ Poljane
  192. Sreda, 8. 5. 2013 - Vrtec Mali svet
  193. Četrtek, 9. 5. 2013 - Šolski center Ljubljana
  194. Torek, 16. 4. 2013 - Šolski center Slovenske Konjice - Zreče Srednja poklicna in strokovna šola Zreče
  195. Četrtek, 18. 4. 2013 - OŠ Brežice
  196. Ponedeljek, 22. 4. 2013 - Gimnazija in srednja šola Kočevje
  197. Četrtek, 4. 4. 2013 - OŠ Montessori
  198. Ponedeljek, 18. 3. 2013 - Gimnazija Nova Gorica
  199. Ponedeljek, 18. 3. 2013 - OŠ Ledina
  200. Torek, 19. 3. 2013 - ŠC Kranj
  201. Torek, 19. 3. 2013 - ŠC Nova Gorica
  202. Sreda, 20. 3. 2013 - OŠ Štore
  203. Sreda, 20. 3. 2013 - OŠ Železniki
  204. Četrtek, 21. 3. 2013 - ŠC Kranj, VS, Informatika, RKOI in KTS
  205. Petek, 22. 3. 2013 - Gimnazija Celje
  206. Petek, 22. 3. 2013 - OŠ Prule
  207. Četrtek, 14. 3. 2013 - OŠ Franceta Prešerna Kranj
  208. Torek, 12. 3. 2013 - Utrecht, student association A-Eskwadraat
  209. Petek, 22. 2. 2013 - OŠ Šturje Ajdovščina
  210. Četrtek, 31. 1. 2013 - OŠ Rakek
  211. Četrtek, 10. 01. 2013 - Biotehniška fakulteta, Oddelek za lesarstvo
  212. Četrtek, 13. 12. 2012 - OŠ Vide Pregarc
  213. Torek, 11. 12. 2012 - BEST Ljubljana, društvo študentov tehnologije in naravoslovja
  214. Četrtek, 6. 12. 2012 - ŠC Krško Sevnica
  215. Četrtek, 22. 11. 2012 - OŠ Izlake
  216. Ponedeljek, 12. 11. 2012 - Gimnazija Piran
  217. Petek, 9. 11. 2012 - Srednja elektro -računalniška šola Maribor
  218. Čet., 18. 10. 2012 - OŠ Bičevje
  219. Tor., 16. 10. 2012 - OŠ Šmarje pri Jelšah
  220. Tor., 2. 10. 2012 - OŠ Dobrna
  221. Čet., 14. 6. 2012 - OŠ Ivana Roba Šempeter pri Gorici
  222. Sre., 13. 6. 2012 - Gimnazija Ormož
  223. Čet., 7. 6. 2012 - OŠ Sostro
  224. Pon., 04. 06. 2012 - OŠ Stari trg ob Kolpi
  225. Čet., 31. 5. 2012 - QSI Mednarodna šola Ljubljana
  226. Čet., 24. 05. 2012 - Društvo študentov invalidov Slovenije
  227. Čet., 17. 05. 2012 - OŠ Staneta Žagarja Kranj
  228. Čet., 10. 05. 2012 - vrtec Viški Gaj
  229. Čet., 5. 4. 2012 - OŠ Bistrica ob Sotli in OŠ Kozje
  230. Čet., 29. 3. 2012 - ŠC Škofja Loka (Okoljevarstveni tehnik)
  231. DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - VIZ OŠ Rogatec
  232. DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Elvire Vatovec Prade, Koper
  233. DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Ivana Groharja Škofja Loka
  234. DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Drska, Novo mesto
  235. DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Šturje
  236. DOV 12 -Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Ob Dravinji, Slovenske Konjice
  237. DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Karla Destovnika-Kajuha LJ
  238. Pet., 23. 3. 2012 - OŠ Franceta Prešerna Maribor
  239. Čet., 22. 3. 2012 - OŠ Antona Ukmarja Koper
  240. Sre., 21. 3. 2012 - OŠ Log - Dragomer
  241. Tor., 20. 3. 2012 - OŠ Prule
  242. Tor., 20. 3. 2012 - OŠ Zalog
  243. Pon., 19. 3. 2012 - Elektrotehniški krožek v Dijaškem domu Tabor, Ljubljana
  244. Pon., 19. 3. 2012 - OŠ Dob
  245. Čet., 15. 3. 2012 - EGSŠ Radovljica, program medijski tehnik
  246. Sre., 14. 3. 2012 - g. Stefan Klauser iz Švicarskega Zveznega Urada za šolstvo ter tehnologijo
  247. Pon., 12. 3. 2012 - SESTANEK ZA KOORDINATORJE OBISKOV GLEDE DOV 12
  248. Čet., 1. 3. 2012 - OŠ Jakob Aljaž
  249. Čet., 1. 3. 2012 - Učenci iz občine Dobrova in Polhov Gradec
  250. Sre., 15. 2. 2012 - OŠ Škofljica
  251. Čet., 9. 2. 2012 - OŠ Antona Martina Slomška, Vrhnika
  252. Čet., 9. 2. 2012 - OŠ Waldorfska šola Ljubljana
  253. Čet., 2. 2. 2012 - OŠ Antona Globočnika Postojna
  254. Čet., 26. 1. 2012 - OŠ Rakek
  255. Čet., 19. 1. 2012 - QSI Mednarodna šola Ljubljana
  256. Čet., 12. 1. 2012 - Elektro in računalniška šola iz Velenja
  257. Čet., 12. 1. 2012 - Talum d.d.
  258. Čet., 5.1.2012 - Zavod za gluhe in naglušne, Ljubljana
  259. Čet., 22. 12. 2011 - Vrtec na Jamovi
  260. Čet., 22. 12. 2011 - Družina Greif O'Donoghue iz Anglije
  261. Pet., 16. 12. 2011 - Pivovarna Laško, vzdrževanje
  262. Čet., 15. 12. 2011 - OŠ Mirna Peč
  263. Čet., 08. 12. 2011 - Gimnazija Krusevac in Gimnazija Celje-Center
  264. Pet., 02. 12. 2011 - podjetje Cinkarna Celje
  265. Čet., 01. 12. 2011 - OŠ Frana Albrehta Kamnik
  266. Čet., 24. 11. 2011 - podjetje Iskratel Electronics
  267. Čet., 24. 11. 2011 - OŠ Bičevje
  268. Tor., 15.11.2011 - Gimnazija Piran
  269. Čet., 10.11.2011 - OŠ Izlake
  270. Čet., 27. 10. 2011 - OŠ Senovo
  271. Čet., 20. 10. 2011 - OŠ Bled
  272. Tor., 11. 10. 2011 - vrtec Viški Gaj, enota Zarja, skupina Čebelice
  273. Pet., 7. 10. 2011 - OŠ Dobrna
  274. Čet., 6. 10. 2011 - OŠ Komenda Moste
  275. Čet., 6. 10. 2011 - OŠ Muta
  276. Sre., 5. 10. 2011 - OŠ Ormož
  277. Čet., 22. 09. 2011 - sestanek koordinatorjev obiskov
  278. Čet., 21. 7. 2011 - Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD) / MONTENEGRO DELEGATION VISIT TO SLOVENIA
  279. Tor., 12. 7. 2011 - Gospodarska zbornica Dolenjske in Bele krajine
  280. Tor., 28. 6. 2011 - piknik za koordinatorje obiskov na Reaktorju
  281. Čet., 23. 6. 2011 - Zavod za gluhe in naglušne, Ljubljana
  282. Čet., 23. 6. 2011 - Fakulteta za zdravstvene vede, Maribor (program Bioinformatika)
  283. Pon., 20. 6. 2011 - predstavniki podjetja Danfoss Trata
  284. Čet., 16. 6. 2011 - ŠC Postojna (izobraževanje strojni tehnik)
  285. Sre., 15.06.2011 - predstavniki podjetja Domel
  286. Čet., 9. 6. 2011 - OŠ Križe
  287. Čet., 2. 6. 2011 - OŠ Toneta Čufarja, Ljubljana
  288. Čet., 26.05.2011 - Gimnazija Slovenj Gradec
  289. Pet., 20.05.2011 - OŠ Simona Jenka, Smlednik
  290. Čet., 19.05.2011 - OŠ Jakoba Aljaža, Kranj
  291. Čet., 12.05.2011 - Tehniški šolski center Nova Gorica
  292. Pet., 06.05.2011 - OŠ Miška Kranjca
  293. Sre., 04.05.2011 - OŠ Savsko naselje
  294. Čet., 21.04.2011 - OŠ Staneta Žagarja Kranj
  295. Čet., 21.04.2011 - Otroci iz zavoda za gluhe in naglušne
  296. Tor., 19.04.2011 - predstavniki podjetja Hidria
  297. Pet., 15.04.2011 - OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert
  298. Čet., 14.04.2011 - Gimnazija Jesenice
  299. Tor., 12.04.2011 - predstavniki podjetja Cimos
  300. Čet., 07.04.2011 - OŠ Davorina Jenka, Cerklje
  301. Čet., 31.03.2011 - OŠ dr. Ivana Korošca Borovnica
  302. DOV 11 - Sob., 26.03.2011 - Program za tujce
  303. DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Drska, NM
  304. DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Elvire Vatovec Prade
  305. DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica
  306. DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Sostro
  307. DOV 11 Sob., 26.03.2011 - skupina študentov prava
  308. DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Ivana Groharja v Škofji Loki
  309. DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Antona Globočnika Postojna
  310. Pet., 25.03.2011 - OŠ Prule
  311. Pet., 25.03.2011 - OŠ Šentjernej
  312. Čet., 24.03.2011 - Bonetti d.o.o.
  313. Čet., 24.03.2011 - podjetje ELPRO Lepenik & Co. d.n.o.
  314. Sre., 23.03.2011 - OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica
  315. Sre., 23.03.2011 - Gimnazija Nova Gorica
  316. Tor., 22.03.2011 - Gimnazija Jesenice
  317. Tor., 22.03.2011 - OŠ Borcev za severno mejo, Maribor
  318. Pon., 21.03.2011 - Šolski center NM - Tehniška gimnazija
  319. Čet., 10.03.2011 - Elektrotehniški krožek, Dijaški dom Tabor
  320. Čet., 03.03.2011 - Inštitut za celulozo in papir
  321. Čet., 17.02.2011 - OŠ Bežigrad
  322. Čet., 10.02.2011 - Fakulteta za naravoslovje in matematiko, UMB
  323. Sre., 02.02.2011 - OŠ Šturje Ajdovščina
  324. Čet., 20.01.2011 - OŠ Notranjski odred Cerknica, podružnica "11.maj" Grahovo
  325. Čet., 13.01.2011 - OŠ "Jožeta Krajca" Rakek
  326. Čet., 23. 12. 2010 - Dvojezična srednja šola Lendava
  327. Čet., 16. 12. 2010 - OŠ Dravlje
  328. Čet., 09. 12. 2010 - OŠ Vič
  329. Čet., 25. 11. 2010 - TRC Koroška
  330. Čet., 18. 11. 2010 - Gimnazija Piran, 10 dijakov
  331. Tor., 16. 11. 2010 - OŠ Hpelje, 33 učencev (1 invalid)
  332. Čet., 11. 11. 2010 - OŠ Izlake, 44 otrok
  333. Čet., 4. 11. 2010 - OŠ Bičevje, 62 otrok
  334. Pon., 18.10.2010 - SESTANEK DOV: KOORDINATORJI OBISKOV
  335. Pet., 15.10.2010 - Strojna šola Ptuj , 64 dijakov
  336. Čet., 7.10.2010 - OŠ Lovrenc na Pohorju, 48 otrok
  337. Tor., 28.9.2010 - predstavniki KBB iz Avstrije
  338. Čet., 23.09.2010 - OŠ Breg Ptuj, 58 učencev
  339. Sre., 15. 9. 2010 - OŠ Vižmarje Brod, 57 otrok
  340. Čet., 10. 6. 2010, OŠ Rovte, 29 učencev
  341. Čet., 3. 6. 2010, Vrtec Jelka, 40 otrok
  342. Sre., 2. 6. 2010, Telekom, d. d.
  343. Pet., 28. 5. 2010, Japonski urad za meroslovje ter NASA
  344. Čet., 27. 5. 2010, OŠ Log Dragomer, 24 učencev
  345. Čet., 27. 5. 2010, OŠ Rimske Toplice, 23 učencev
  346. Pon., 24. 5. 2010, Patentni zastopnik g. Stan Antolin
  347. Čet., 20. 5. 2010, OŠ Borovnica, 27 učencev
  348. Čet., 20. 5. 2010, Vrtec Kranj, 40 otrok
  349. Sre., 19. 5. 2010, piknik na Reaktorju
  350. Čet., 13. 5. 2010, Vegova strokovna šola in gimnazija Ljubljana, 65 dijakov
  351. Sre., 12. 5. 2010, OŠ Vižmarje Brod, 38 otrok
  352. Pet., 7. 5. 2010, podjetje Sivec d.o.o.
  353. INTERNI DOV ZA KOORDINATORJE
  354. Čet., 22. 4. 2010, Vegova strokovna šola in gimnazija Ljubljana, 91 dijakov
  355. Čet., 15. 4. 2010, OŠ dr. Vita Kraigherja, 26 učencev
  356. Čet., 8. 4. 2010, OŠ Bičevje Ljubljana, 62 otrok
  357. Sob., 27. 3. 2010, Dan odprtih vrat
  358. Pet., 26. 3. 2010, OŠ Trnovo, 28 učencev
  359. Čet., 25. 3. 2010, OŠ Maksa Pečarja, 75 učencev
  360. Čet., 25. 3. 2010, SŠ za lesarstvo Škofja Loka, 12 dijakov
  361. Sre., 24. 3. 2010, Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, 46 dijakov
  362. Sre., 24. 3. 2010, OŠ Vič, 12 učencev
  363. Pon., 22. 3. 2010, OŠ Vič, 12 učencev
  364. Pon., 22. 3. 2010, Gimnazija Trbovlje, 23 dijakov
  365. Sre., 17. 3. 2010, OŠ Gradec Litija, 39 otrok
  366. Sre., 17. 3. 2010, OŠ Gradec Litija, 39 otrok
  367. Čet., 11. 3. 2010, OŠ Lesce, 8 obiskovalcev
  368. Čet., 28. 1. 2010, OŠ, 3 učenke
  369. Sre. 27. 1. 2010, Akademija za multimedije, 5 študentov
  370. Pet., 15. 1. 2010, OŠ Trnovo, 20 otrok
  371. Sre., 6. 1. 2010, Fakulteta za matematiko, 15 študentov
  372. Čet., 17. 12. 2009, OŠ Petrovče, 53 otrok
  373. Sre., 28. 10. 2009, Srednja tehniška šola, Gorizia, 26 dijakov
  374. Čet., 22. 10. 2009, OŠ Bistrica, 37 otrok
  375. Pet., 9. 10. 2009, OŠ Stična, 11 otrok
  376. Čet., 8. 10. 2009, OŠ Stična, 16 otrok
  377. Čet., 8. 10. 2009, OŠ Lovrenc na Pohorju, 29 učencev
  378. Čet., 8. 10. 2009, SŠ, 60 dijakov
  379. Čet., 1. 10. 2009, OŠ Stična, 20 otrok
  380. Sre., 30. 9. 2009, obisk OECD
  381. Čet., 24. 9. 2009 - Festival slovenske znanosti
  382. Čet., 24. 9. 2009 - Festival slovenske znanosti
  383. 24-28. 8. 2009, 30 otrok
  384. Čet., 18. 6. 2009, OŠ Toneta Šraja Aljoše Nova vas, 20 otrok
  385. Čet., 11. 6. 2009, Nacionalna Univerza v Singapurju, 30 študentov
  386. Sre., 10. 6. 2009, Lakeside Labs, 6 obiskovalcev
  387. Tor., 9. 6. 2009, OŠ Trnovo, 25 otrok
  388. Pon., 8. 6. 2009, OŠ Gradec, 11 otrok
  389. Čet., 4. 6. 2009, OŠ Rakek, 12 otrok
  390. Čet., 21. 5. 2009, OŠ, 20 otrok
  391. Čet., 21. 5. 2009 - OŠ dr. Ivana Korošca, Borovnica, 24 otrok
  392. Pon., 18. 5. 2009, OŠ, 20 učencev
  393. Pon., 18. 5. 2009 - OŠ, 20 učencev
  394. Čet, 14. 5. 2009 - OŠ Muta, 15 učencev
  395. Čet, 7. 5. 2009 - OŠ Kolezija, 15 učencev
  396. Pon, 4. 5. 2009 - NATO, 80 predstavnikov
  397. Čet, 23. 4. 2009 - OŠ Valentina Vodnika, 11 učencev
  398. Sre., 22. 4. 2009 - OŠ Solkan, 15 učencev
  399. Tor., 21. 4. 2009 - OŠ Tone Čufar, Lj
  400. Čet, 16. 4. 2009 - Vrtec Ivančna Gorica, 21 otrok
  401. Sre., 15. 4. 2009 - Švicarski NCP, Space
  402. Sre., 15. 4. 2009 - Festival Hokus Pokus
  403. Sre., 15. 4. 2009 - OŠ Grm Novo mesto, 15 učencev
  404. Čet., 9. 4. 2009 - Foreign young research associates of JSI
  405. Tor., 7. 4. 2009 - OŠ Kolezija, 24 učencev
  406. Sob, 28. 3. 2009 od 9h do 15h Dan odprtih vrat IJS
  407. Pet., 20. 3. 2009 ob 13h sestanek koordinatorjev na Reaktorju
  408. Čet, 19. 3. 2009, OŠ Valentina Vodnika, 11 učencev
  409. Sre., 18. 3. 2009, obisk iz K8
  410. Tor, 17. 3. 2009 ob 13h sestanek koordinatorjev
  411. Tor., 17. 3. 2009, OŠ bratov Letonja, 15 učencev
  412. Pon., 16. 3. 2009 - 2. letna delavnica za profesorje
  413. Čet., 12. 3. 2009, Državni poklicni zavod za industrijo in obrt
  414. Čet., 5. 3. 2009 - Elektroprom
  415. Čet., 12. 2. 2009, OŠ Lovrenc na Pohorju, 32 učencev
  416. Čet., 12. 2. 2009, Gimnazija Vič, 15 dijakov
  417. Sre., 4. 2. 2009, OŠ Podčetrtek, 7 učencev

15.02.2017 - OŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka

starost: 8.-9. razred, 22 učencev

1. skupina
14.00-14.30 = F2
14.30-15.00 = E9
15.00-15.30 = ŠEK
15.30-16.00 = CT3

2. skupina
14.00-14.30 = K5
14.30-15.00 = F4
15.00-15.30 = steklopihač
15.30-16.00 = CEMM


09.02.2017 - OŠ Dob

starost: 8.-9. razred, 30 učencev

1. skupina
14.00-14.30 = F1
14.30-15.00 = E1
15.00-15.30 = steklopihač
15.30-16.00 = ŠEK

2. skupina
14.00-14.30 = B3
14.30-15.00 = E5
15.00-15.30 = ŠEK
15.30-16.00 = steklopihač


31.01.2017 - OŠ Antona Martina Slomška Vrhnika

starost: 7.- 9. razred, 30 učencev

1. skupina
13.00-13.30 = CEM
13.30-14.00 = B1
14.00-14.30 = F7

2. skupina
13.00-13.30 = E8
13.30-14.00 = CT3
14.00-14.30 = E5

3. skupina
13.00-13.30 = ŠEK
13.30-14.00 = K7
14.00-14.30 = O2


25.01.2017 - OŠ Staneta Žagarja

starost: 7.- 9. razred, 30 učencev

1. skupina

13.00-13.30 = F1
13.30-14.00 = F5
14.00-14.30 = F2
14.30-15.00 = K9

2. skupina

13.00-13.30 = K3
13.30-14.00 = K1
14.00-14.30 = B2
14.30-15.00 = F9

3. skupina

13.00-13.30 = K8
13.30-14.00 = E6
14.00-14.30 = E7
14.30-15.00 = CEM

18.01.2017 - Gimnazija Nova Gorica

43 učencev

1. skupina

14.00-14.30 = E3
14.30-15.00 = K1
15.00-16.00 = ŠEK

2. skupina

14.00-14.30 = K1
14.30-15.00 = E3
15.00-16.00 = ŠEK


11.01.2017 - OŠ Draga Bajca Vipava

starost: 9. razred, 45 učencev

1.skupina
09.00-09.30 = F3
09.30-10.00 = E9
10.00-10.30 = B1
10.30-11.00 = E5<BR>>

2. skupina
09.00-09.30 = K5
09.30-10.00 =F4
10.00-10.30 = CT3
10.30-11.00 = E1

3. skupina
09.00-09.30 = B3
09.30-10.00 = E2
10.00-10.30 = K7
10.30-11.00 = O2

6.01.2017 - Gimnazija Litija

starost: 16 let, 10 učencev

1. skupina
12.30 - 13.00 = E3
13.00 - 13.30 = E8
13.30 - 14.00 = SEK


22.12.2016 - OŠ Mengeš

starost: 9. razred, 26 učencev

1. skupina
09.00-09.30 = F5
09.30-10.00 = E5
10.00-10.30 = K1
10.30-11.00 = K5

2. skupina
09.00-09.30 = E9
09.30-10.00 = CT3
10.00-10.30 = E1
10.30-11.00 = E6


13.12.2016 - OŠ Mengeš

starost: 9. razred, 25 učencev

1. skupina
09.00-09.30 = F1
09.30-10.00 = F7
10.00-10.30 = K9
10.30-11.00 = B2

2. skupina
09.00-09.30 = F9
09.30-10.00 = K3
10.00-10.30 = F2
10.30-11.00 = O2


07.12.2016 - OŠ Mengeš

starost: 9. razred, 25 učencev

1. skupina
09.00-09.30 = F3
09.30-10.00 = B1
10.00-10.30 = K5
10.30-11.00 = CEMM

2. skupina
09.00-09.30 = F5
09.30-10.00 = K7
10.00-10.30 = B3
10.30-11.00 = E7


30.11.2016 - Graz University of Technology

30 študentov 4. letnika - obisk na željo odseka E6

1. skupina
11.00-11.30= E3
11.30-12.00= E5
12.00-12.30= E9

2. skupina
11.00-11.30= E6
11.30-12.00= E8
12.00-12.30= E2


17.11.2016 - Gimnazija Ormož

Dijaki 3. - 4. letnika.

1. skupina
10:00-10:30 = F1
10:30-11:00 = CEMM
11:00-11:30= K3

2. skupina
10:00-10:30 = F2
10:30-11:00 = K9
11:00-11:30= F7


21.11.2016 - OŠ Črni vrh

starost: 8. - 9. razred

1. skupina
13:15-13:45 = ŠEK
13:45-14:15 = F4
14:15-14:45 = E1

2. skupina
13:15-13:45 = steklopihač
13:45-14:15 = CT3
14:15-14:45 = ŠEK


8.11.2016 - OŠ Ivana Kavčiča Izlake

8. razred

1. skupina
08:30-09:00 = F3
09:00-09:30 = B1
09:30-10:00 = ŠEK
10:00-10:30 = steklopihač

2. skupina
08:30-09:00 = CT3
09:00-09:30 = K5
09:30-10:00 = steklopihač
10:00-10:30 = F9

3. skupina
08:30-09:00 = ŠEK
09:00-09:30 = steklopihač
09:30-10:00 = K8
10:00-10:30 = B3

4. skupina
08:30-09:00 = steklopihač
09:00-09:30 = O2
09:30-10:00 = F5
10:00-10:30 = B2

18.10.2016 - ITS Deledda Fabiani Trieste

starost: 16-18 let, učenci srednje tehniške šole

9:30 - 10:30 visit at the Environmental Science department at the Nuclear Centre Podgorica 10:30 -12:00 visit at the Nuclear training centre 13:30 - 14:30 visit at the JSI facilities in Ljubljana

1. skupina (15 učencev)
13:30-14:00 = E7
14:00-14:30 = CEMM

2. skupina (15 učencev)
13:30-14:00 = B2
14:00-14:30 = E6

3. skupina (15 učencev)
13:30-14:00 = E9
14:00-14:30 = E3


27.10.2016 - OŠ "JOŽETA KRAJCA" RAKEK

starost: 9. razred

1. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = ŠEK
09.30-10.00 = F4
10.00-10.30 = K9

2. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = E1
09.30-10.00 = steklopihaška delavnica
10.00-10.30 = K3

3. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = F9
09.30-10.00 = K7
10.00-10.30 = ŠEK

07.10.2016 - OŠ SIMONA JENKA KRANJ

starost: 9. razred

1. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = O2
09.30-10.00 = F3

2. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = F1
09.30-10.00 = E5

3. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = F5
09.30-10.00 = B1

4. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = CT3
09.30-10.00 = K5


10.10.2016 - OŠ SIMONA JENKA KRANJ

starost: 9. razred

1. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = F2
09.30-10.00 = K8

2. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = F7
09.30-10.00 = E8

3. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = K1
09.30-10.00= B2

4. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = B3
09.30-10.00 = E1

28.09.2016 - OŠ VIČ (2. skupina)

starost: 8 let

1. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = K7
09.30-10.00 = F3
10.00-10.30 = ŠEK K1

2. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = E9
09.30-10.00 = O2
10.00-10.30 = ŠEK K1

3. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = B3
09.30-10.00 = CEMM
10.00-10.30 = ŠEK K1


30.09.2016 - UniTuzla

30 študentov 4. letnika - obisk na željo odseka E6

1. skupina
11.00-11.30= E8
11.30-12.00= E3
12.00-12.30= E6

2. skupina
11.00-11.30= E6
11.30-12.00= E2
12.00-12.30= E7


21.09.2016 - OŠ VIČ (1. skupina)

starost: 8 let

1. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = F2
09.30-10.00 = K9
10.00-10.30 = ŠEK K1

2. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = E1
09.30-10.00 = K3
10.00-10.30 = ŠEK K1

3. skupina (10 učencev)

09.00-09.30 = F9
09.30-10.00 = K8
10.00-10.30 = ŠEK K1



15.9.2016 - GIMNAZIJA LEDINA

starost:1-4. letnik

1. skupina (med 8-10 učencev)
13.30-14.00= F1
14.00-14.30= E3
14.30-15.00= F5
15.00-15.30= B1

2. skupina (med 8-10 učencev)
13.30-14.00= F2
14.00-14.30= E9
14.30-15.00= K1
15.00-15.30= B2

3. skupina (med 8-10 učencev)
13.30-14.00= F7
14.00-14.30= E8
14.30-15.00= CT3
15.00-15.30= K5

Četrtek, 23.6.2016 - DSS Lendava

30-35 dijakov, 16-18 let, prihod ob 10.00.

1.skupina
10.00-10.20= F3
10.20-10.40= F5
10.40-11.00= F1
11.00-11.20= K7

2.skupina
10.00-10.20= B1
10.20-10.40= E6
10.40-11.00= K5
11.00-11.20= CT3

3.skupina
10.00-10.20= F9
10.20-10.40= O2
10.40-11.00= E7
11.00-11.20= E8

Ponedeljek, 13.6.2016 - OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača

31 učencev, 15 let.

1. skupina
9.30-9.50= F2
9.50-10.10= CEMM
10.10-10.30= F4
10.30-11.00= steklopihač
11.00-11.20= K3
11.20-11.40= B2

2. skupina
9.30-9.50= K9
9.50-10.10= E5
10.10-10.30= E1
10.30-11.00= ŠEK
11.00-11.20= F7
11.20-11.40= K8

Ponedeljek, 6.6.2016 - Zavod za slepo in slabovidno mladino

5 slabovidnih otrok, program ŠEK, steklopihač, 1.-3. razred.

Program obiska je še v izdelavi.

Četrtek, 19.5.2016 - OŠ Sostro

25 - 30 učencev, 4.-6. razred

1.skupina
9.30-10.00= E7
10.00-10.30= K5
10.30-11.00= E1
11.00-11.30= F5

2.skupina
9.30-9.50= E8
9.50-10.10= F7
10.10-10.30= E5
10.30-11.00= F4
11.00-11.30= E6

Ponedeljek, 23.5.2016 - OŠ Vide Pregarc

66 učencev, 6.-7. razred, prihod ob 10.00, odhod ob 12.00

1. skupina
10.00-10.30= steklopihač
10.30-11.00= F3
11.00-11.30= K9
11.30-12.00= F1

2. skupina
10.00-10.30= F2
10.30-11.00= steklopihač
11.00-11.30= B2
11.30-12.00= E3

3. skupina
10.00-10.30= F9
10.30-11.00= K7
11.00-11.30= ŠEK
11.30-12.00= B1

4. skupina
10.00-10.30= B3
10.30-11.00= E9
11.00-11.30= E2
11.30-12.00= ŠEK

Sreda, 25.5.2016 - Vrtec Radovljica

40 otrok + spremljevalci, 5-6 let, SLADOLED

1. skupina
9.30-10.00 = E1
10.00-10.30 = steklopihač
10.30-11.00 = ŠEK
11.00-11.30 = ŠEK izdelava sladoleda

2. skupina
9.30-10.00 = steklopihač
10.00-10.30 = ŠEK
10.30-11.00 = E1
11.00-11.30 = ŠEK izdelava sladoleda

Sreda, 1.6.2016 - OŠ A. T. Linharta

26 otrok + spremljevalci, 2. razred, SLADOLED

1. skupina
9.30-10.00 = E1
10.00-10.30 = steklopihač
10.30-11.00 = ŠEK
11.00-11.30 = ŠEK izdelava sladoleda

2. skupina
9.30-10.00 = steklopihač
10.00-10.30 = ŠEK
10.30-11.00 = E1
11.00-11.30 = ŠEK izdelava sladoleda

Četrtek, 12.5.2016 - OŠ Ledina

10 otrok, 13-14 let.

1. skupina
13.00-13.30= K9
13.30-14.00= K1
14.00-14.30= O2

Ponedeljek, 16.5.2016 - Vrtec Viški Gaj

41 otrok, 5-6 let

1. skupina
10.00-11.00= ŠEK
11.00-11.30= steklopihač
11.30-12.00= K8

2. skupina
10.00-10.30= steklopihač
10.30-11.00= CT3
11.00-12.00= ŠEK

Torek, 10.5.2016 - OŠ Nove Jarše

35 učencev, 3 učitelji

1. skupina (15 učencev)
8.00-8.30= K1 poskusi z dušikom
8.30-9.00= F3
9.00-9.30= steklopihač
9.30-10.00= F1
10.00-10.30= velika predavalnica - izdelava sladoleda K1

2. skupina (15 učencev)
8.00-8.30= K1 poskusi z dušikom
8.30-9.00= steklopihač
9.00-9.30= E1
9.30-10.00= E9
10.00-10.30= velika predavalnica - izdelava sladoleda K1

3. skupina (15 učencev)
8.00-8.30= K1 poskusi z dušikom
8.30-9.00= E2
9.00-9.30= CT3
9.30-10.00= steklopihač
10.00-10.30= velika predavalnica - izdelava sladoleda K1

Torek, 26.4.2016 - OŠ Koseze

prek F2, 1. razred OŠ,80 učencev, prihod ob 9.00, odhod ob 12.00 vmes 30 min časa za malico.

1. skupina
9.00-9.30= K3
9.30-10.00= B1
10.00.10.30= ODMOR malica
10.30-11.00= F5
11.00-12.00 = F2 eksperimenti v veliki predavalnici IJS + izdelava sladoleda

2. skupina
9.00-9.30= F4
9.30-10.00= K9
10.00.10.30= ODMOR malica
10.30-11.00= E5
11.00-12.00 = F2 eksperimenti v veliki predavalnici IJS + izdelava sladoleda

3. skupina
9.00-9.30= B2
9.30-10.00= E3
10.00.10.30= ODMOR malica
10.30-11.00= K7
11.00-12.00 = F2 eksperimenti v veliki predavalnici IJS + izdelava sladoleda

4. skupina
9.00-9.30= B1
9.30-10.00= E2
10.00.10.30= ODMOR malica
10.30-11.00= B3
11.00-12.00 = F2 eksperimenti v veliki predavalnici IJS + izdelava sladoleda

5. skupina
9.00-9.30= E8
9.30-10.00= O2
10.00.10.30= ODMOR malica
10.30-11.00= K5
11.00-12.00 = F2 eksperimenti v veliki predavalnici IJS + izdelava sladoleda

Sreda, 4.5.2016 - OŠ Miška Kranjca

48 otrok

1. skupina
10.30-10.50= K3
10.50-11.10= K8
11.10-11.30= B2
11.30-12.00= steklopihač

2. skupina
10.30-10.50= F9
10.50-11.10= K7
11.10-11.30= B1
11.30-12.00= Šola eksperimentalne kemije

3. skupina
10.30-11.00= Šola eksperimentalne kemije
11.00-11.20= E3
11.20-11.40= F7
11.40-12.00= B3

Četrtek, 21.4.2016 - OŠ Žužemberk

prek U4, 1. razred, 15 otrok, 5-6 let.

1.skupina
9.00-10.00= ŠEK (sladoled)
10.00-10.30= ODMOR
10.30-11.00= CEMM
11.00-11.20= E1
11.20-11.40= B1

Torek, 19.4.2016 - OŠ Mihe Pintarja Toleda in OŠ Livada

48 otrok, 3 skupine, 7.-9. razred

1.skupina
12.00-12.20=K3
12.20-12.40=K1
12.40-13.00=K8
13.00-13.30=ODMOR
13.30-13.50=E8
13.50-14.10=E9
14.10-14.30=E2

2.skupina
12.00-12.30=O2
12.30-13.00=CEMM
13.00-13.30=ODMOR
13.30-13.50=F9
13.50-14.10=K7
14.10-14.30=B1

3.skupina
12.00-12.20=E3
12.20-12.40=F7
12.40-13.00=B3
13.00-13.30=ODMOR
13.30-13.50=E6
13.50-14.10=K5
14.10-14.30=CT3

Četrtek, 7.4.2016 - OŠ Venclja Perka, Domžale

38 učencev, 3 skupine, 7-9. razred.

1. skupina (7. razred, 12 učencev)
11.00-11.30= O2
11.30-12.00= E7
12.00-12.30= E8

2. skupina (8. razred, 11 učencev)
11.00-11.30= K3
11.30-12.00= K8
12.00-12.30= B2

3. skupina (9. razred, 15 učencev)
11.00-11.30= K9
11.30-12.00= E5
12.00-12.30= E1

Četrtek, 14.4.2016 - OŠ Trbovlje

57 učencev v dveh skupinah (ena ob 9.00, druga ob 11.00), 14-15 let

1.skupina (do 15 učencev)
9.00-9.20= F3
9.20-9.40= F1
9.40-10.00= F5

2.skupina (do 15 učencev)
9.00-9.20= F2
9.20-9.40= E9
9.40-10.00= F4

3.skupina (do 15 učencev)
11.00-11.20= E3
11.20-11.40= F7
11.40-12.00= B3

4.skupina (do 15 učencev)
11.00-11.20= E6
11.20-11.40= K5
11.40-12.00= CT3

Četrtek, 31.3.2016 - OŠ Brusnice

20 učencev, 6.-9. razred

1. skupina (pozor, spremenjene trojke)
11.00-11.20= F3
11.20-11.50= F1
11.50-12.10= F5
12.10-12.30= CT3
12.30-13.00= ODMOR
13.00-13.20= K9
13.20-13.40= E5
13.40-14.00= E1
14.00-14.30= šola eksperimentalne kemije

Četrtek, 24.3.2016 - OŠ Janka Glazerja

15 učencev, 13-15 let

1. skupina
14.00-14.20= F3
14.20-14.40= F1
14.40-15.00= F5
15.00-15.20= E6
15.20-15.40= K5
15.40-16.00= CT3

Četrtek, 24.3.2016 - OŠ Moravče

15 učencev, 13-14 let

1.skupina
12.00-12.30= ŠEK
12.30-13.00= steklopihaška delavnica
13.00-13.20= K8
13.20-13.40= E9
13.40-14.00= E2
14.00.14.20= K9
14.20-14.40= E5

Petek, 25.3.2016 - Društvo študentov farmacije

15 študentov, 18-25 let.

1. skupina
13.00-13.20= K3
13.20-13.40= B2
13.40-14.00= B3
14.00-14.20= K8
14.20-14.40= K5

Petek, 25.3.2016 - Vrtec Najdihojca, enota Biba

20 otrok, 5-6 let.

1. skupina
10.00-10.30= steklopihaška delavnica
10.30-11.00= ŠEK

Petek, 25.3.2016 - OŠ Majde Vrhovnik

15 učencev od 6.-9. razreda

1. skupina
13.00-13.20=K9
13.20-13.40=E5
13.40-14.00=E1
14.00-14.20=F9
14.20-14.40=K7
14.40-15.00=B1


Torek, 29.3.2016 - CIRIUS Kamnik

27 otrok in 22 spremljevalcev
Veliko otrok je na vozičkih (11 eleltričnih in 9 navadnih vozičkov)
Starost otrok je od 9 do 12 let, vendar bi želeli, da teme niso prezahtevne

1. skupina
9.30-10.15= ŠEK pri dušiku

Četrtek, 24.3.2016 - OŠ Janka Glazerja

15 učencev, 13-15 let

1. skupina
14.00-14.20= F3
14.20-14.40= F1
14.40-15.00= F5
15.00-15.20= E6
15.20-15.40= K5
15.40-16.00= CT3

Četrtek, 24.3.2016 - OŠ Moravče

15 učencev, 13-14 let

1.skupina
12.00-12.30= ŠEK
12.30-13.00= steklopihaška delavnica
13.00-13.20= K8
13.20-13.40= E9
13.40-14.00= E2
14.00.14.20= K9
14.20-14.40= E5

Petek, 25.3.2016 - Društvo študentov farmacije

15 študentov, 18-25 let.

1. skupina
13.00-13.20= K3
13.20-13.40= B2
13.40-14.00= B3
14.00-14.20= K8
14.20-14.40= K5

Petek, 25.3.2016 - Vrtec Najdihojca, enota Biba

20 otrok, 5-6 let.

1. skupina
10.00-10.30= steklopihaška delavnica
10.30-11.00= ŠEK

Petek, 25.3.2016 - OŠ Majde Vrhovnik

15 učencev od 6.-9. razreda

1. skupina
13.00-13.20=K9
13.20-13.40=E5
13.40-14.00=E1
14.00-14.20=F9
14.20-14.40=K7
14.40-15.00=B1


Torek, 29.3.2016 - CIRIUS Kamnik

27 otrok in 22 spremljevalcev
Veliko otrok je na vozičkih (11 eleltričnih in 9 navadnih vozičkov)
Starost otrok je od 9 do 12 let, vendar bi želeli, da teme niso prezahtevne

1. skupina
9.30-10.15= ŠEK pri dušiku

Sreda, 16.3.2016 - OŠ Frana Metelka Škocjan

45 učencev - od 6. do 9. razreda

1. skupina
13.00-13.20=F9
13.20-13.40=K7
13.40-14.00=B1
14.00-14.20=K8
14.20-14.40=E9
14.40-15.00=E2

2. skupina
13.00-13.20=E3
13.20-13.40=F7
13.40-14.00=B3
14.00-14.20=E6
14.20-14.40=K5
14.40-15.00=CT3

3. skupina
13.00-13.20=E7
13.20-13.40=E8
13.40-14.00=E3
14.00-14.20=F3
14.20-14.40=F1
14.40-15.00=F5


TEDEN ODPRTIH VRAT IJS


Program med tednom odprtih vrat se prilagaja razpoložljivosti posmeznih odsekov IJS.

Ponedeljek, 21.3.2016 - OŠ Majde Vrhovnik

15 učencev od 6.-9. razreda

1. skupina
13.00-13.20=F2
13.20-13.40=CEMM
13.40-14.00=F4
14.00-14.20=E3
14.20-14.40=F7
14.40-15.00=B3

Torek, 22.3.2016 - OŠ Savsko naselje

36 učencev, 5. razred

1. skupina
9.00-9.20= K9
9.20-9.40= E5
9.40-10.00= E1
10.00-10.20= O2

2. skupina
9.00-9.20= F3
9.20-9.40= F1
9.40-10.00= F5
10.00-10.20= E8

3. skupina
9.00-9.20= E7
9.20-9.40= F9
9.40-10.00= K7
10.00-10.20= B1

Torek, 22.3.2016 - OŠ Bistrica, Tržič

15 učencev, 8. razred.

1. skupina
13.30-14.00= ŠEK
14.00-14.30= steklopihač
14.30-14.50= E3
14.50-15.10= F7
15.10-15.30= B3

Sreda, 23.3.2016 - Srednja šola Izola

26 dijakinj, 17-18 let.

1. skupina
10.00-10.20= F3
10.20-10.40= F1
10.40-11.00= F5
11.00-11.20= E6
11.20-11.40= K5
11.40-12.00= CT3

2. skupina
10.00-10.20= O2
10.20-10.40= E7
10.40-11.00= E8
11.00-11.20= K3
11.20-11.40= E3
11.40-12.00= B2

Sreda, 23.3.2016 - Vrtec Zelena Jama

18 otrok, 3 spremljevalci, 5-6 let.

1. skupina
10.00-10.30= steklopihač
10.30-11.00= E1

Sreda, 23.3.2016 - OŠ Belokranjskega odreda Semič

12 učencev, 13-14 let.

1. skupina
10.00-10.20= F2
10.20-10.40= CEMM
10.40-11.00= F4
11.00-11.30= ŠEK
11.30-12.00= ODMOR
12.00-12.20= F9
12.20-12.40= K7
12.40-13.00= B1
13.00-13.20= K8
13.20-13.40= E9
13.40-14.00= E2

Torek, 1.3.2016 - Gimnazija Litija

11 dijakov, 15-18 let

1. skupina
13.00-13.20= K9
13.20-13.40= E5
13.40-14.00= E1
14.00-14.20= K8
14.20-14.40= E9
14.40-15.00= E2

Ponedeljek, 7.3.2016 - OŠ Savsko naselje

50 učencev, 8.-9. razred

1. skupina (do 15 učencev)
9.00-9.30 = ŠEK
9.30-10.00 = steklopihač
10.00-10.20 = K9
10.20-10.40 = E5
10.40-11.00 = E1

2. skupina (do 15 učencev)
9.00-9.30 = steklopihač
9.30-10.00 = ŠEK
10.00-10.20 = O2
10.20-10.40 = E7
10.40-11.00 = E8

3. skupina (do 15 učencev)
9.00-9.20= F2
9.20-9.40= CEMM
9.40-10.00= F4
10.00-10.30= ŠEK
10.30-11.00= steklopihač

4. skupina (do 15 učencev)
9.00-9.20= K5
9.20-9.40= E6
9.40-10.00= CT3
10.00-10.30= steklopihač
10.30-11.00= ŠEK

Sreda, 24.2.2016 - Vrtec Lila

16 otrok, 3-6 let

1. skupina
9.00-9.30= steklopihač
9.30-10.00= CEMM
10.00-10.20= E1

Četrtek, 25.2.2016 - OŠ Cvetka Golarja

30 učencev, 9. razred.

1. skupina
14.00-14.30= ŠEK
14.30-15.00= steklopihač
15.00-15.20= F9
15.20-15.40= K7
15.40-16.00= B1

2. skupina
14.00-14.30= steklopihač
14.30-15.00= ŠEK
15.00-15.20= K8
15.20-15.40= E9
15.40-16.00= E2

Četrtek, 4.2.2016 - OŠ Dob

30-40 učencev, 14-15 let.

1. skupina (do 15 učencev)
14.00-14.20= F9
14.20-14.40= K7
14.40-15.00= B1
15.00-15.30= steklopihač
15.30-16.00= ŠEK

2. skupina (do 15 učencev)
14.00-14.30= E1
14.30-15.00= ŠEK
15.00-15.20= F9
15.20-15.40= K7
15.40-16.00= B1

3. skupina (do 15 učencev)
14.00-14.30= steklopihač
14.30-15.00= CEMM
15.00-15.20= O2
15.20-15.40= E7
15.40-16.00= E8

Četrtek, 11.2.2016 - OŠ Lila

12 otrok (1.-2. razred)

1. skupina
9.00-9.30= ŠEK
9.30-10.00= steklopihač
10.00-10.30= CEMM
10.30-11.00= E1

Torek, 16.2.2015 - Osnovna šola Vižmarje Brod-ODPOVEDANO

10 učencev, 13-14 let
ZARADI POČITNIC JE OBISK PRESTAVLJEN NA JESEN 2016!

Četrtek, 28.1.2016 - OŠ Draga Bajca Vipava

56 učencev, 8-9. razred.

1. skupina
9.00-9.20= F3
9.20-9.40= F1
9.40-10.00= F5
10.00-10.30= steklopihaška delavnica
10.30-10.50= E6

2. skupina
9.00-9.30= steklopihaška delavnica
9.30-9.50= K8
9.50-10.10= E9
10.10-10.30= E2
10.30-10.50= F2

3. skupina
9.00-9.30= E1
9.30-9.50= E3
9.50-10.10= F7
10.10-10.30= K9
10.30-10.50= K5

4. skupina
9.00-9.20= CT3
9.20-9.40= O2
9.40-10.00= E7
10.00-10.30= E1
10.30-10.50= E8

Petek, 22.1.2016 - Zavod za slepo in slabovidno mladino Ljubljana

15 slabovidnih otrok. Posebnih ovir razen slabovidnosti ni. Gre za otroke 2. triade (4., 5. in 6. razred).

1. skupina
9.00-10.30 = Šola eksperimentalne kemije in steklopihaška delavnica

Torek, 12.1.2016 - OŠ Toneta Okrogarja

49 učencev, 9. razred.

1. skupina
9.30-10.00= steklopihaška delavnica
10.00-10.20= F3
10.20-10.40= F1
10.40-11.00= F5
11.00-11.20 = K8

2. skupina
9.30-9.50= K9
9.50-10.10= E5
10.10-10.30= E1
10.30-11.00= steklopihaška delavnica
11.00-11.20= E9*

3. skupina
9.30-9.50= F9
9.50-10.10= K7
10.10-10.35= B1
10.35-10.55= E2*
11.00-11.30 = steklopihaška delavnica

*POZOR: prevzem in predaja od steklopihaške delavnice poteka v steklopihaški delavnici.

Torek, 22.12.2015 - OŠ Breg in OŠ Ormož

38 učencev, 8. razred.

1.skupina
13.00-13.20= K3
13.20-13.40= K1
13.40-14.00= B2
14.00-14.20= O2

2.skupina
13.00-13.20= E9
13.20-13.40= E3
13.40-14.00= F7
14.00-14.20= B1

3.skupina
13.00-13.20= K9
13.20-13.40= E5
13.40-14.00= E1
14.00-14.20= K6

Torek, 15.12.2015 - Osnovna šola Mengeš

66 učencev, 9. razred

1.skupina
9.00-9.30=K8
9.30-10.00=E2
10.00-10.20=F3
10.20-10.40=F1
10.40-11.00=F5

2.skupina
9.00-9.20=F2
9.20-9.40=CEM
9.40-10.00=F4
10.00-10.20=E6
10.20-10.40=K5
10.40-11.00=CT3

3.skupina
9.00-9.20=F9
9.20-9.40=K7
9.40-10.00=B1
10.00-10.20=O2
10.20-10.40=E7
10.40-11.00=E3

4.skupina
9.00-9.20=K9
9.20-9.40=E5
9.40-10.00=E1
10.00-10.20=K6
10.20-10.40=F7
10.40-11.00=B3

Sreda, 16.12.2015 - Gimnazija v Trstu - Licej Franceta Prešerna

25 učencev, 14-18 let, slovensko govoreči

1. skupina
9.00-9.20 = F1
9.20-9.45 = K7
9.45-10.15 = CT3

2. skupina
9.00-9.20 = K8
9.20-9.40 = F1
9.40-10.00 = E9
10.00-10.20 = F5

Četrtek, 3.12.2015 - OŠ Kolezija

45 učencev, 9. razred (14-15 let).

1. skupina
8.30-9.00= K8
9.00-9.30= B2
9.30-10.00= steklopihač
10.00-10.30= ŠEK

2. skupina
8.30-8.50= F9
8.50-9.10= K7
9.10-9.30= B1
9.30-10.00= ŠEK
10.00-10.30= steklopihač

3. skupina
8.30-9.00= ŠEK
9.00-9.30= steklopihač
9.30-9.50= K6
9.50-10.10= F7
10.10-10.30= B3

Sreda, 9.12.2015 - OŠ Poljane

8 učencev, 8.-9. razred

1. skupina
13.00-13.20= F2
13.20-13.40= CEMM
13.40-14.00= F4
14.00-14.30= ŠEK
14.30-15.00= steklopihač

Četrtek, 19.11.2015 - Gimnazija, elektro in pomorska šola

12 dijakov, 17 let.

1. skupina
8.30-8.50= F5
8.50-9.10= CEMM
9.10-9.30= F4
9.30-9.50= K9
9.50-10.10= K5
10.10-10.30= E1

Četrtek, 26.11.2015 - OŠ Izlake

34 učencev, 8.-9. razred

1. skupina
9.00-9.30 = ŠEK
9.30-10.00= CEMM
10.00-10.20= K6
10.20-10.40= F7
10.40-11.00= B3

2. skupina:
9.00-9.30 = steklopihač
9.30-10.00= O2
10.00-10.20= K8
10.20-10.40= E9
10.40-11.00= E2

Torek, 10.11.2015 - OŠ Toneta Čufarja

50 šolarjev, 5. razred.

1. skupina (do 15 učencev)
9.30-10.00 = ŠEK
10.00-10.30 = steklopihač
10.30-10.50 = F3
10.50-11.10 = CEMM
11.10-11.30 = K9

2. skupina (do 15 učencev)
9.30-10.00 = steklopihač
10.00-10.30 = ŠEK
10.30-10.50 = O2
10.50-11.10 = E7
11.10-11.30 = E8

3. skupina (do 15 učencev)
9.30-9.50= F9
9.50-10.10= K7
10.10-10.30= B1
10.30-11.00= ŠEK
11.00-11.30= steklopihač

4. skupina (do 15 učencev)
9.30-9.50= K5
9.50-10.10= E6
10.10-10.30= CT3
10.30-11.00= steklopihač
11.00-11.30= ŠEK

Sreda, 4.11.2015 - OŠ Rakek

30 učencev, 9. razred

1. skupina (do 15 učencev)
9.00-9.30 = ŠEK
9.30-10.00 = steklopihač
10.00-10.20 = K9
10.20-10.40 = K8
10.40-11.00 = F1

2. skupina (do 15 učencev)
9.00-9.30 = steklopihač
9.30-10.00 = ŠEK
10.00-10.20 = F2
10.20-10.40 = K7
10.40-11.00 = F4

Sreda, 21.10.2015 - Osnovna šola Muta

36 učencev, 8. razred - v okviru 21. Festivala znanosti

1. skupina
12.40-13.00= K3
13.00-13.20= E5
13.20-13.40= K7
13.40-14.00= CT3

2. skupina
12.40-13.00= E9
13.00-13.20= K9
13.20-13.40= E6
13.40-14.00= F5

Sreda, 21.10.2015 - Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana

15 učencev, 10-13 let - v okviru 21. Festivala znanosti

1. skupina
14.00-14.30= steklopihač
14.30-14.50= K6
14.50-15.10= CEMM
15.10-15.30= B3

Četrtek, 22.10.2015 - Srednja elektro-računalniška šola Maribor-skupina 2

79 učencev, 15-17 let.

1.skupina(do 15 učencev)(podaljšana trojka!)
9.00-9.30 = K9
9.30-10.00 = E5
10.00-10.30 = E1
10.30-11.00 = F2

2.skupina(do 15 učencev)(podaljšana trojka!)
9.00-9.30 = F9
9.30-10.00 = K7
10.00-10.30 = B1
10.30-11.00 = CEMM

3.skupina(do 15 učencev)(podaljšana trojka!)
9.00-9.30 = K6
9.30-10.00 = F7
10.00-10.30 = B3
10.30-11.00 = F4

4.skupina(do 15 učencev)(podaljšana trojka!)
12.00-12.30 = E6
12.30-13.00 = K5
13.00-13.30 = CT3
13.30-14.00 = F1

5.skupina(do 15 učencev)(podaljšana trojka!)
12.00-12.30 = O2
12.30-13.00 = E7
13.00-13.30 = E8
13.30-14.00 = K8

Četrtek, 15.10.2015 - Srednja elektro-računalniška šola Maribor-skupina 1

86 učencev, 15-17 let.

1.skupina (do 15 učencev)(podaljšana trojka!)
9.00-9.30 = F3
9.30-10.00 = F1
10.00-10.30 = F5
10.30-11.00 = O2

2.skupina(do 15 učencev)(podaljšana trojka!)
9.00-9.30 = F2
9.30-10.00 = CEM
10.00-10.30 = F4
10.30-11.00 = CT3

3.skupina(do 15 učencev)(podaljšana trojka!)
9.00-9.30 = K9
9.30-10.00 = E5
10.00-10.30 = E1
10.30-11.00 = K5

4.skupina(do 15 učencev) (podaljšana trojka!)
12.00-12.30 = K3
12.30-13.00 = E6
13.00-13.30 = B2
13.30-14.00 = steklopihač

5.skupina(do 15 učencev)(podaljšana trojka!)
12.00-12.30 = F9
12.30-13.00 = K7
13.00-13.30 = B1
13.30-14.00 = E1

6.skupina(do 15 učencev) (podaljšana trojka!)
12.00-12.30 = K8
12.30-13.00 = E9
13.00-13.30 = E2
13.30-14.00 = K6

Četrtek, 8.10.2015 - OŠ n.h. Maksa Pečarja SKUPINA 1

45 učencev, starost 14-15 let

1. skupina
10.30-11.00= F2
11.00-11.30= CEMM

2. skupina
10.30-10.50= K3
10.50-11.10=K1
11.10-11.30= B2

3. skupina
10.30-10.50= F3
10.50-11.10= F5
11.10-11.30= F1

Petek, 9.10.2015 - OŠ n.h. Maksa Pečarja SKUPINA 2

45 učencev

1. skupina
10.30-10.50= F9
10.50-11.10= K7
11.10-11.30= B1

2. skupina
10.30-11.00=F7
11.00-11.30=B3

3. skupina
10.30-11.00=K9
11.00-11.30=CEMM

Četrtek, 1.10.2015 - ŠC Ptuj Strojna šola

25 učencev, starost: od 18 let dalje

1. skupina (do 15 učencev)
9.00-9.20 = K9
9.20-9.40 = E5
9.40-10.00 = E1
10.00-10.20 = K8
10.20-10.40 = E9
10.40-11.00 = E2

2. skupina (do 15 učencev) - pozor spremenjene trojke!
9.00-9.20 = E7
9.20-9.40 = O2
9.40-10.00 = E8
10.00-10.20 = K5
10.20-10.40 = K3
10.40-11.00 = CT3

Sreda, 23.9.2015 - OŠ Šmarje pri Jelšah

45 otrok, 13-14 let

1. skupina(do 15 učencev)
14.00-14.30 = ŠEK
14.30-15.00 = Steklopihač
15.00-15.20 = F3
15.20-15.40 = F1
15.40-16.00 = F5

2. skupina(do 15 učencev)
14.00-14.30 = Steklopihač
14.30-15.00 = ŠEK
15.00-15.20 = F9
15.20-15.40 = K7
15.40-16.00 = B1

3. skupina(do 15 učencev)
14.00-14.20 = K6
14.20-14.40 = F7
14.40-15.00 = E6
15.00-15.30 = steklopihač
15.30-16.00 = ŠEK

Četrtek, 9.7.2015 - Obisk dijakov iz Zuricha, Švice

22 dijakov + spremljevalci. Starost 19-20 let
Predstavitev v angleščini (physics-day).

1. skupina
10.00-10.20 = F3
10.20-10.40 = F1
10.40-11.00 = F5
11.00-11.20 = F9
11.20-11.40 = K7

2. skupina
10.00-10.20 = F2
10.20-10.40 = CEMM
10.40-11.00 = F4
11.00-11.20 = K9
11.20-11.40 = F7

Četrtek, 16.7.2015 - Obisk dijakov Bia Separations

9 italjanskih dijakov + spremljevalci. Starost 17-19 let
Predstavitev v angleščini.

1. skupina
10.00-10.20 = K3
10.20-10.40 = K1
10.40-11.00 = B2

Petek, 12.6.2015 - OŠ Moravče

17 učencev, starosti 13, 14 let

1. skupina
12.00 - 14.00 = Šola eksperimentalne kemije
14.00 - 14.30 = steklopihač
14.30 - 14.50 = CEMM

četrtek, 21.5.2015 - OŠ Ketteja in Murna

19 učencev, 2. razred, 1 skupina

1. skupina
9.30-10.00 = Šola ekperimantalne kemije
10.00-10.30 = Steklopihaška delavnica
10.30-11.00 = E1

Sreda, 27.5.2015 - OŠ Antona Ukmarja Koper

40-45 učencev, 13 - 15 let, 3. skupine

40-45 učencev, 13 - 15 let, 3. skupine

1. skupina (do 15 učencev)
10.00-10.30 = K3
10.30-11.00 = K8
11.00-11.30 = Šola eksperimantalne kemije
11.30-12.00 = steklopihaška delavnica

2. skupina (do 15 učencev)
10.00-10.30 = K7
10.30-11.00 = B1
11.00-11.30 = steklopihaška delavnica
11.30-12.00 = Šola eksperimantalne kemije

3. skupina (do 15 učencev)
10.00-10.30 = Šola eksperimantalne kemije
10.30-11.00 = steklopihaška delavnica
11.00-11.20 = K6
11.20-11.40 = F7
11.40-12.00 = B3

Torek, 2.6.2015 - Viški vrtci - Rožna dolina

12 otrok, 5 let, 1. skupina
Nekdanja sodelavka CEMM.

1. skupina
9.30-10.30 = ŠEK (sladoled)
10.30-11.00 = steklopihaška delavnica
11.00-11.20 = CEMM

Sreda, 3.6.2015 - Elektro in računalniška šola Velenje

61 dijakov, 1. letnik, 55 dijakov gre na Reaktor

1. skupina (do 15 učencev)
9.30 - 10.00 = F9
10.00 - 10.30 = K7
10.30 - 11.00 = B1

2. skupina (do 15 učencev)
9.30 - 10.00 = O2
10.00 - 10.30 = CEMM
10.30 - 11.00 = F4

3. skupina (do 15 učencev)
9.30 - 10.00 = K9
10.00 - 10.30 = E5
10.30 - 11.00 = E1

4. skupina (do 15 učencev)
9.30 - 10.00 = F3
10.00 - 10.30 = F1
10.30 - 11.00 = K5

Četrtek, 4.6.2015 - ŠC Novo mesto

53 dijakov, 17 let, 4. skupine

1. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = steklopihač
9.30 - 10.00 = F2
10.00 - 10.30 = K1
10.30 - 11.00 = B2

2. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = šola eksperimentalne kemije
9.30 - 10.00 = K6
10.00 - 10.30 = F7
10.30 - 11.00 = B3

3. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = E3
9.30 - 10.00 = E9
10.00 - 10.30 = E2
10.30 - 11.00 = steklopihač

4. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = O2
9.30 - 10.00 = E7
10.00 - 10.30 = E8
10.30 - 11.00 = šola eksperimentalne kemije

Četrtek, 4.6.2015 - Predstavniki nemških univerz/raziskovalnih ustanov

6-8 obiskovalcev iz področja materialov, obisk organiziran na željo NTF UL.

1. skupina
14.00-14.30 = K7
14.30-15.00 = F1
15.00-15.30 = F3
15.30-16.00 = K9

Torek, 9.6.2015 - Gimnazija Slovenske Konjice

15 dijakov, 15-18 let, 1 skupina

1. skupina
9.00-9.20 = K9
9.20-9.40 = CEMM
9.40-10.00 = E1

Torek, 12.5.2015 - Vrtec Vrhovci

20-25 otrok, 6 let.
Na željo sodelavca F4.

1. skupina
9.00-9.30 = ŠEK (sladoled)
9.30-10.00 = steklopihaška delavnica
10.00-10.30 = E1
10.30-11.00 = F4

Četrtek, 14.5.2015 - OŠ Ledina

11 učencev, 1. skupina

1. skupina
13.30-13.50 = CEMM
13.50-14.10 = F7
14.10-14.30 = B3
14.30-15.00 = Šola eksperimentalne kemije

Sreda, 6.5.2015 - OŠ Vižmarje Brod

Prihod ob 12.30, odhod ob 14.30
15 učencev, 12-14 let

1. skupina:
12.30-12.50= K6
12.50-13.10= F7
13.10-13.30= B3
13.30-14.00= šola eksperimentalne kemije (K1)
14.00-14.30= steklopihaška delavnica

Petek, 8.5.2015 - Uni Tuzla in Uni Banja Luka

40-45 obiskovalcev, študenti elektrotehnike, telekomunikacij in računalništva

1. skupina
10.30-11.10 = E6
11.10-11.35 = E3
11.35-12.00 = E8

2. skupina
10.30-11.00 = E1
11.00-11.20 = E5
11.20-12.00 = E6

Petek, 8.5.2015 - OŠ Ivana Roba Šempeter pri Gorici

25 učencev, dve skupini, 8.-9. razred

1.skupina (spremenjena trojka!)
10.00-10.30= K8
10.30-11.00= E2
11.00-11.30= SEK
11.30-12.00= steklopihaska delavnica
12.00-12.20= K7
12.20-12.40= B1

2.skupina (spremenjena trojka!)
10.00-10.30= K3
10.30-11.00= B2
11.00-11.30= steklopihaska delavnica
11.30-12.00= SEK
12.00-12.20= O2
12.20-12.40= E7

Četrtek, 23.4.2015 - OŠ Šentvid

36 učencev (+11 OŠ Radovljica), 3. skupine, 8. razred

Pridružilo se bo 11 učencev OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica, ki se bodo enakomerno razdelili po skupinah.

1. skupina
9.30-9.50= F3
9.50-10.10= F1
10.10-10.30= F5
10.30-11.00= Šola eksperimentalne kemije
11.00-11.30= steklopihaška delavnica

2.skupina
9.30-9.50= K8
9.50-10.10= E9
10.10-10.35= Šola eksperimentalne kemije
10.35-11.05= steklopihaška delavnica
11.05-11.25= E2

3.skupina
9.30-10.00= Šola eksperimentalne kemije
10.00-10.30= steklopihaška delavnica
10.30-10.50= E6
10.50-11.10= K5
11.10-11.30= CT3

Petek, 17.4.2015 - OŠ dr. Aleš Bebler - Primož Hrvatini

25 učencev, 10-14 let, dva učitelja.

1. skupina (do 15 učencev)
10.00-10.20= F5
10.20-10.40= CEM
10.40-11.00= F4
11.00-11.30= ŠEK
11.30-12.00= steklopihaška delavnica

2. skupina (do 15 učencev)
10.00-10.20= K9
10.20-10.40= E5
10.40-11.00= E1
11.00-11.30= steklopihaška delavnica
11.30-12.00= ŠEK

Ponedeljek, 20.4.2015 - OŠ Koseze

85 učencev,prvi razred, 7 let. Na željo odseka F2

1. skupina
8.30-8.50 = O2
8.50-9.10 = E7
9.10-9.30 = E8
9.30-10.00 = F2
10.00-10.30 = ŠEK

2. skupina
8.30-8.50 = K5
8.50-9.10 = E6
9.10-9.30 = CT3
9.30-10.00 = ŠEK
10.00-10.30 = F2

3. skupina
8.30-9.00 = F2
9.00-9.30 = steklopihač
9.30-9.50 = K8
9.50-10.10 = E9
10.10-10.30 = E2

4. skupina
8.30-9.00 = steklopihač
9.00-9.45 = F2
9.45-10.10 = F1
10.10-10.30 = F5

5. skupina
8.30-8.50 = F2
8.50-9.20 = ŠEK
9.20-9.50 = E1
9.50-10.10 = F7
10.10-10.30 = B3

Četrtek, 9.4.2015 - OŠ Brusnice

Učenci 7.-9. razreda, starost: 12-14 let, 25 otrok

1. skupina
12:00-12:30 = K3
12:30-13:00 = K8
13:00-13:30 = B2
13:30-15:00 = ŠEK

2. skupina
12:00-13:30 = ŠEK
13:30-14:00 = K6
14:00-14:30 = F7
14:30-15:00 = B3

Petek, 10.4.2015 - Biotehniški izobraževalni center Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šola

5 obiskovalcev, predstavitev v angleščini zaradi finskih dijakinj (2. let gimn).

1. skupina
10.00-10.20 = F9
10.20-10.40 = K7
10.40-11.00 = B1

Četrtek, 2.4.2015 - OŠ Venclja Perka Domžale

Prihod ob 10.40, 35-40 učencev

1. skupina (7. razred)
10.45-11.15 = ŠEK
11.15-11.45 = steklopihač
11.45-12.05= K9
12.05-12.25= E5
12.25-12.45= E1

2. skupina (8. razred)
10.45-11.15= steklopihač
11.15-11.45= CEM
11.45-12.05= B1
12.05-12.25= K7
12.25-12.45= F9

3. skupina (9. razred)
10.45-11.15= E7
11.15-11.45= E8
11.45-12.15= CT3
12.15-12.45= steklopihač

Ponedeljek, 23.3.2015 - OŠ Vič

33 učencev, 2 skupini

1. skupina
14.00-14.20 = K8
14.20-14.40 = E9
14.40-15.00 = E2
15.00-15.30 = ŠEK
15.30-16.00 = Steklopihač

2. skupina
14.00-14.30 = ŠEK
14.30-15.00 = Steklopihač
15.00-15.20 = K5
15.20-15.40 = E6
15.40-16.00 = CT3

Ponedeljek, 23.3.2015 - OŠ Rače

3. razred

1. skupina (20 otrok)
10.00-11.00 = Šola eksperimentalne kemije
11.00-11.30 = steklopihač
11.30-12.00 = E1

2. skupina (20 otrok)
10.00-10.30 = E1
10.30-11.00 = steklopihač
11.00-12.00 = Šola eksperimentalne kemije

Torek, 24.3.2015 - OŠ Toneta Okrogarja

56 učencev, 4. skupine

1. skupina
9.30-9.50= K9
9.50-10.10= E5
10.10-10.30= E1
10.30-11.00= Šola eksperimentalne kemije
11.00-11.30= steklopihaška delavnica

2.skupina (spremenjena trojka!)
9.30-9.50= K3
9.50-10.10= K8
10.10-10.30= B2
10.30-11.00= steklopihaška delavnica
11.00-11.30= Šola eksperimentalne kemije

3.skupina
9.30-10.00= Šola eksperimentalne kemije
10.00-10.30= steklopihaška delavnica
10.30-10.50= F9
10.50-11.10= K7
10.10-10.30= B1

4. skupina
9.30-10.00= steklopihaška delavnica
10.00-10.30= Šola eksperimentalne kemije
10.30-10.50= K6
10.50-11.10= F7
10.10-10.30= B3

Torek, 24.3.2015 - OŠ Stranje, Kamnik

30 učencev

1.skupina
13.00-13.20= K9
13.20-13.40= E5
13.40-14.00= E1
14.00-14.30= Šola eksperimentalne kemije
14.30-15.00= steklopihaška delavnica
15.00-15.20= F3
15.20-15.40= F1
15.40-16.00= F5

2. skupina
13.00-13.20= F2
13.20-13.40= CEM
13.40-14.00= F4
14.00-14.30= steklopihaška delavnica
14.30-15.00= Šola eksperimentalne kemije
15.00-15.20= O2
15.20-15.40= E7
15.40-16.00= E3

Sreda, 25.3.2015 - Gimnazija Litija

12 učencev, 1 skupina

1. skupina
13.20-13.40= K9
13.40-14.00= E5
14.00-14.20= E1
14.20-14.40= O2
14.40-15.00= E7
15.00-15.20= E3

Četrtek, 26.3.2015 - OŠ Ledina

52 učencev, 7-8 let

1. skupina
9.30-10.00= Šola Eksperimentalne Kemije
10.00-10.30= CEM
10.30-11.00= E1

2. skupina
9.30-10.00= K9
10.00-10.30= Šola Eksperimentalne Kemije
10.30-11.00= E1

3. skupina
9.30-10.00= K3
10.00-10.30= steklopihaška delavnica
10.30-11.00= B2

Četrtek, 26.3.2015 - OŠ Poljane

11 obiskovalcev,1 skupina, starost med 11-14 let

1. skupina
14.00 - 14.30= Steklopihaška delavnica
14.30 - 15.00= ŠEK
15.00 - 15.20= F7
15.20 - 15.40= B3

Petek, 27.3.2015 - Osnovna šola Črni Vrh

18 učencev, 8.-9. razred, 2. skupini

1. skupina
12.00-12.20= K9
12.20-12.40= E5
12.40-13.00= E1
13.00-13.30= Šola eksperimentalne kemije
13.30-14.00= steklopihaška delavnica

2. skupina
12.00-12.20= F9
12.20-12.40= K7
12.40-13.00= B1
13.00-13.30= steklopihaška delavnica
13.30-14.00= Šola eksperimentalne kemije

Petek, 27.3.2015 - OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu

7 učencev, 14-15 let

1. skupina
9.00-9.20= F3
9.20-9.40= F1
9.40-10.00= F5
10.00-10.20= F2
10.20-10.40= CEM
10.40-11.00= CT3

DAN ODPRTIH VRAT - 28.3.2015

Programe obiska se pripravlja individualno ob prednodnji najavi.

Četrtek, 19.03.2015 - OŠ Bistrica

32 učencev, 9 razred.

1. skupina
13.00 - 14.00 = ŠEK
14.00 - 14.20 = F9
14.20 - 14.40 = K7
14.40 - 15.00 = B1

2. skupina
13.00 - 13.20 = K6
13.20 - 13.40 = F7
13.40 - 14.00 = B3
14.00 - 15.00 = ŠEK

Torek, 10.03.2015 - OŠ Hajdina

49 učencev, 3. skupine, 10-14 let

1. skupina
10.15-10.35= F2
10.35-10.55= CEM
11.55-11.15= F4
11.15-11.45= Šola eksperimentalne kemije
11.45-12.15= steklopihaška delavnica

2. skupina
10.15-10.35= K8
10.35-10.55= E9
11.55-11.15= E2
11.15-11.45= steklopihaška delavnica
11.45-12.15= Šola eksperimentalne kemije

3. skupina
10.15-10.45= Šola eksperimentalne kemije
10.45-11.15= steklopihaška delavnica
11.15-11.45= E6
11.45-12.15= CT3

Četrtek, 12.03.2015 - OŠ Blanca

25 učencev, 8.-9. razred

1. skupina
10.30-10.50= F3
10.50-11.10= F1
11.10-11.30= F5
11.30-12.00= K7
12.00-12.30= steklopihač

2. skupina
10.30-11.00= CEM
11.00-11.30= steklopihač
11.30-11.50= O2
11.50-12.10= E7
12.10-12.30= E8

Ponedeljek, 2.3.2015 - OŠ Savsko naselje

45 učencev, 3 skupine

1. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = F9
9.30 - 10.00 = K7
10.00 - 10.30 = B1
10.30 - 11.00 = K8

2. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = F2
9.30 - 10.00 = CEM
10.00 - 10.30 = F4
10.30 - 11.00 = K6

3. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = K9
9.30 - 10.00 = E5
10.00 - 10.30 = E1
10.30 - 11.00 = K3

Četrtek, 12.2.2015 - OŠ Dob

27 otrok, 8.-9. razred

1. skupina (12 otrok)
14:00 - 14:20 = F2
14:20 - 14:40 = CEM
14:40 - 15:00 = F7
15:00 - 16:00 = ŠEK

2. skupina (15 otrok)
14:00 - 15:00 = ŠEK
15:00 - 15:30 = E1
15:30 - 16:00 = B3

Četrtek, 19.2.2015 - OŠ F. S. Finžgarja Lesce

27 otrok, 9. razred

1. skupina (14 otrok)
14:00 - 14:20 = F3
14:20 - 14:40 = F1
14:40 - 15:00 = F5
15:00 - 16:00 = ŠEK

2. skupina (13 otrok)
14:00 - 15:00 = ŠEK
15:00 - 15:20 = E7
15:20 - 15:40 = E8
15:40 - 16:00 = E3

Sreda, 4.2.2015 - Srednja poklicna in strokovna šola Krško, Gimnazija Krško

50 nadarjenih učencev, 9. razred
Program obiska je še v izdelavi.

1. skupina
9.00-9.20= F2
9.20-9.40= CEM
9.40-10.00= F4
10.00-11.00= Šola eksperimentalne kemije

2.skupina
9.00-9.30= Šola eksperimentalne kemije
9.30-10.00= steklopihaška delavnica
10.00-10.20= K9
10.20-10.40= E5
10.40-11.00= E1

3. skupina
9.00-9.30= steklopihaška delavnica
9.30-10.00= Šola eksperimentalne kemije
10.00-10.20= O2
10.20-10.40= E7
10.40-11.00= E8

Četrtek, 5.2.2015 - OŠ "Jožeta Krajca" Rakek

35 učencev, 9. razred

1.skupina
9.00-9.20= F9
9.20-9.40= K7
9.40-10.00= B1
10.00-10.30= ŠEK
10.30-11.00= steklopihač

2. skupina
9.00-9.30= K8
9.30-10.00= E9
10.00-10.30= steklopihač
10.30-11.00= ŠEK

3.skupina
9.00-9.30= steklopihač
9.30-10.00= ŠEK
9.40-10.00= K5
10.00-10.30= E6
10.30-11.00= CT3

Četrtek, 22.1.2015 - OŠ Dobje

Prihod ob 9:30, 36 učencev, 6. razred

1. skupina
9.30-10.00 = K3
10.00-10.30 = K1
10.30-11.00 = B3

2. skupina
9.30-10.00 = F3
10.00-10.30 = F1
10.30-11.00 = F5

3. skupina
9.30-10.00 = F9
10.00-10.30 = K7
10.30-11.00 = B1

Torek, 27.01.2015 - Viški vrtci - Rožna dolina

20 otrok, 3 spremljevalci, 4-6 let

1.skupina
10.00 - 10.30 = steklopihač
10.30 - 11.00 = ŠEK
11.00 - 11.30 = E1

Četrtek, 15.1.2015 - OŠ Trbovlje

60 učencev v dveh skupinah. Ena ob 10.00 (okvirno 30 učencev) ena ob 11.30 (okvirno 30 učencev).
Starost: 14,15 let.

1. skupina (do 15 učencev)
10.00-10.20=K9
10.20-10.40=E5
10.40-11.00=E1

2. skupina(do 15 učencev)
10.00-10.30=K5
10.30-11.00=CT3

3. skupina(do 15 učencev)
11.30-11.50=O2
11.50-12.10=E7
12.10-12.30=E8

4. skupina(do 15 učencev)
11.30-11.50=K6
11.50-12.10=F7
12.10-12.30=B3

Ponedeljek, 12.1.2015 - OŠ Hinka Smrekarja

25 učencev, 13-14 let.

13.45 - 16.00 = ŠEK

Četrtek, 18.12.2014 - OŠ Dekani

17 učencev, 1. skupina, 8.-9. razred

10.00 – 12.00 = ŠEK + steklopihač
12.00 - 12.30 = K8
12.30 - 13.00 = E9

Četrtek, 4.12.2014 - Gimnazija Slovenj Gradec

Prihod ob 11:00, odhod ob 12:00
45 učencev, 2. letnik

1. skupina
11.00 - 11.20 = F2
11.20 - 11.40 = CEM
11.40 - 12.00 = F4

2. skupina
11.00 - 11.20 = K6
11.20 - 11.40 = F7
11.40 - 12.00 = B3

3. skupina
11.00 - 11.20 = K8
11.20 - 11.40 = E7
11.40 - 12.00 = E8

Četrtek, 11.12.2014 - OŠ Stara Cerkev

20 učencev, 13-14 let.

14.00 - 16.00 = ŠEK

Četrtek, 11.12.2014 - OŠ Mengeš

71 učencev, 4. skupine, starost: 14-15 let

1.skupina
9.00 - 9.20 = F3
9.20 - 9.40 = F1
9.40 - 10.00 = F5
10.00 - 10.30 = ŠEK
10.30 - 11.00 = steklopihač

2.skupina
9.00 - 9.30 = ŠEK
9.30 - 10.00 = steklopihač
10.00 - 10.20 = K6
10.20 - 10.40 = F7
10.40 - 11.00 = B3

3.skupina
9.00 - 9.30 = steklopihač
9.30 - 10.00 = ŠEK
10.00 - 10.20 = CT3
10.20 - 10.40 = K5
10.40 - 11.00 = E6

4. skupina
9.00 - 9.20 = E7
9.20 - 9.40 = E8
9.40 - 10.00 = E3
10.00 - 10.30 = steklopihač
10.30 - 11.00 = ŠEK

Četrtek, 20.11.2014 - OŠ Toneta Čufarja

39 učencev - 5. razred, 2 skupini

1. skupina
9:30 - 10:10 = ŠEK
10:10 - 10:50 = steklopihaška delavnica

2. skupina
9:30 - 10:10 = steklopihaška delavnica
10:10 - 10:50 = ŠEK

Četrtek, 27.11.2014 - Gimnazija Piran

19 dijakov, starost dijakov 17 let - 4. letnik splošne gimnazije

1. skupina
10:00 - 10:20 = F2
10:20 - 10:40 = CEM
10:40 - 11:00 = F4
11:00 - 11:30 = F9
11:30 - 12:00 = K7

2. skupina
10:00 - 10:20 = K9
10:20 - 10:40 = E5
10:40 - 11:00 = E1
11:00 - 11:30 = F3
11:30 - 12:00 = F1

Skupini od 11:00 do 12:00 podaljšani zaradi morebitnih zamud prejšnjih skupin. Obisk se pri zamudah priredi, da konča ob 12:00.

Petek, 14.11.2014 - OŠ Izlake

43 učencev in 3 spremljevalci, 8. razred - 14 let.

1. skupina:
9.00 - 10.00 = ŠEK
10.00 - 10.30 = steklopihač
10.30 - 11.00 = CEM
11.00 - 11.20 = K9
11.20 - 11.45 = E5

2. skupina:
9.00 - 9.20 = F9
9.20 - 9.40 = K7
9.40 - 10.00 = B1
10.00 - 11.00 = ŠEK
11.00 - 11.30 = steklopihač
11.30 - 11.45 = CEM

3. skupina:
9.00 - 9.30 = steklopihač
9.30 - 10.00 = CEM
10.00 - 10.20 = E1
10.20 - 10.40 = K5
10.40 - 11.00 = E6
11.00 - 11.45 = ŠEK

Sreda, 5.11.2014 - Inštitut in akademija za multimedije

75 učencev; 4 skupine; 19-21 let
Prvi prihod ob 9.00, odhod ob 11.00, drugi prihod ob 13.00, odhod ob 15.00

1. skupina
9.00 - 9.30= E1
9.30 - 10.00 = E8
10.00 - 11.00 = ŠEK

2. skupina
9.00 - 10.00 = ŠEK
10.00 - 10.30 = E1
10.30 - 11.00 = E8

POPOLDAN

3. skupina
13.00 - 13.30 = K8
13.30 – 14.00 = CEM
14.00 - 14.30 = E1
14.30 - 15.00 = E3

4. skupina
13.00 - 13.30 = E1
13.30 - 14.00 = E7
14.00 - 14.30 = K7
14.30 – 15.00 = CEM

Četrtek, 23.10.2014 - SERŠ Maribor

70 obiskovalcev, 5 skupin

1. skupina (12-14 učencev)
9.00 - 9.30 = F3
9.30 - 10.00 = F1
10.00 - 10.30 = F5
10.30 - 11.00 = K7

2. skupina (12-14 učencev)
9.00 - 9.30 = F2
9.30 - 10.00 = CEM
10.00 - 10.30 = F4
10.30 - 11.00 = E9

3. skupina (12-14 učencev)
9.00 - 9.30 = K9
9.30 - 10.00 = E5
10.00 - 10.30 = E1
10.30 - 11.00 = CEM

4. skupina (12-14 učencev)
9.00 - 9.30 = K6
9.30 - 10.00 = F7
10.00 - 10.30 = K7
10.30 - 11.00 = K8

5. skupina (12-14 učencev)
9.00 - 9.30 = K1
9.30 - 10.00 = K8
10.00 - 10.30 = E6
10.30 - 11.00 = O2

Četrtek, 16.10.2014 - SERŠ Maribor

90 obiskovalcev, 8 skupin, 4 dopoldan, 4 popoldan

1. skupina (12-13 učencev)
9.00 - 9.20 = K8
9.20 - 9.40 = E9
9.40 - 10.00 = E2
10.00 - 10.30 = K7
10.30 - 11.00 = B1

2. skupina (12-13 učencev)
9.00 - 9.30 = CT3
9.30 - 10.00 = K5
10.00 - 10.20 = E6
10.20 - 10.40 = K6
10.40 - 11.00 = F7

3. skupina (12-13 učencev)
9.00 - 9.30 = K3
9.30 - 10.00 = K1
10.00 - 10.30 = O2
10.30 - 11.00 = E7

4. skupina (12-13 učencev)
9.00 - 9.30 = F3
9.30 - 10.00 = steklopihač
10.00 - 10.30 = F5
10.30 - 11.00 = E3

POPOLDAN

5. skupina (12-13 učencev)
12.00 - 12.30 = F2
12.30 - 12.00 = CEM
13.00 - 13.30 = F4
13.30 - 14.00 = F9

6. skupina (12-13 učencev)
12.00 - 12.30 = K9
12.30 - 13.00 = E5
13.00 - 13.30 = E1
13.30 - 14.00 = K3

7. skupina (12-13 učencev)
12.00 - 12.30 = E7
12.30 - 13.00 = E8
13.00 - 13.30 = E3
13.30 - 14.00 = F3

Ponedeljek, 6.10.2014 - OŠ Hinka Smrekarja - ODPADE! - prestavljen

3h ŠEK in steklopihač.

Torek, 7.10.2014 - Festival Znanosti -OŠ Prežihovega Voranca

13 učencev starih od 12 do 14 let + učiteljica

1. skupina
12.50-13.10 = CT3
13.10-13.30 = K5
13.30-13.50 = E6

Torek, 7.10.2014 - Festival Znanosti -OŠ Vransko-Tabor

18 učencev (8. in 9. razred) + učiteljica

1.skupina

13.45-13.05 = E2
13.05-13.25 = K8
13.25-13.45 = E7

Sreda, 8.10.2014 - Festival Znanosti

7 učencev 8. razreda + učiteljica

15.30-16.00 = CEM

Sreda, 8.10.2014 - Festival Znanosti - OŠ Vič

37 učencev, 3. skupine

1. skupina
14.00 - 14.30 = K3
14.30 - 15.00 = B2

2. skupina
14.00 - 14.20 = K7
14.20 - 14.40 = F9
14.40 - 15.00 = B1

3. skupina
14.00 - 14.20 = K6
14.20 - 14.40 = F7
14.40 - 15.00 = B3

Četrtek, 9.10.2014 - OŠ Kolezija

45 otrok

1. skupina (do 15 učencev)
8:30-9:00 = CT3 (predaja na F3 v avli glavne stavbe ali po dogovoru s koordinatorj F3 Peter Gselman ter Aljaž Drnovšek)
9:00-9:30 = F3
9:30-10:00 = F1
10:00-10:30 = steklopihač

2. skupina (do 15 učencev)
8:30-9:00 = F2
9:00-9:30 = CEM
9:30-10:00 = F4
10:00-10:30 = steklopihač

3. skupina (do 15 učencev)
8:30-9:00 = K9
9:00-9:30 = E5 (prevzemno mesto O2 je avla glavne stavbe)
9:30-10:00 = O2 (prevzemno mesto E1 je v stavbi c ob stranskem vhodu po stopnicah dol - vrata C042)
10:00-10:30 = E1

Četrtek, 2.10.2014 - OŠ Šmarje pri Jelšah

45 otrok, 3 skupine

1. skupina
13:00 - 13:30 = K3
13:30 - 14:00 = K1/ŠEK
14:00 - 14:30 = B1

2. skupina
13:00 - 13:30 = F9
13:30 - 14:00 = K5
14:00 - 14:30 = K1/ŠEK

3. skupina
13:00 - 13:30 = K1/ŠEK
13:30 - 14:00 = K8
14:00 - 14:30 = F7

Četrtek, 25.9.2014 - OŠ Koseze

75 otrok, 8. razred.

1. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 10.00 = ŠEK + steklopihač
10.00 - 10.30 = K8
10.30 - 11.00 = E9
11.00 - 11.30 = E2

2. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = K5
9.30 - 10.00 = E6
10.00 - 11.00 = ŠEK + steklopihač
11.00 - 11.30 = O2
11.30 - 12.00 = E7

3. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = K3
9.30 - 10.00 = F9
10.00 - 10.30 = B2
10.30 - 11.00 = K7
11.00 - 12.00 = ŠEK + steklopihač

4. skupina(do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = F5
9.30 - 10.00 = F2
10.00 - 10.40 = CEM
10.40 - 11.10 = K9
11.10 - 11.40 = CT3

Četrtek, 18.9.2014 - I. Gimnazija v Celju

45 učencev, 3. skupine, 5. - 9. razred

1. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = F3
9.30 - 10.00 = F1
10.00 - 10.30 = F5
10.30 - 11.00 = B1

2. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = K8
9.30 - 10.00 = E9
10.00 - 10.30 = E2
10.30 - 11.00 = B2

3. skupina (do 15 učencev)
9.00 - 9.30 = K5
9.30 - 10.00 = E6
10.00 - 10.30 = O2
10.30 - 11.00 = B3

Sreda, 11.6.2014 - OŠ Tržič - ODPOVEDAN

31 učencev, 3 skupine

1. skupina (do 14 učencev)
13.00-13.20 = K9
13.20-13.40 = E5
13.40-14.00 = E1

2. skupina (do 14 učencev)
13.00-13.20 = K8
13.20-13.40 = E9
13.40-14.00 = E2

3. skupina (do 14 učencev)
13.00-13.20 = CT3
13.20-13.40 = K5
13.40-14.00 = E6

Torek, 3.6.2014 - Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje

45 dijakov, 16 let, 4 skupine

1. skupina
9.00 - 9.20 = K9
9.20 - 9.40 = E5
9.40 - 10.00 = E1
10.00 - 10.30 = K8
10.30 - 11.00 = E9

2. skupina
9.00 - 9.20 = CT3
9.20 - 9.40 = K5
9.40 - 10.00 = E6
10.00 - 10.30 = E5
10.30 - 11.00 = E1

3. skupina
9.00 - 9.20 = O2
9.20 - 9.40 = E7
9.40 - 10.00 = E8
10.00 - 10.30 = E3
10.30 - 11.00 = CT3

4. skupina
9.00 - 9.20 = K8
9.20 - 9.40 = E9
9.40 - 10.00 = E2
10.00 - 10.30 = K3
10.30 - 11.00 = K1

Četrtek, 5. Junij 2014 - OŠ Dobrova

59 učencev, 6 skupin

1. skupina
9.15-9.35= F3
9.35-9.55= F1
9.55-10.15= F5

2. skupina
9.15-9.35= F2
9.35-9.55= CEM
9.55-10.15= F4

3. skupina
9.15-9.35= F9
9.35-9.55= K7
9.55-10.15= B1

4. skupina
9.15-9.35= K6
9.35-9.55= F7
9.55-10.15= B3

5. skupina
9.15-9.35= K8
9.35-9.55= E9
9.55-10.15= E2

6. skupina
9.15-9.35= CT3
9.35-9.55= K5
9.55-10.15= E6

Ponedeljek, 9. Junij 2014 - OŠ Dramlje

40 obiskovalcev, 3 skupine

1. skupina (13-14 učencev)
9.00 - 9.40 = ŠEK
9.40 - 10.00 = K3
10.00 - 10.30 = B1
10.30 - 11.00 = K8

2. skupina (13-14 učencev)
9.00 - 9.20 = F9
9.20 - 9.40 = K7
9.40 - 10.20 = ŠEK
10.20 - 10.40 = E9
10.40 - 11.00 = E3

3. skupina (13-14 učencev)
9.00 - 9.20 = K6
9.20 - 9.40 = F7
9.40 - 10.00 = B3
10.00 - 10.20 = CEM
10.20 - 11.00 = ŠEK

Torek, 27.5.2014 - OŠ Moravče

13,14 let

1. skupina (do 15 otrok)
13.00 - 15.00 = Šola eksperimentalne kemije

Četrtek, 29.5.2014 - OŠ Tabor Logatec

36 učencev, starost 10-15 let

1. skupina (13učencev)
13.00 - 13.20 = K9
13.20 - 13.40 = E5
13.40 - 14.00 = E1
14.00 - 14.30 = K5
14.30 - 15.00 = E6

2. skupina (13 učencev)
13.00 - 13.20 = E9
13.20 - 13.40 = E2
13.40 - 14.00 = CT3
14.00 - 14.30 = O2
14.30 - 15.00 = F2

3. skupina (13 učencev)
13.00 - 13.20 = E7
13.20 - 13.40 = E8
13.40 - 14.00 = E3
14.00 - 14.30 = CEM
14.30 - 15.00 = F4

Petek, 30.5.2014 - OŠ F.S. Finžgarja Lesce

1. skupina (do 15 učencev)
13.00 - 14.00 = Šola eksperimentalne kemije
14.00 - 15.00 = steklopihaška delavnica

2. skupina (do 15 učencev)
13.00 - 14.00 = steklopihaška delavnica
14.00 - 15.00 = Šola eksperimentalne kemije

Torek, 20. 5. 2014 - Vrtec Viški Gaj

1. skupina (do 15 otrok)
13.00-14.00 = Šola eksperimentalne kemije
14.00-15.00 = steklopihaška delavnica

2. skupina (do 15 otrok)
13.00-14.00 = steklopihaška delavnica
14.00-15.00 = Šola eksperimentalne kemije

Sreda, 21. 5. 2014 - OŠ Višnja Gora

30 otrok, 1. razred

1. skupina (do 15 otrok)
9.00 - 10.00 = Šola eksperimentalne kemije
10.00 - 10.30 = steklopihaška delavnica
10.30 - 11.00 = E1

2. skupina (do 15 otrok)
9.00 - 9.30 = steklopihaška delavnica
9.30 - 10.00 = E1
10.00 - 11.00 = Šola eksperimentalne kemije

Četrtek, 22. 5. 2014 - SERŠ Maribor

86 učencev, 6. skupin

1. skupina (13-14 učencev)
9.00 - 9.30 = E9
9.30 - 10.00 = E2
10.00 - 10.20 = F3
10.20 - 10.40 = F1
10.40 - 11.00 = F5

2. skupina (13-14 učencev)
9.00 - 9.30 = K5
9.30 - 10.00 = E6
10.00 - 10.20 = F2
10.20 - 10.40 = CEM
10.40 - 11.00 = F4

3. skupina (13-14 učencev)
9.00 - 9.20 = O2
9.20 - 9.40 = E7
9.40 - 10.00 = E8
10.00 - 10.30 = K9
10.30 - 11.00 = E5

4. skupina (13-14 učencev)
9.00 - 9.20 = K3
9.20 - 9.40 = K1
9.40 - 10.10 = B2
10.10 - 10.40 = E9
10.40 - 11.00 = E2

5. skupina (13-14 učencev)
9.00 - 9.20 = F9
9.20 - 9.40 = K7
9.40 - 10.10 = B1
10.10 - 10.40 = K5
10.40 - 11.00 = E6

6. skupina (13-14 učencev)
9.00 - 9.20 = K6
9.20 - 9.40 = F7
9.40 - 10.00 = B3
10.00 - 10.20 = E7
10.20 - 10.40 = E8
10.40 - 11.00 = E3

Četrtek, 8.5.2014 - GIMNAZIJA LAVA CELJE

4 skupine, 13-15 dijakov na skupino, 15-18 let

1. skupina
9.30 - 10.00 = K9
10.00 - 10.30 = E5
10.30 - 11.00 = E1

2. skupina
9.30 - 10.00 = K3
10.00 - 10.30 = K6
10.30 - 11.00 = B2

3. skupina
9.30 - 10.00 = F9
10.00 - 10.30 = K7
10.30 - 11.00 = B1

4. skupina
9.30 - 10.00 = K8
10.00 - 10.30 = E9
10.30 - 11.00 = E2

Sreda, 14. 5. 2014 - OŠ Milojka Štrukelj Nova Gorica

8 učencev, 1.skupina

1. skupina (8 učencev)
13.00-14.30 = ŠEK
14.30-15.00 = steklopihaška delavnica

Četrtek, 15. 5. 2014 - OŠ Jurija Dalmatina Krško

45 učencev, 4. skupine

1. skupina (12-13 učencev)
9.00 - 9.45 = ŠEK
9.45 - 10.15 = K9
10.15 - 10.35 = E5
10.35 - 11.00 = E1
11.00 - 11.30 = F3
11.30 - 12.00 = F1

2. skupina (12-13 učencev)
9.00 - 9.20 = K3
9.20 - 9.45 = B1
9.45 - 10.30 = ŠEK
10.30 - 11.00 = K6
11.00 - 11.30 = F7
11.30 - 12.00 = B3

3. skupina (12-13 učencev)
9.00 - 9.20 = K8
9.20 - 9.40 = E9
9.40 - 10.00 = E2
10.00 - 10.30 = CT3
10.30 - 11.15 = ŠEK
11.15 - 11.35 = K5
11.35 - 12.00 = E6

4. skupina (12-13 učencev)
9.00 - 9.20 = O2
9.20 - 9.40 = E7
9.40 - 10.00 = E8
10.00 - 10.20 = F2
10.20 - 10.45 = CEM
10.45 - 11.15 = F4
11.15 - 12.00 = ŠEK

Torek, 22. 4. 2014 - OŠ Toneta Čufarja

42 obiskovalcev, 12-15 let

1.skupina
9.30 - 10.30 = Šola eksperimentalne kemije
10.30 - 11.00 = steklopihaška delavnica
11.00 - 11.30 = CEM

2.skupina
9.30 - 10.00 = steklopihaška delavnica
10.00 - 10.30 = CEM
10.30 - 11.30 = Šola eksperimentalne kemije

Četrtek, 24. 4. 2014 - OŠ Maksa Pečarja Ljubljana

85 učencev - 6 skupin

Prihod: 9.30, Odhod: 11.00

1. skupina
09.30 - 10.00 = F3
10.00 - 10.30 = F1
10.30 - 11.00 = F5

2. skupina
09.30 - 10.00 = F2
10.00 - 10.30 = CEM
10.30 - 11.00 = F4

3. skupina
09.30 - 10.00 = K3
10.00 - 10.30 = K8
10.30 - 11.00 = B2

4. skupina
09.30 - 10.00 = F9
10.00 - 10.30 = K7
10.30 - 11.00 = B1

5. skupina
09.30 - 10.00 = K6
10.00 - 10.30 = F7
10.30 - 11.00 = B3

6. skupina
09.30 - 10.00 = E7
10.00 - 10.30 = E8
10.30 - 11.00 = E3

Četrtek, 24.4.2014 - Center Janeza Levca Ljubljana

30 učencev + 7 učiteljev
starost: 9-26 let
Posebnost: prilagoditi program za otroke z posebnimi potrebami, zmerna motnja v duševnem razvoju. Prošnja učiteljev: predstavitev programa za vrtce.

1. skupina
10.00 - 10.45 = Šola eksperimantalne kemije
10.45 - 11.30 = E1 (prevzem od mag. Ogrina v avli glavne stavbe)

2. skupina
10.00 - 10.45 = E1 (predaja mag. Ogrinu v avli glavne stavbe)
10.45 - 11.30 = Šola eksperimantalne kemije

Sreda, 16.4.2014 - OŠ Ledina

12 učencev, 13-15 let

1.skupina
13.30 - 14.00 = K6
14.00 - 14.30 = F7
14.30 - 15.00 = B3

Četrtek, 17.4.2014 - Gimnazija Poljane

30 dijakov, 18-19 let


Obisku se bodo pridružili še trije študenti.

1.skupina (do največ 15 dijakov)
14.40 - 15.00 = F3
15.00 - 15.30 = F1
15.30 - 16.00 = F5

2.skupina (do največ 15 dijakov)
14.40 - 15.00 = F4
15.00 - 15.30 = K3
15.30 - 16.00 = K1

Četrtek, 17. 4. 2014 - OŠ Mozirje

33 učencev, 3 skupine

1.skupina
12.00 - 12.45 = ŠEK
12.45 - 13.10 = F9
13.10 - 13.30 = K7
13.30 - 13.50 = B1

2.skupina
12.00 - 12.25 = K6
12.25 - 12.45 = F2
12.45 - 13.30 = ŠEK
13.30 - 13.50 = CEM

Četrtek, 10. 4. 2014 - OŠ Milana Šuštaršiča

21 učencev
Prihod 13.45

1. skupina
13.45 - 15.15 = Šola eksperimentalne kemije + steklopihaška delavnica

TEDEN ODPRTIH VRAT (24.3.-29.3.2014)
Razporeditev obiskov za teden odprtih vrat poslan koordinatorjem obiskov na IJS. V primeru vprašanj lepo prosimo da nam pišete na ijsobiski@ijs.si

Četrtek, 3. 4. 2014 - OŠ Venclja Perka

35 učencev, 3 skupine

1.skupina (do 13 učencev)
8.30 - 9.00 = ŠEK
9.00 - 9.20 = F3(Prevzem v avli glavne stavbe)
9.20 - 9.40 = K8
9.40 - 10.00 = E9
10.00 - 10.30 = E2

2.skupina (do 13 učencev)
8.30 - 9.00 = CEM (Predaja v avli glavne stavbe)
9.00 - 9.30 = ŠEK
9.30 - 9.50 = F9 (Prevzem v avli glavne stavbe)
9.40 - 10.00 = K7
10.00 - 10.30 = B1

3.skupina (do 13 učencev)
8.30 - 9.00 = K9
9.00 - 9.20 = E7
9.20 - 9.40 = E8
9.40 - 10.00 = E3 (Predaja v avli glavne stavbe)
10.00 - 10.30 = ŠEK

Ponedeljek, 10. 3. 2014 - OŠ dr. J. Mencingerja

30 učencev, 14-15 let

1. skupina (15 učencev)
14.30-14.50 = K8
14.50-15.10 = E9
15.10-15.30 = E2
15.30-16.00 = E1

2. skupina (15 učencev)
14.30-15.00 = E1
15.00-15.20 = CT3
15.20-15.40 = K5
15.40-16.00 = E6

Četrtek, 13. 3. 2014 - ŠC Novo mesto

28 dijakov, 16-18 let

1. skupina
10.00 - 10.20 = K3
10.20 - 10.40 = K1
10.40 - 11.00 = B2

2. skupina
10.00 - 10.20 = K6
10.20 - 10.40 = F7
10.40 - 11.00 = B3

Torek, 18. 3. 2014 - Gimnazija Moste

30 učencev, dva spremljevalca - 2. skupini - starost: 15-17let

Prihod: 13.00, Odhod: 14.00

1. skupina
13.00 -13.20 = K9
13.20-13.40 = E5
13.40 - 14.00 = E1

2. skupina
13.00 -13.20 = E1
13.20-13.40 = K9
13.40 - 14.00 = E5


Četrtek, 6. 3. 2014 - OŠ Moravče

13 učencev, 13-14 let

1. skupina
12.00 - 12.30= CEM
12.30 - 13.00= F9 (predaja mag. Ogrinu v avli glavne stavbe)
13.00 - 14.00= Šola eksperimentalne kemije

Petek, 28. 2. 2014 - OŠ Jožeta Krajca Rakek

35 učencev - 2 skupini
Prihod ob 9.00, odhod ob 11.00

1. Skupina
9.00 - 9.30 = ŠEK
9.30 - 10.00 = steklopihaška delavnica
10.00 - 10.20 = K8 (prevzem od mag. Ogrina v avli glavne stavbe)
10.20 - 10.40 = E9
10.40 - 11.00 = E2

2. Skupina
9.00 - 9.20 = CT3
9.20 - 9.40 = K5
9.40 - 10.00 = E6 (predaja mag. Ogrinu v avli glavne stavbe)
10.00 - 10.30 = ŠEK
10.30 - 11.00 = steklopihaška delavnica

Četrtek, 30.1.2014 - OŠ Jožeta Krajca Rakek

35 učencev - 2 skupini
Prihod ob 9.00, odhod ob 11.00

1. Skupina
9.00 - 9.30 = ŠEK
9.30 - 10.00 = steklopihaška delavnica
10.00 - 10.20 = K8
10.20 - 10.40 = E9
10.40 - 11.00 = E2

2. Skupina
9.00 - 9.20 = CT3
9.20 - 9.40 = K5
9.40 - 10.00 = E6
10.00 - 10.30 = ŠEK
10.30 - 11.00 = steklopihaška delavnica

Četrtek, 6.2.2014 - OŠ 16.decembra Mojstrana

39 učencev - 2 skupini
Prihod ob 9.30, odhod ob 11.30

1. Skupina učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.30 - 9.50 = K3
9.50 - 10.10 = K1
10.10 - 10.30 = B2
10.30 - 11.30 = ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. Skupina
učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.30 - 10.30 = ŠEK
10.30 - 10.50 = K6
10.50 - 11.10 = F7
11.10 - 11.30 = B3
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 23.1.2014 - OŠ Dob

30 učencev - 2 skupini
Prihod ob 14.00, odhod ob 16.00

1. Skupina
učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
14.00 - 15.00 = ŠEK
15.00 - 15.20 = F2
15.20 - 15.40 = CEM
15.40 - 16.00 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. Skupina
učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
14.00 - 14.20 = B2
14.20 - 14.40 = F9
14.40 - 15.00 = K7
15.00 - 16.00 = ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 28.11.2014 - OŠ Danile Kumar

12 učencev - 1 skupina
Prihod ob 13.30, odhod ob 15.00

1.skupina
učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
13.30 - 14.00 = CEM
14.00 - 14.20 = K9
14.20 - 14.40 = E5
14.40 - 15.00 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Petek, 8.11.2013 - Inštitut in akademija za multimedije

40 učencev; 2 skupini; 19-21 let
Prihod ob 9.00, odhod ob 11.00

1. skupina
učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
11.00 - 11.30= E1
11.30 - 12.00 = E8
12.00 - 13.00 = ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
11.00 - 12.00 = ŠEK
12.00 - 12.30 = E1
12.30 - 13.00 = E8
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 14.11.2013 - OŠ Izlake

3 skupine - 8.- 9. razred
Prihod ob 9:00, odhod ob 12:00

1. skupina:
otroke prevzame mag. Ogrin potek ogleda
9.00 - 10.00 = ŠEK
10.00 - 10.30 = steklopihaštvo na K1
10.30 - 11.00 = CEM
11.00 - 11.20 = K9
11.20 - 11.40 = E5
11.40 - 12.00 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = F9
9.20 - 9.40 = K7
9.40 - 10.00 = B1
10.00 - 11.00 = ŠEK
11.00 - 11.30 = steklopihaštvo na K1
11.30 - 12.00 = CEM
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.30 = steklopihaštvo na K1
9.30 - 10.00 = CEM
10.00 - 10.20 = CT3
10.20 - 10.40 = K5
10.40 - 11.00 = E6
11.00 - 12.00 = ŠEK
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 7.11.2013 - International visit students Netherlands

24 študentov, 21 - 26 let

1. Skupina
9.00 - 9.20 = K9
9.20 - 9.40 = K8
9.40 - 10.00 = K7
10.00 - 10.30 = K6
10.30 - 11.00 = K3
11.00 - 11.30 = K1

Četrtek, 7.11.2013 - Inštitut in akademija za multimedije

40 učencev; 2 skupini; 19-21 let
Prihod ob 9.00, odhod ob 11.00

1. skupina
učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.30= E1
9.30 - 10.00 = E8
10.00 - 11.00 = ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 10.00 = ŠEK
10.00 - 10.30 = E1
10.30 - 11.00 = E8
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Torek, 22.10.2013 - Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer

3. skupine, 47 dijakov, starost: 16-18 let

1. skupina
10.00 - 10.20 = K3
10.20 - 10.40 = K1
10.40 - 11.00 = B2

11.00 - 11.20 = F3
11.20 - 11.40 = F1
11.40 - 12.00 = F5

2. skupina
10.00 - 10.20 = F2
10.20 - 10.40 = CEM
10.40 - 11.00 = F4

11.00 - 11.20 = K8
11.20 - 11.40 = E9
11.40 - 12.00 = E2

3. skupina
10.00 - 10.20 = K6
10.20 - 10.40 = F7
10.40 - 11.00 = B3

11.00 - 11.20 = E7
11.20 - 11.40 = E8
11.40 - 12.00 = E3

Četrtek, 26.9.2013 - OŠ Šmarje pri Jelšah

40 učencev; 2 skupini; 8.- 9. razred

Učenci bodo ŠEK obiskali v okviru Noči raziskovalcev na Prešernovem trgu po 14.00.
Obiski ostalih odsekov na IJS so odpovedani.

Četrtek, 30.5.2013 - OŠ Mengeš

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
59 učencev - 4 skupine, starost: 10 let
Prihod ob 9.00, odhod ob 10.20

PAZITI NA PREVZEMNA MESTA!

1. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = CEM
9.20 - 9.40 = E1
9.40 - 10.00 = K1
10.00 - 10.20 = CT3
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = CT3
9.20 - 9.40 = K1
9.40 - 10.00 = E1
10.00 - 10.20 = CEM
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = E1
9.20 - 9.40 = CEM
9.40 - 10.00 = CT3
10.00 - 10.20 = K1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

4. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = K1
9.20 - 9.40 = CT3
9.40 - 10.00 = CEM
10.00 - 10.20 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 6. 6. 2013 - OŠ Vič

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
24 učencev - 2 skupini, starost: 14-15 let
Prihod ob 13.00, odhod ob 14.00

1. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
13.00 - 13.15 = E5
13.15 - 13.30 = E1
13.30 - 14.00 = steklopihaška delavnica
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
13.00 - 13.30 = steklopihaška delavnica
13.30 - 13.45 = K3
13.45 - 14.00 = K1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 13. 6. 2013 - ERŠ Velenje

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
43 učencev - 3 skupine, starost: 17-19 let
Prihod ob 10.00, odhod ob 11.00

1. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = K8
10.20 - 10.40 = E9
10.40 - 11.00 = E2
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = CT3
10.20 - 10.40 = K5
10.40 - 11.00 = E6
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = O2
10.20 - 10.40 = E7
10.40 - 11.00 = E8
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 20. 6. 2013 - OŠ Bistrica

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
11 učencev - 1 skupina - 14 - 15 let
Prihod ob 14.00, odhod ob 15.30

1. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
14.00 - 14.20 = CT3
14.20 - 14.40 = K5
14.40 - 15.00 = E6
15.00 - 15.30 = ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 23. 5. 2013 - Višja strokovna šola Novo mesto

'OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
45 študentov - 3 skupine, starost: 18-23 let
Prihod ob 8.30, odhod ob 9.30

1. Skupina
študente prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
8.30 - 8.50 = K9
8.50 - 9.10 = E5
9.10 - 9.30 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. Skupina
študente prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
8.30 - 8.50 = K8
8.50 - 9.10 = E9
9.10 - 9.30 = E2
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. Skupina
študente prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
8.30 - 8.50 = O2
8.50 - 9.10 = E7
9.10 - 9.30 = E8
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Petek, 24. 5. 2013 - OŠ Janka Padežnika Maribor

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
36 učencev - 3 skupine, starost: 10-15 let
Prihod ob 11.00, odhod ob 12.30

Ksenija Popošek 040 553 666

1. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
11.00 - 11.30 = ŠEK
11.30 - 11.50 = F3
11.50 - 12.10 = F1
12.10 - 12.30 = F5
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
11.00 - 11.20 = F2
11.20 - 11.40 = CEM
11.40 - 12.00 = F4
12.00 - 12.30 = ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
11.00 - 11.15 = K9
11.15 - 11.30 = E5
11.30 - 12.10 = ŠEK
12.10 - 12.30 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 16. 5. 2013 - OŠ Poljane

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
13 učencev - 1 skupina, starost: 14-15 let
Prihod ob 14.00, odhod ob 16.00

1. Skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
14.00 - 14.30 = K3
14.30 - 15.00 = steklopihač
15.00 - 15.30 = B2
15.30 - 16.00 = ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sreda, 8. 5. 2013 - Vrtec Mali svet

1 skupina, starost: 4-5 let
Vrtec pride na obisk Šole eksperimentalne kemije pri mag. Ogrinu od 9.00 do 11.00 ure.

Četrtek, 9. 5. 2013 - Šolski center Ljubljana

2 skupini, 40 učencev

Torek, 16. 4. 2013 - Šolski center Slovenske Konjice - Zreče Srednja poklicna in strokovna šola Zreče

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
50 učencev - 3 skupine - 17 - 18 let
Prihod ob 10.30, odhod ob 11.30

1. skupina:(v ANGLEŠČINI)
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.30 - 10.50 = K8
10.50 - 11.10= E9
11.10 - 11.30 = E2
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina: (v SLOVENŠČINI)
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.30 - 10.50 = CT3
10.50 - 11.10= K5
11.10 - 11.30 = E6
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina: (v SLOVENŠČINI)
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.30 - 10.50 = O2
10.50 - 11.10= E7
11.10 - 11.30 = E8
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 18. 4. 2013 - OŠ Brežice

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
15 učencev - 1 skupina - 14 - 15 let
Prihod ob 10.00, odhod ob 11.00

1.skupina
dijake prevzame mag. Ogrin potek ogleda

10.00 - 10.30 = ŠEK
10.30 - 10.45 = F7
10.45 - 11.00 = B3

Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Ponedeljek, 22. 4. 2013 - Gimnazija in srednja šola Kočevje

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
25 učencev - 2 skupini - 16 - 17 let
Prihod ob 9.00, odhod ob 10.30

1. skupina:
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = K8
9.20 - 9.40= E9
9.40 - 10.00 = E2
10.00 - 10.30= ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.30 = ŠEK
9.30 - 9.50 = O2
9.50 - 10.10 = E7
10.10 - 10.30 = E8
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 4. 4. 2013 - OŠ Montessori

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
38 učencev - 3 skupine - 6-8 let
Prihod ob 9.00, odhod ob 10.30

1. skupina:
otroke prevzame mag. Ogrin potek ogleda
9.00 - 9.30 = ŠEK
9.30 - 9.50 = O2
9.50 - 10.10 = E7
10.10 - 10.30 = E8
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.30 = K8
9.30 - 10.00 = E9
10.00 - 10.30 = ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = K6
9.20 - 9.40 = F7
9.40 - 10.00 = B3
10.00 - 10.30 = ŠEK
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Ponedeljek, 18. 3. 2013 - Gimnazija Nova Gorica

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
50 dijakov - 3 skupine - 15 - 16let
Prihod ob 9.00, odhod ob 11.00

1. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = K3
9.20 - 9.40 = K1
9.40 - 10.00 = B2
10.00 - 10.20 = F9
10.20 - 10.50 = K7
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = K6
9.20 - 9.40 = F7
9.40 - 10.00 = B3
10.00 - 10.20 = K3
10.20 - 10.50 = K1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = F9
9.20 - 9.40 = K7
9.40 - 10.00 = B1
10.00 - 10.20 = F2
10.20 - 10.50 = CEM
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Ponedeljek, 18. 3. 2013 - OŠ Ledina

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
15 učencev - 1 skupin - 12 - 15 let
Prihod ob 13.30, odhod ob 15.00

1. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
13.30 - 14.00 = K3
14.00 - 14.30 = F9
14.30 - 15.00 = F1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

PAZITI NA PREVZEMNA MESTA!

Torek, 19. 3. 2013 - ŠC Kranj

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
10-15 študentov - 1 skupina - 19 - 21 let
Prihod ob 9.00, odhod ob 10.00

1. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = K8
9.20 - 9.40 = E9
9.40 - 10.00 = E2
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Torek, 19. 3. 2013 - ŠC Nova Gorica

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
50 študentov - 4 skupine - let
Prihod ob 10.00, odhod ob 11.00

1. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = K9
10.20 - 10.40 = E5
10.40 - 11.00 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = F2
10.20 - 10.40 = CEM
10.40 - 11.00 = F4
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = K6
10.20 - 10.40 = F7
10.40 - 11.00 = B3
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sreda, 20. 3. 2013 - OŠ Štore

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
15 učencev - 1 skupina - 12 - 15 let
Prihod ob 10.00, odhod ob 11.00

PAZITI NA PREVZEMNA MESTA!

1. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = CEM
10.20 - 10.40 = B2
10.40 - 11.00 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sreda, 20. 3. 2013 - OŠ Železniki

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
23 učencev - 2 skupini - 12 - 15 let
Prihod ob 14.00, odhod ob 15.30

PAZITI NA PREVZEMNA MESTA!

1. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
14.00 - 14.20 = K8
14.20 - 14.40 = E9
14.40 - 15.00 = E2
15.00 - 15.30 = ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
14.00 - 14.30 = ŠEK
14.30 - 14.50 = F3
14.50 - 15.10 = F1
15.10 - 15.30 = F5
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 21. 3. 2013 - ŠC Kranj, VS, Informatika, RKOI in KTS

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
30 učencev - 2 skupini - 19-21 let
Prihod ob 14.00, odhod ob 15.00

1. skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
14.00 - 14.30 = E5
14.30 - 15.00 = E6
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
14.00 - 14.30 = E6
14.30 - 15.00 = E5
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Petek, 22. 3. 2013 - Gimnazija Celje

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
45 učencev - 3 skupine - 15 - 17 let
Prihod ob 10.00, odhod ob 12.00

PAZITI NA PREVZEMNA MESTA!

1.skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = K9
10.20 - 10.40 = E5
10.40 - 11.00 = E1

11.00 - 11.20 = K6
11.20 - 11.40 = F7
11.40 - 12.00 = B3
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2.skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = K3
10.20 - 10.40 = K1
10.40 - 11.00 = B2

11.00 - 11.20 = K8
11.20 - 11.40 = E9
11.40 - 12.00 = E2
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3.skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = F9
10.20 - 10.40 = K7
10.40 - 11.00 = B1

11.00 - 11.20 = CT3
11.20 - 11.40 = K5
11.40 - 12.00 = E6
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Petek, 22. 3. 2013 - OŠ Prule

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
15 učencev - 1 skupina - 14 - 15 let
Prihod ob 13.00, odhod ob 14.30

1.skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
13.00 - 13.20 = K6
13.20 - 13.40 = F7
13.40 - 14.00 = B1
14.00 - 14.30 = ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 14. 3. 2013 - OŠ Franceta Prešerna Kranj

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
80 učencev - 5 skupin - 10-12 let let

1. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = F3
9.20 - 9.40 = F1
9.40 - 10.00 = F5
10.00 - 10.20 = F4
10.20 - 10.40 = CEM
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = K9
9.20 - 9.40 = E5
9.40 - 10.00 = E1
10.00 - 10.20 = K3
10.20 - 10.40 = K1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = F9
9.20 - 9.40 = K7
9.40 - 10.00 = B1
10.00 - 10.20 = K6
10.20 - 10.40 = F7
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

4. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = K8
9.20 - 9.40 = E9
9.40 - 10.00 = E2
10.00 - 10.20 = K5
10.20 - 10.40 = E6
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

5. skupina dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = K5
9.20 - 9.40 = E6
9.40 - 10.00 = O2
10.00 - 10.20 = F3
10.20 - 10.40 = F1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Torek, 12. 3. 2013 - Utrecht, student association A-Eskwadraat

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
10 študentov - 1 skupina - 20-25 let

10.00 - 10.30 = E5
10.30 - 11.00 = E1
11.00 - 11.30 = E9
11.30 - 12.00 = E2
12.00 - 13.00 = Odmor za kosilo
13-00 - 13.30 = E6
13.30 - 14.00 = E7
14.00 - 14.30 = E8

Petek, 22. 2. 2013 - OŠ Šturje Ajdovščina

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
42 učencev - 3 skupine - 15 let
Prihod ob 10.00, odhod ob 12.00

1. skupina:
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = K3
10.20 - 10.40 = K1
10.40 - 11.00 = B2
11.00 - 11.20 = F3
11.20 - 11.40 = F1
11.40 - 12.00 = F5
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = F9
10.20 - 10.40 = K7
10.40 - 11.00 = B1
11.00 - 11.20 = K9
11.20 - 11.40 = E5
11.40 - 12.00 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = K6
10.20 - 10.40 = F7
10.40 - 11.00 = B3
11.00 - 11.20 = O2
11.20 - 11.40 = E7
11.40 - 12.00 = E8
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 31. 1. 2013 - OŠ Rakek

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
28 učencev - 2 skupini - 15 let

1. skupina:
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 10.00 = ŠEK
10.00 - 10.20 = F3
10.20 - 10. 40 = F1
10.40 - 11. 00 = F5
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 10.00 = ŠEK
10.00 - 10.20 = F2
10.20 - 10. 40 = CEM
10.40 - 11. 00 = F4
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 10. 01. 2013 - Biotehniška fakulteta, Oddelek za lesarstvo

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
15 študentov - 1 skupina - pribl. 23 let
Prihod ob 14.30, odhod ob 15:45

1. skupina:
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
14.30 - 14.50 = K5
15.50 - 15.10= E6
15.10 - 15.30 = O2
5.30 - 15. 45 = E7
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 13. 12. 2012 - OŠ Vide Pregarc

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST ok!!!
35 učencev - 2 skupine - 11-12 let
Prihod ob 7.30, odhod ob 9.30

1. Skupina otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
8.30 - 9.00 = K7
9.00 - 9.30 = CEM
9.30 - 10.30 = ŠEK
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Torek, 11. 12. 2012 - BEST Ljubljana, društvo študentov tehnologije in naravoslovja

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST ok!!!
20 obiskovalcev - 2 skupini - 18 - 24 let
Prihod ob 10.00, odhod ob 11.00

1. skupina:
obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = F9
10.20 - 10.40 = K7
10.40 - 11.00 = B1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = K6
10.20 - 10.40 = F7
10.40 - 11.00 = B3
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 6. 12. 2012 - ŠC Krško Sevnica

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
37 učencev - 3 skupine - 18, 19 let
Prihod ob 9.00, odhod ob 10.00

1. skupina:
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = F3
9.20 - 9.40 = F1
9.40 - 10.00 = F5
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = F2
9.20 - 9.40 = CEM
9.40 - 10.00 = F4
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = K9
9.20 - 9.40 = E5
9.40 - 10.00 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Četrtek, 22. 11. 2012 - OŠ Izlake

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
42 učencev - 3 skupine - 8. razred
Prihod ob 9:00, odhod ob 12:00

1. skupina:
otroke prevzame mag. Ogrin potek ogleda
9.00 - 10.00 = ŠEK
10.00 - 10.30 = steklopihaštvo na K1
10.30 - 11.00 = CEM
11.00 - 11.20 = K6
11.20 - 11.40 = F7
11.40 - 12.00 = B3
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = F9
9.20 - 9.40 = K7
9.40 - 10.00 = B1
10.00 - 11.00 = ŠEK
11.00 - 11.30 = steklopihaštvo na K1
11.30 - 12.00 = CEM
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.30 = steklopihaštvo na K1
9.30 - 10.00 = CEM
10.00 - 10.20 = K9
10.20 - 10.40 = E5
10.40 - 11.00 = E1
11.00 - 12.00 = ŠEK
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Ponedeljek, 12. 11. 2012 - Gimnazija Piran

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
20 učencev - 2 skupini - 2. letnik (16, 17 let)
Prihod ob 10.00, odhod ob 11.00

1. skupina:
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = F5
10.20 - 10.40 = CEM
10.40 - 11.00 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 - 10.20 = K1
10.20 - 10.40 = B2
10.40 - 11.00 = F9
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Petek, 9. 11. 2012 - Srednja elektro -računalniška šola Maribor

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
50 učencev - 4 spremljevalci - 3 skupine - 2. letnik (16 let)
Prihod ob 9.00, odhod ob 10.00

1. skupina:
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = K8
9.20 - 9.40 = E9
9.40 - 10.00 = E2
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = CT3
9.20 - 9.40 = K5
9.40 - 10.00 = E6
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = O2
9.20 - 9.40 = E7
9.40 - 10.00 = E8
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 18. 10. 2012 - OŠ Bičevje

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
47 učencev - 4 spremljevalci - 3 skupine - 8. razred (13 let)
Prihod ob 9.00, odhod ob 10.00

1. skupina:
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = F3
9.20 - 9.40 = F1
9.40 - 10.00 = F5
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.00 - 9.20 = F2
9.20 - 9.40 = F9
9.40 - 10.00 = F4
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
11.00 - 11.20 = K9
11.20 - 11.40 = E5
11.40 - 12.00 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 16. 10. 2012 - OŠ Šmarje pri Jelšah

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
40 učencev - 4 spremljevalci - 3 skupine - 8. - 9. razred (13, 14 let)
Prihod ob 12.30, odhod ob 14.00

1. skupina:
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
12.30 - 12.50 = K3
12.50 - 13.10 = K1
13.10 - 13.30 = B2
13.30 - 14.00 = ŠEK (mag. Ogrin)
Mag. Ogrin skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
otroke prevzame mag. Ogrin potek ogleda
12.30 - 13.00 = ŠEK (mag. Ogrin)
13.00 - 13.20 = F9
13.20 - 13.40 = K7
13.40 - 14.00 = B1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
12.30 - 13.00 = K9
13.00 - 13.30 = ŠEK (mag. Ogrin)
13.30 - 14.00 = F7
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 2. 10. 2012 - OŠ Dobrna

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
30 učencev - 3 spremljevalci - 2 skupine - 9. razred (14 let)
Prihod ob 09.30, odhod ob 10.30
Kontakt: ga.Zdenka Velečič - zdenka.velecic@guest.arnes.si
kontaktna številka: 040 537 411

1. skupina:
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
9.30 - 9.50 = F2
9.50 - 10.10 = F4
10.10 - 10.30 = ŠEK (mag. Ogrin)
Mag. Ogrin skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
otroke prevzame mag. Ogrin potek ogleda
9.30 - 9.50 = ŠEK
9.50 - 10.10 = E5
10.10 - 10.30 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 14. 6. 2012 - OŠ Ivana Roba Šempeter pri Gorici

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!
50 učencev - 4 spremljevalci - 4 skupine - 8. in 9. razred (13, 14 let)
Prihod ob 10.00, odhod ob 11.20
Kontakt: ga. Tjaša Mrak - tjasamrak@gmail.com
kontaktna številka: 041 930 869

1. skupina:
Otroke prevzame mag. Ogrin potek ogleda
10.00 – 10.20 = ŠEK(mag. Ogrin)
10.20 – 10.40 = K9
10.40 – 11.00 = E5
11.00 – 11.20 = E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 – 10.20 = K6
10.20 – 10.40 = ŠEK(mag. Ogrin)
10.40 – 11.00 = F7
11.00 – 11.20 = B3
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 – 10.20 = K8
10.20 – 10.40 = E9
10.40 – 11.00 = ŠEK(mag. Ogrin)
11.00 – 11.20 = E2
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

4.skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda
10.00 – 10.20 = K5
10.20 – 10.40 = E6
10.40 – 11.00 = O2
11.00 – 11.20 = ŠEK(mag. Ogrin)
Mag. Ogrin skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

12.40 – 13.00 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka E1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 13. 6. 2012 - Gimnazija Ormož

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 23 učencev + 2 učitelja - 2 skupine -starost: 15, 16 let
    prihod ob 10.00
    kontakt: ga. Janja Rudolf <janja.rudolf@osormoz.si>
    kontaktna številka: 051 430 220

1. skupina
Otroke prevzame mag. Ogrin; potek ogleda
10.00 – 11.00 predvidena dejavnost za učence: obisk ŠEK (mag. Ogrin)
11.00 – 11.20 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka F9
11.20 – 11.40 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka K7
11.40 – 12.00 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka B1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve potek ogleda;
10.00 – 10.20 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka F3
10.20 – 10.40 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka F1
10.40 – 11.00 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka F5
11.00 – 12.00 predvidena dejavnost za učence: obisk ŠEK (mag. Ogrin)
Mag. Ogrin skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

Obisk nadaljujejo na RC ob 13:00 uri.

Čet., 7. 6. 2012 - OŠ Sostro

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 15 učencev - 2 skupine
    starost: 12, 13, 14 let (6., 7., 8. razred)
    prihod ob 12.00, odhod ob 13.00
    kontakt: ga.Dominika Mesojedec <dominikamesojedec@gmail.com>
    kontaktna številka: 040670350

1. program
1. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve; potek ogleda
12.00 – 12.30 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka F2
12.20 – 13.00 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka CEM
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve; potek ogleda
12.00 – 12.20 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka K9
12.20 – 12.40 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka E5

Pon., 04. 06. 2012 - OŠ Stari trg ob Kolpi

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

10 učencev - 1. skupina
prihod ob 12.20
kontakt: g. Alojz Hudelja <alojz.hudelja@gmail.com>
2. program

otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve; potek ogleda
12.20 – 12.40 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka B1
12.40 – 13.00 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka K6
13.00 – 13.20 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka F7
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 31. 5. 2012 - QSI Mednarodna šola Ljubljana

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

2. program
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve; potek ogleda
13.15 – 13.35 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka K3
13.35 – 13.55 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka K1
13.55 – 14.15 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka B2
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 24. 05. 2012 - Društvo študentov invalidov Slovenije

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

3. program
otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve; potek ogleda
10.00 – 10.20 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka K6
10.20 – 10.40 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka F7
10.40 – 11.00 predvidena dejavnost za učence: obisk odseka B3
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 17. 05. 2012 - OŠ Staneta Žagarja Kranj

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina
13:20-14:00, otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve; potek ogleda
predvidena dejavnost za učence: F3, F1 (13.20, 13.40)
14:00-14:20, učence prevzame mag. Ogrin;
predvidena dejavnost za učence: predstavitve Šola eksperimentalne kemije na K1
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
13:20-13.40, otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve; potek ogleda
predvidena dejavnost za učence: F5 (13.20)
13.40-14:00, učence prevzame mag. Ogrin;
predvidena dejavnost za učence: predstavitve Šola eksperimentalne kemije na K1
14.00-14.20, otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predvidena dejavnost za učence: F2 (14.00)
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina
13:20-13:40, učence prevzame mag. Ogrin; potek ogleda
predvidena dejavnost za učence: predstavitve Šola eksperimentalne kemije na K1
13.40-14:20, otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predvidena dejavnost za učence: K9, E5 (13.40, 14.00)
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 10. 05. 2012 - vrtec Viški Gaj

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 22 otrok - stari 6 let. - 2 skupini

1. skupina:
9:30-10:30, otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve E1, Šola eksperimentalne kemije na K1, K9 (ob 9:30, 9:50,ter 10.10).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
9:30-10:30, otroke prevzame mag. Ogrin;
predstavitve Šola eksperimentalne kemije na K1, K9, E1 (ob 9:30, 9:50,ter 10.10).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 5. 4. 2012 - OŠ Bistrica ob Sotli in OŠ Kozje

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. program

1. skupina
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
11:00-11:20, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F2 (ob 11:00). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K9, E5 (ob 10:00, 10:30). potek ogleda
11:00-11:20, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CEM (ob 11:00). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Obisk nadaljujejo na RC ob 12.00.

Čet., 29. 3. 2012 - ŠC Škofja Loka (Okoljevarstveni tehnik)

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 9 dijakov + spremljevalec - 1 skupina - dijaki
    prihod ob 10.00
    kontakt: Vesna Potočnik <vesna.andrej@volja.net>

1. skupina
10:00-11:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za dijake: Šola eksperimentalne kemije na K1; potek ogleda
11:00-12:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - VIZ OŠ Rogatec

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, F7, B3 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, K1, B2 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
Učenci nadaljujejo ogled na RC - pričetek ob 12.30h.

2. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;potek ogleda.
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
Učenci nadaljujejo ogled na RC - pričetek ob 12.30h.

DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Elvire Vatovec Prade, Koper

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 10 učencev - 1 skupina - 8. razred
    prihod ob 9.00, ogled nadaljujejo na RC ob 10.30
    kontakt: ga. Margareta Manfreda <margareta.manfreda@gmail.com>

1. skupina:
09:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, K1, B2 (ob 09:00, 09:20, 09:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
Učenci nadaljujejo ogled na RC - pričetek ob 10.30h.

DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Ivana Groharja Škofja Loka

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
09:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 09:00, 09:20, 09:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
09:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K5, E6 (ob 09:00, 09:30). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Učenci nadaljujejo ogled na Reaktorskem centru (ob 10.30 predvidoma).

DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Drska, Novo mesto

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 9:00, 9:20, 9:40). potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
11:00-12:00, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;potek ogleda.
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F2, CEM (ob 9:00, 9:30). potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K5, E6 (ob 10:00, 10:30). potek ogleda
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7, B1 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K9, E5, E1 (ob 9:00, 9:20, 9:40). potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, F7, B3 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Šturje

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 42 učencev - 3 skupine - ? razred
    prihod ob 9.00 - 11.00, nato na RC
    kontakt: g. Erik Černigoj <erik_cernigoj@hotmail.com>

1. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7, B1 (ob 9:00, 9:20, 9:40). potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K9, E5, E1 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
Ogled nadaljujejo na Reaktorskem centru ob 11.30.

2. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, F7, B3 (ob 9:00, 9:20, 9:40). potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
Ogled nadaljujejo na Reaktorskem centru ob 11.30.

3. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 9:00, 9:20, 9:40). potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, K1, B2 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
Ogled nadaljujejo na Reaktorskem centru ob 11.30.

DOV 12 -Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Ob Dravinji, Slovenske Konjice

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 30 učencev - 2 skupine - ? razred
    prihod ob 10.00 - 12.00, nato na RC
    kontakt: ga. Jana Novak Vehovar <jana.novak2@guest.arnes.si>

1. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F2, CEM (ob 10:00, 10:30). potek ogleda
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K9, E5, E1 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
Ogled nadaljujejo na Reaktorskem centru ob 12.30.

2. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7, B1 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F2, CEM (ob 11:00, 11:30). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
Ogled nadaljujejo na Reaktorskem centru ob 12.30.

DOV 12 - Sob., 24. 3. 2012 - OŠ Karla Destovnika-Kajuha LJ

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 30 učencev - 2 skupini - 9. razred
    prihod ob 11.00 - 12.00, nato na RC
    kontakt: ga. Ana Košir <marsovka@gmail.com>

1. skupina:
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
Ogled nadaljujejo na Reaktorskem centru ob 12.30.

2. skupina:
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
Ogled nadaljujejo na Reaktorskem centru ob 12.30.

Pet., 23. 3. 2012 - OŠ Franceta Prešerna Maribor

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 100 učencev, ki pridejo v dveh terminih - 2 krat po 50 otrok
    Prihod ob 10.00 - 3 skupine - 5., 6. in 7. r.
    Prihod ob 12.30 - 3 skupine - 7., 8. in 9. r.
    kontakt: ga. Branka Ribič <branka.ribic.hederih@gmail.com> in ga. Mirjana Colnarič <mirjana.colnaric@gmail.com>
    program 1, 2, 3

PRIHOD OB 10.00
1. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, F7, B3 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

PRIHOD OB 12.30
1. skupina:
12:30-13:30, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;potek ogleda.
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
12:30-13:30, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K5, E6 (ob 12:30, 12:50, 13:10). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
12:30-13:30, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 12:30, 12:50, 13:10). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 22. 3. 2012 - OŠ Antona Ukmarja Koper

PREDSTAVITEV JE V ANGLEŠKEM JEZIKU
OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • učenci+učitelji: 52 obiskovalcev - 4 skupine po 13 - 13 let/8.r.
    ogled 3. programa
    prihod ob 10.00
    kontakt: g. Aleš Ušeničnik <ales.usenicnik@gmail.com>

1. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K5, E6 (ob 10:00, 10:30). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

4. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K9, E5, E1 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 21. 3. 2012 - OŠ Log - Dragomer

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 30 učencev - 2 skupini - 4.,5. razred
    prihod ob 14.00
    kontakt: ga. Klavdija Turk Suka <klavdijats@gmail.com>

1. skupina:
14:00-15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve Steklopihač, B2 (ob 14:00, 14:30). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
14:00-15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, B3 (ob 14:00, 14:30). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 20. 3. 2012 - OŠ Prule

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

13:00-14:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;potek ogleda
učenci se razdelijo v dve skupini, nadaljujejo z ogledi odsekov.

1. skupina:
14:00-15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 14:00, 14:20, 14:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
14:00-15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K9, E5, E1 (ob 14:00, 14:20, 14:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 20. 3. 2012 - OŠ Zalog

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
14:00-15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F2, CEM (ob 14:00, 14:30). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pon., 19. 3. 2012 - Elektrotehniški krožek v Dijaškem domu Tabor, Ljubljana

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
12:00-13:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve E5, E1 (ob 12:00, 12:30). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pon., 19. 3. 2012 - OŠ Dob

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 46 učencev - 3 skupine - 9. razred
    prihod ob 9.00
    kontakt: ga. Polona Berlec <popi01@gmail.com>

1. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7, B1 (ob 9:00, 9:20, 9:40). potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, F7 (ob 10:00, 10:30). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, B2 (ob 9:00, 9:30). potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
9:00-10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7, B1 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Obisk nadaljujejo na Reaktorskem centru Podgorica.

Čet., 15. 3. 2012 - EGSŠ Radovljica, program medijski tehnik

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K5, E6 (ob 10:00, 10:30). potek ogleda
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F2, CEM (ob 11:00, 11:30). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K9, E5, E1 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 14. 3. 2012 - g. Stefan Klauser iz Švicarskega Zveznega Urada za šolstvo ter tehnologijo

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • prihod ob 11.00
    kontakt: Tanja Zdolšek, 3243

11:00-12:00, gospoda prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, F7 (ob 11:00, 11:30). potek ogleda

Pon., 12. 3. 2012 - SESTANEK ZA KOORDINATORJE OBISKOV GLEDE DOV 12

Kje - sejna soba glavne stavbe IJS / ICJT na RC
Pričetek - 11.00 / 15.00
Sestanek organizirata Kristina Žagar in Tanja Zdolšek

Čet., 1. 3. 2012 - OŠ Jakob Aljaž

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

11.00-12.00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;potek ogleda
Vodja predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 1. 3. 2012 - Učenci iz občine Dobrova in Polhov Gradec

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 15 dijakov - 1 skupina - 4.letnik srednje šole/gimnazije
    prihod ob 13.00
    kontakt: g. Franc Setnikar

13.00-14.00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CEM, E1 (ob 13:00, 13:30). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 15. 2. 2012 - OŠ Škofljica

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 17 učencev - 2 skupini - 9. razred
    prihod ob 15:00
    kontakt: ga. Metka Uršič Cotič, tel.: 031 353 575 ter Hana Uršič, K5

15:00-15:30, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;potek ogleda
mag. Ogrin otroke pripelje do stranskega vhoda IJS pri vložišču, kjer jih prevzamejo koordinatorji obiskov,
učenci se nato razdelijo v 2 skupini.

1. skupina
15:30-16:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev E1. potek ogleda
Vodja predstavitve skupino spremi do stranskega vhoda IJS pri vložišču.

2. skupina
15:30-16:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev CEM. potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do stranskega vhoda IJS pri vložišču.

16:00-16:30, učence (obe skupini) prevzame Hana Uršič, vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K5. potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 9. 2. 2012 - OŠ Antona Martina Slomška, Vrhnika

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 15 obiskovalcev - 1 skupina - 7., 8. in 9.razred
    prihod ob 13.00
    kontakt: ga. Karmen Slana <karmen.slana@gmail.com>

1. skupina:
13:00-14:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za dijake: Šola eksperimentalne kemije na K1;potek ogleda
14:00-15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F2, CEM (ob 14:00, 14:30). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 9. 2. 2012 - OŠ Waldorfska šola Ljubljana

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 41 učencev + 4 spremljevalci - 2 skupine - 3. razred
    prihod ob 9:00 in 10.00
    kontakt: ga. Lucija Florjanc Lukan, tel.:

1. skupina:
09:00-09:45, na vhodu Jadranska učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve (Kristina pelje skupino k steklopihaču);
Predvidena dejavnost za otroke: steklopihaštvo; potek ogleda
Vodja predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00-10:45, na vhodu Jadranska učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve (Kristina pelje skupino k steklopihaču);
Predvidena dejavnost za otroke: steklopihaštvo; potek ogleda
Vodja predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 2. 2. 2012 - OŠ Antona Globočnika Postojna

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 37 učencev - 3 skupine - 9. razred
    prihod ob 09:00
    kontakt: ga. Majda Možina, šolski tel.: 05/7000300

1. skupina:
09:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 9:00, 9:20, 9:40). potek ogleda
10:00-11:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije K1; potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
09:00-10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1; potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CT3, K5, E6 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
09:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CT3, K5, E6 (ob 9:00, 9:20, 9:40). potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 26. 1. 2012 - OŠ Rakek

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 32 učencev - 2 skupini - 9. razred
    prihod ob 09:00
    kontakt: ga. Anita Godesa, tel 031 339 307

1. skupina
09:00-10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1; potek ogleda
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7, B1 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina
09:00-10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, B2 (ob 10:00, 10:30).potek ogleda
10:00-11:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije K1; potek ogleda
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sledi ogled Reaktorskega centra.

Čet., 19. 1. 2012 - QSI Mednarodna šola Ljubljana

PREDSTAVITEV JE V ANGLEŠKEM JEZIKU
OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 35 učencev - 3 skupine - 1. sk. 10-17 let - 2. sk. 5-6 let - 3. sk. 7-9 let

    • prihod 1. skupine ob 13:00
      prihod 2. in 3. skupine ob 13:15, kontakt: ga. Ksenija Majcen 01 244 17 50

1. skupina:
13:00-14:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F2, CEM, F4 (ob 13:00, 13:20, 13:40). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
13:15-14:15, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin;
predstavitev Šole eksperimentalne kemije (ob 13:15).
Mag. Tomaž Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
13:15-14:15, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K9, E5, E1 (ob 13:15, 13:35, 13:55). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 12. 1. 2012 - Elektro in računalniška šola iz Velenja

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CT3, K5, E6, (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

4. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K9, E5, E1 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 12. 1. 2012 - Talum d.d.

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • predstavniki podjetja Talum d.d., 5 oseb
    prihod ob 11:00
    kontakt:Marjeta Trobec, CTT

1. skupina:
11:00-12:30, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve E7, K8, E1 (ob 11:00, 11:30, 12:00). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 5.1.2012 - Zavod za gluhe in naglušne, Ljubljana

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1.skupina:
09:00 - 10:30, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve: Šola eksperimentalne kemije, K5, CEM (ob 09:00, 09:30, 10:00);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2.skupina:
09:00 - 10:30, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve: CEM, Šola eksperimentalne kemije, K5 (ob 09:00, 09:30, 10:00);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3.skupina:
09:00 - 10:30, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve: K5, CEM, Šola eksperimentalne kemije (ob 09:00, 09:30, 10:00);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 22. 12. 2011 - Vrtec na Jamovi

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
obisk CEM 9:00-9:15

Čet., 22. 12. 2011 - Družina Greif O'Donoghue iz Anglije

PREDSTAVITEV JE V ANGLEŠKEM JEZIKU
OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 6 oseb - 4 odrasli in 2 otroka (8,5 in 13 let) - 1 skupina

1 skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, K1, B2 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda;
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7 (ob 11:00, 11:30). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pet., 16. 12. 2011 - Pivovarna Laško, vzdrževanje

OBISK JE POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 13 obiskovalcev - 1 skupina
    prihod ob 12:00
    kontakt: Boštjan Teršek <BTersek@pivo-lasko.si>, tel.051 680 001.

Obiski so organizirani za čas trajanja 30 min po odseku, vendar se lahko prilagodijo na od 20-30 min.

1. skupina:
12:00-12:30, obiskovalce prevzame predstavnik CTT;
predstavitev IJS v sejni sobi glavne stavbe IJS.
12:30-14:00, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve E9, E6, E7 (ob 12:30, 13:00, 13.30). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 15. 12. 2011 - OŠ Mirna Peč

OBISK JE POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 36 učencev - 10-14 let - 3 skupine
    prihod ob 9:00
    kontakt: Mateja Ancelj, tel. 07 3078 720 in 031 764 672

1. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 9:00, 9:20, 9:40). potek ogleda;
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K5, E6 (ob 9:00, 9:30). potek ogleda;
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 10:00, 10:20, 10:40). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 9:00, 9:20, 9:40). potek ogleda;
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K5, E6 (ob 10:00, 10:30). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 08. 12. 2011 - Gimnazija Krusevac in Gimnazija Celje-Center

OBISK JE POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • PREDSTAVITEV JE V ANGLEŠKEM JEZIKU
    32 dijakov + 4 spremljevalci - 15-18 let - 3 skupine
    prihod ob 10:00
    kontakt: Dragana Milicevic < magicalphy@gmail.com >, tel. +381 60 330 1118

1. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K1, B2 (ob 10:00, 10:30). potek ogleda;
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7, B1 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K7, B1 (ob 10:00, 10:30). potek ogleda;
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, K1, B2 (ob 11:00, 11:20, 11:40). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve E9, E2 (ob 10:00, 10:30). potek ogleda;
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K5, E6 (ob 11:00, 11:30). potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pet., 02. 12. 2011 - podjetje Cinkarna Celje

OBISK JE POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 10 predstavnikov podjetja - 1 skupina
    prihod ob 10:00
    kontakt: CTT

Čet., 01. 12. 2011 - OŠ Frana Albrehta Kamnik

OBISK JE POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 50 učencev - 6.-9. razred - 11-13 let - 4 skupine
    prihod ob 12:00
    kontakt: Melita Kosaber, tel. 041 940 450

1. skupina:
12:00-13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve Šola eksperimentalne kemije (ob 12:00).
13:00-14:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 13:00, 13:20, 13:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
12:00-13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 12:00, 12:20, 12:40).
13:00-14:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F2, CEM, F4 (ob 13:00).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
12:00-13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7, B1 (ob 12:00, 12:20, 12:40).
13:00-14:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, F7, B3 (ob 13:00, 13:20, 13:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

4. skupina:
12:00-13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, F7, B3 (ob 12:00, 12:20, 12:40).
13:00-14:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7, B1 (ob 13:00, 13:20, 13:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 24. 11. 2011 - podjetje Iskratel Electronics

OBISK JE POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 10 predstavnikov podjetja - 1 skupina
    prihod ob 10:00
    kontakt: CTT

Čet., 24. 11. 2011 - OŠ Bičevje

OBISK JE POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 39 učencev + spremljevalec - 14 let - 3 skupine

    • prihod 1. in 2. skupine ob 9:00
      prihod 3. skupine ob 11:00, kontakt: ga. Marta Praprotnik 041 684477

1. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 9:00, 9:20, 9:40).
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F2, CEM, F4 (ob 10:00, 10:20, 10:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
9:00-10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F2, CEM, F4 (ob 9:00, 9:20, 9:40).
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5(ob 10:00, 10:20, 10:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 11:00, 11:20, 11:40).
12:00-13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CT3, K5, E6 (ob 12:00, 12:20, 12:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 15.11.2011 - Gimnazija Piran

OBISK JE POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 10 dijakov - 1 skupina

    • prihod 10:30, kontakt: g. Andrej Podpečan, 041 398 286

1 skupina:
10:30-11:30, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 10:30, 10:50, 11:10).

Čet., 10.11.2011 - OŠ Izlake

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
9:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;
10:00 - 11:00, steklopihaštvo na K1 in CEM (10:00, 10:30);
11:00 - 12:00, 2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
9:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 9:00, 9:20, 9:40); potek ogleda;
10:00 - 11:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije K1;
11:00 - 12:00, steklopihaštvo na K1 in CEM (11:00, 11:30);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
9:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame koordinator CEM;
steklopihaštvo na K1 in CEM (9:00, 9:30);
10:00 - 11:00, 2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
11:00 - 12:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 27. 10. 2011 - OŠ Senovo

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 20 učencev - 12 - 14 let - 2 skupini

    • prihod 14:00, kontakt: ga. Tatjana Umek, 041 385 396

1. skupina:
14:00-15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 14:00, 14:20, 14:40).
15:00-16:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CT3, K5, E6 (ob 15:00, 15:20, 15:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
14:00-15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CT3, K5, E6 (ob 14:00, 14:20, 14:40).
15:00-16:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 15:00, 15:20, 15:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 20. 10. 2011 - OŠ Bled

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 32 učencev - 8. in 9. razred - 3 skupine

    • prihod 12:00, kontakt: ga. Meta Pazlar, 041 618 393

1. skupina:
12:00-13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, K1, B2 (ob 12:00, 12:20, 12:40).
13:00-14:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7, B1 (ob 13:00, 13:20, 13:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
12:00-13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7, B1 (ob 12:00, 12:20, 12:40).
13:00-14:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, F5 (ob 13:00, 13:30).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
12:00-13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, B3 (ob 12:00, 12:30).
13:00-14:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, F5, B2 (ob 13:00, 13:20, 13:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 11. 10. 2011 - vrtec Viški Gaj, enota Zarja, skupina Čebelice

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 23 otrok - stari 5-6 let. - 2 skupini

    • prihod 9:30, kontakt: ga. Jolanda Koritnik, 041 451 181 ali Asta Gregorič, 041 915 897

1. skupina:
9:30-10:30, otroke prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CEM, Šola eksperimentalne kemije na K1 (ob 9:30, 10:00).
mag. Ogrin skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
9:30-10:30, otroke prevzame mag. Ogrin;
predstavitve Šola eksperimentalne kemije na K1, CEM (ob 9:30, 10:00).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pet., 7. 10. 2011 - OŠ Dobrna

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 27 učencev - 9. razred OŠ - 2 skupini

    • prihod 11.00, kontakt: ga. Zdenka Velečič, 040 537 411

1. skupina:
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CEM, K7 (ob 11:00, 11:30).
Vodja zadnje predstavitve skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K7, CEM (ob 11:00, 11:30).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 6. 10. 2011 - OŠ Komenda Moste

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 38 učencev - od 6. do 9. razreda OŠ - 3 skupine

    • prihod 10.00, kontakt: ga. Danica Kuhar, tel. 041 200 613

1. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K8, E9, E2 (ob 10:00, 10:20, 10:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CT3, K5, E6 (ob 10:00, 10:20, 10:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve O2, E7, E8 (ob 10:00, 10:20, 10:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 6. 10. 2011 - OŠ Muta

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 44 učencev - 8 razred OŠ - 3 skupine

    • prihod 11.00, kontakt: ga. Jelka Furman, tel. 051 425 892

1. skupina:
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, K1, B2 (ob 11:00, 11:20, 11:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, B1 (ob 11:00, 11:30).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
11:00-12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, F7, B3 (ob 11:00, 11:20, 11:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 5. 10. 2011 - OŠ Ormož

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 30 učencev - 8. in 9. razred OŠ - 2 skupini

    • prihod 14.00, kontakt: g. Igor Kaučič, tel. 041 262 596

1. skupina:
14:00-15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F1, F5 (ob 14:00, 14:20, 14:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
14:00-15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K9, E5, E1 (ob 14:00, 14:20, 14:40).
Vodja zadnje predstavitve skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 22. 09. 2011 - sestanek koordinatorjev obiskov

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • Sestanek se bo pričel ob 13. uri v sejni sobi glavne stavbe IJS.
    Vsi koordinatorji obiskov lepo vabljeni.

Čet., 21. 7. 2011 - Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD) / MONTENEGRO DELEGATION VISIT TO SLOVENIA

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1.skupina:
16:00-16:30, obiskovalce pri vratarju na Jadranski (pred menzo) prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F9, K7 (ob 16:00, 16:15);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do stranskega vhoda IJS (Jadranska).

Tor., 12. 7. 2011 - Gospodarska zbornica Dolenjske in Bele krajine

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
11:00-12:00, obiskovalce pri vratarju na Jadranski (pred menzo) prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F1, K9, E5 (ob 11:00, 11:20, 11:40);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do stranskega vhoda IJS (Jadranska).

Tor., 28. 6. 2011 - piknik za koordinatorje obiskov na Reaktorju

Vabljeni vsi odsečni koordinatorji obiskov z Jamove in Brinja ob 15-ih!
Prevoz: xxx. Če se še kdo javi za voznika, naj to sporoči.

Čet., 23. 6. 2011 - Zavod za gluhe in naglušne, Ljubljana

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
09:00-10:00, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Šola eksperimentalne kemije na IJS;
10:00-11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CEM, K5, E1 (ob 10:00, 10:20, 10:40);
Vodja zadnje predstavitve skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
09:00 - 10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve CEM, K5, E1 (ob 9:00, 9:20, 9:40);
10:00 - 11:00, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Šola eksperimentalne kemije na IJS;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 23. 6. 2011 - Fakulteta za zdravstvene vede, Maribor (program Bioinformatika)

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1. skupina:
10:00-11:00, študente prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve B2, B1, B3 (ob 10:00, 10:20, 10:40);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pon., 20. 6. 2011 - predstavniki podjetja Danfoss Trata

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

13:30-15:00, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve E2, K7, E1, F3 (ob 13:30, 14:00, 14:30, 15.00); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino pospremi do stranskega vhoda IJS.

Čet., 16. 6. 2011 - ŠC Postojna (izobraževanje strojni tehnik)

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 32 dijakov - 2 skupini, starost:16 in 18 let
    prihod 11:00, kontakt: <tornic.klara@gmail.com>
    Predstavitve 2. program

1. skupina:

11:00-12:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, K1, B2 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:

11:00-12:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve F9, K7, B1 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 15.06.2011 - predstavniki podjetja Domel

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

13:30-15:00, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve F3, F2, E1 (ob 13:30, 14:00, 14:30); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do stranskega vhoda IJS.

Čet., 9. 6. 2011 - OŠ Križe

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 15 učencev - 1 skupina, starost: 14 let
    prihod 13:00, kontakt: <monikakosir@gmail.com>
    Predstavitve 2. program

1. skupina:

13:00-14:00, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Šola eksperimentalne kemije na IJS;
14:00-15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, F9, B3 (ob 14:00, 14:20, 14:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 2. 6. 2011 - OŠ Toneta Čufarja, Ljubljana

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
09:00-10:00, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Šola eksperimentalne kemije na IJS;
10:00-11:00, učence v parku prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, F7, B3 (ob 10:00, 10:20, 10:40);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2.skupina:
09:00 - 10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K6, F7, B3 (ob 9:00, 9:20, 9:40);
10:00 - 11:00, učence v parku prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Šola eksperimentalne kemije na IJS;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 26.05.2011 - Gimnazija Slovenj Gradec

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1.skupina:
09:00 - 10:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F3, F1, F5 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
10:00 - 11:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve CEM, F4, E1 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

1.skupina:
09:00 - 10:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, K1, B2 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
10:00 - 11:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pet., 20.05.2011 - OŠ Simona Jenka, Smlednik

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 27 učencev- 2 skupini, starost:3. razred
    prihod 10.00, kontakt: <darja.kek@ijs.si>

1.skupina:
10:00 - 11:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, CEM, E1 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
11:00 - 12:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;

2.skupina:
10:00 - 11:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
11:00 - 12:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve K3, CEM, E1 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 19.05.2011 - OŠ Jakoba Aljaža, Kranj

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1.skupina:
11:00 - 12:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
12:00 - 13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve CT3, K5, E6 (ob 12:00, 12:20, 12:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 12.05.2011 - Tehniški šolski center Nova Gorica

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 50 dijakov (16+17+17)- 3 skupine, starost: 2.-4.letnik
    prihod 09.30, kontakt: <mateja.beltram@tscng.net>
    Predstavitve 1.,2.,3. program

1.skupina:
09:30 - 10:30, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F3, F1, F5 (ob 09:30, 09:50, 10:10); potek ogleda;
10:30 - 11:30, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 10:30, 10:50, 11:10); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
09:30 - 10:30, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve F9, K7, B1 (ob 09:30, 09:50, 10:10); potek ogleda;
10:30 - 11:30, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 10:30, 10:50, 11:10); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
09:30 - 10:30, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve K8, E9, E2 (ob 09:30, 09:50, 10:10); potek ogleda;
10:30 - 11:30, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve O2, E7, E8 (ob 10:30, 10:50, 11:10); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pet., 06.05.2011 - OŠ Miška Kranjca

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 13 učencev - 1 skupina, starost:8.r.
    prihod 10:00, kontakt: <antoncic.eda@gmail.com>
    Predstavitve 2.,3. program

1.skupina:
10:00 - 11:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve F9, K7, B1 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 04.05.2011 - OŠ Savsko naselje

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 17+18 učencev- 2 skupine, starost: 4.r. in 5.r.
    prihod 09.00, kontakt: <silva.seliskar@gmail.com>
    Predstavitve 1. program

1.skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
10:00 - 11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F2, CEM, F4 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2.skupina:
09:00 - 10:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
10:00 - 11:00, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 21.04.2011 - OŠ Staneta Žagarja Kranj

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

1.skupina:
13:15 - 13:45, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
13:45 - 14:45, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve CT3, K5, E6 (ob 13:45, 14:05, 14:25); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
13:15 - 14:15, pri glavnem vratarju učence prevzame koordinator CEM;
predvidena dejavnost: steklopihaštvo na K1 in CEM (13:15, 13:45);
14:15 - 14:45, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
3. program, predstavitev K8, E9 (ob 14:15, 14:30); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
13:15 - 14:15, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve O2, E7, E8 (ob 13:15, 13:35, 13:55); potek ogleda;
14:15 - 14:45, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 21.04.2011 - Otroci iz zavoda za gluhe in naglušne

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 28 otrok - 3. skupine, starost: 6-9 let
    prihod 09:00, kontakt: <alja.kupec@ijs.si>
    Predstavitve

1.skupina:
09:00 - 10:30, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve: Šola eksperimentalne kemije, K5, CEM (ob 09:00, 09:30, 10:00);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2.skupina:
09:00 - 10:30, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve: CEM, Šola eksperimentalne kemije, K5 (ob 09:00, 09:30, 10:00);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3.skupina:
09:00 - 10:30, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitve: K5, CEM, Šola eksperimentalne kemije (ob 09:00, 09:30, 10:00);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 19.04.2011 - predstavniki podjetja Hidria

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

11:00 - 13:00, obiskovalce v sejni sobi IJS prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F3, E1, K5, F4; potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavne stavbe IJS.

Pet., 15.04.2011 - OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 56 dijakov - 4. skupine, starost:8. in 9. razred
    prihod 09:00, kontakt: <spela.kunej@ijs.si>
    Predstavitve 2. in 3. program

1.skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, K1, B2 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2.skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve F9, K7, B1 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3.skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

4.skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve K9, K5, E6 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 14.04.2011 - Gimnazija Jesenice

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 32 dijakov - 3. skupine, starost:4.letnik
    prihod 12:00, kontakt: <matej@erjavec.si>
    Predstavitve 1. program

1.skupina:
12:00 - 13:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F3, F1, F5 (ob 12:00, 12:20, 12:40); potek ogleda;
13:00 - 14:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve steklopihastvo in CEM (ob 13:00, 13:30); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
12:00 - 13:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve steklopihastvo in CEM (ob 12:00, 12:30); potek ogleda;
13:00 - 14:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 13:00, 13:20, 13:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
12:00 - 13:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 12:00, 12:20, 12:40); potek ogleda;
13:00 - 14:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F3, F1, F5 (ob 13:00, 13:20, 13:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 12.04.2011 - predstavniki podjetja Cimos

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

11:00 - 12:00, v avli glavne stavbe IJS/sejni sobi IJS obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitvi F3, K9 (ob 11:00, 11:30); potek ogleda;
13:30 - 14:00, pred menzo obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitev E1; potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do parkirišča pred glavno stavbo IJS.

Čet., 07.04.2011 - OŠ Davorina Jenka, Cerklje

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1.skupina:

11:30 - 12:30, pri glavnem vratarju dijake prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
12:30 - 13:30, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B2, F9, K7 (ob 12:30, 12:50, 13:10); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
11:30 - 12:30, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B2, F9, K7 (ob 11:30, 11:50, 12:10); potek ogleda;
12:30 - 13:30, dijake prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 31.03.2011 - OŠ dr. Ivana Korošca Borovnica

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

14:30 - 15:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
15:00 - 16:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 15:00, 15:20, 15:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

DOV 11 - Sob., 26.03.2011 - Program za tujce

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • pričetek 13:00

DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Drska, NM

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 45 učencev - 3. skupine, starost:
    prihod 09:00, kontakt: <Darja Kavšek>
    Predstavitve 1., 2. in 3. program (vsaka skupina 3 predstavitve znotraj vsakega programa, skupaj 3 ure ogledov)

1.skupina:
09:00 - 10:00, 1.1 program,
10:00 - 11:00, 3.1 program,
11:00 - 12:00, 2.1 program.

2.skupina:
09:00 - 10:00, 1.2 program,
10:00 - 11:00, 3.2 program,
11:00 - 12:00, 2.2 program.

3.skupina:
09:00 - 10:00, 1.3 program,
10:00 - 11:00, 3.3 program,
11:00 - 12:00, 2.3 program.

DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Elvire Vatovec Prade

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 1.skupina:

09:00 - 10:00, 2.1 program,
10:00 - 11:00, 2.2 program

DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 9 učencev, 1 skupina, starost:?
    prihod 09:00, kontakt: <Katarina Stare>
    Predstavitve 1. in 2. program

09:00 - 10:00, 2.2 program.
10:30 - 11:30, Reaktorski center, 1. program.
12:00 - 13:00, 1.3 program.

DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Sostro

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1.skupina:
10:00 - 11:00, 2.1 program.

DOV 11 Sob., 26.03.2011 - skupina študentov prava

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1.skupina:
10:00 - 11:00, 1.1 program,
11:00 - 12:00, 3.3 program,
12:00 - 13:00, 2.2 program,
13:30, Reaktorski center.

DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Ivana Groharja v Škofji Loki

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1.skupina:
10:00 - 11:00, 2.2 program,
11:00 - 12:00, Šola eksperimentalne kemije,
12:30, Reaktorski center.

2.skupina:
10:00 - 11:00, Šola eksperimentalne kemije,
11:00 - 12:00, 1.2 program,
12:30, Reaktorski center.

DOV 11 Sob., 26.03.2011 - OŠ Antona Globočnika Postojna

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1.skupina:
11:00 - 12:00, 1.3 program,
12:00 - 13:00, Šola eksperimentalne kemije,
13:30, Reaktorski center.

2.skupina:
11:00 - 12:00, 3.1 program,
12:00 - 13:00, 2.1 program,
13:30, Reaktorski center.

3.skupina:
11:00 - 12:00, 3.2 program,
12:00 - 13:00, 2.3 program,
13:30, Reaktorski center.

Pet., 25.03.2011 - OŠ Prule

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

13:00 - 14:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve K8, E9, E2 (ob 13:00, 13:20, 13:40); potek ogleda;
14:00 - 15:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve O2, E7, E8 (ob 14:00, 14:20, 14:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pet., 25.03.2011 - OŠ Šentjernej

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

09:15 - 10:15, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
10:15 - 11:15, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve F9, K7, (ob 10:15, 10:45); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

09:15 - 10:15, pri glavnem vratarju učence prevzame koordinator CEM;
steklopihaštvo na K1 in CEM (9:15, 9:45);
10:15 - 11:15, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, K1 (ob 10:15, 10:45); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 24.03.2011 - Bonetti d.o.o.

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 5 obiskovalcev - 1 skupina
    prihod 10.00, kontakt: <info@bonetti.si>
    Predstavitve 3. program

10:00 - 11:00, pri glavnem vratarju obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve K8, E9, E2 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavne stavbe IJS.

Čet., 24.03.2011 - podjetje ELPRO Lepenik & Co. d.n.o.

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 11 obiskovalcev - 1 skupina
    prihod 12:30, kontakt: <aleksandra@elpro.si>
    Predstavitve 1. program

12:30 - 13:30, pri glavnem vratarju obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F2, F4 (ob 12:30, 13:00); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

(Obiskovalci so si pred tem od 11.30 do 12.00 ogledali pospeševalnik Reaktorskega centra.)

Sre., 23.03.2011 - OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

13:00 - 14:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
14:00 - 15:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve F9, K7, B1 (ob 14:00, 14:20, 14:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 23.03.2011 - Gimnazija Nova Gorica

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, K1, B2 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
10:00 - 11:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
10:00 - 11:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, K1, B2 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 22.03.2011 - Gimnazija Jesenice

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 32 dijakov - 2. skupini, starost:17-18 let
    prihod 13.00 , kontakt: <povsinjoze1@gmail.com>

    Predstavitve 1.program

1. skupina:
13:00 - 14:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;
14:00 - 15:00, 1. program, predstavitve F2, CEM, F4 (ob 14:00, 14:20, 14:40); potek ogleda;
15:00 - 16:00, 1. program, predstavitve K9, E1 (ob 15:00, 15:30); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
13:00 - 14:00, pri glavnem vratarju učence prevzame koordinator predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F2, CEM, F4 (ob 13:00, 13:20, 13:40); potek ogleda;
14:00 - 15:00, 1. program, predstavitve K9, E1 (ob 14:00, 14:30); potek ogleda;
15:00 - 16:00, dijake prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 22.03.2011 - OŠ Borcev za severno mejo, Maribor

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 45 učencev - 3. skupine (2 skupini mlajših in 1 skupina starejših učencev), starost::4.5.6. ter 7.in 8.r
    prihod 10.00 , kontakt: <branka.ribic.hederih@gmail.com>

  • Predstavitve 2.program

1.skupina:
10:00 - 11:00,pri glavnem vratarju učence prevzame koordinator CEM;
steklopihaštvo na K1 in CEM (10:00, 10:30);
11:00 - 11:20, učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B2; potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2.skupina:
10:00 - 11:20,pri glavnem vratarju učence prevzame vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, B2, F9, K7 (10:00, 10:20, 10:40, 11:00); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3.skupina:
10:00 - 11:20,pri glavnem vratarju učence prevzame vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B1, K6, F7, B3 (10:00, 10:20, 10:40, 11:00); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pon., 21.03.2011 - Šolski center NM - Tehniška gimnazija

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 100 dijakov - 5. skupin, starost: 2. letnik
    prihod 09:00, kontakt: <leskovecnina@gmail.com>

    Predstavitve 2. program + Šola eksp. kemije + steklopihaštvo

1. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost: Šola eksperimentalne kemije na K1;

2. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, B2 (ob 9:00, 9:30); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame koordinator CEM;
steklopihaštvo na K1 in CEM (9:00, 9:30);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

4. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve F9, K7, B1 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

5. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 09:00, 09:20, 09:40); ppotek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 10.03.2011 - Elektrotehniški krožek, Dijaški dom Tabor

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F2, CEM, F4 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
10:00 - 11:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E1 (ob 10:00, 10:30); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 03.03.2011 - Inštitut za celulozo in papir

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • cca 15 obiskovalcev - 1. skupina,
    prihod 11:00, kontakt: <tanja.zdolsek@ijs.si>
    Predstavitve 2. program

11.15 - 13.00 obiskovalce v avli glavne stavbe IJS prevzame odsečni koordinator,
2. program, predstavitve F7, K1, K3, B3, B1 (ob 11:15, 11:35, 11:55, 12.15 ); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do avle pri Sodexu / vratarju z izhodom na Jadransko cesto.

Čet., 17.02.2011 - OŠ Bežigrad

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 10 učencev - 1. skupina, starost: 11-14 let.
    prihod 13:00, kontakt: <leskovecnina@gmail.com>

    Predstavitve 2. program:

13.00 - 13:30, pri glavnem vratarju učence prevzame vodja Šole eksperimentalne kemije, g. Ogrin;
predstavitev K1; potek ogleda;
13:30 - 13:50, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev F9; potek ogleda;
13:50 - 14:10, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev F7; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS

Čet., 10.02.2011 - Fakulteta za naravoslovje in matematiko, UMB

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 12 obiskovalcev (študenti, profesorji) - 1 skupina.
    prihod 10:00, kontakt: <jernejpodgornik@gmail.com>

    Predstavitve 1. program:

POZOR, predstavitve trajajo 30 min!

1. skupina, 12 obiskovalcev
10:00 - 10:30, pri glavnem vratarju obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev F2; potek ogleda;
10:30 - 11:00, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev CEM; potek ogleda;
11:00 - 11:30, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K9; potek ogleda;
11:30 - 12:00, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
ž predstavitev E1; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 02.02.2011 - OŠ Šturje Ajdovščina

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

POZOR, predstavitve trajajo 30 min!

  • Predstavitve 1., 2. in 3. program (vsaka skupina svoj program):

1. skupina, 15 učencev
11:00 - 11:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev F3; potek ogleda;
11:30 - 12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K9; po predstavitvi odsečni vodja učence odpelje v avlo IJS potek ogleda;
12:00 - 12:30, odmor avla IJS
12:30 - 13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev F4; potek ogleda;
13:00 - 13:30, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
ž predstavitev E1; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina, 15 učencev
11:00 - 11:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K3; potek ogleda;
11:30 - 12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev F9; po predstavitvi odsečni vodja učence odpelje v avlo IJS potek ogleda;
12:00 - 12:30, odmor avla IJS
12:30 - 13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K7; potek ogleda;
13:00 - 13:30, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
ž predstavitev B3; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina, 14 učencev
11:00 - 11:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K8; potek ogleda;
11:30 - 12:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev E2; po predstavitvi odsečni vodja učence odpelje v avlo IJS potek ogleda;
12:00 - 12:30, odmor avla IJS
12:30 - 13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K5; potek ogleda;
13:00 - 13:30, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
ž predstavitev E7; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 20.01.2011 - OŠ Notranjski odred Cerknica, podružnica "11.maj" Grahovo

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST OK!!!

  • 20 učencev - 2. skupini, starost: 8. in 9. razred; 13-15 let.
    prihod 13.30, kontakt: <mira.siraj@guest.arnes.si>

    Predstavitve 1. program:

1. skupina:
13.30 - 14:30, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;
14:30 - 14:50, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev F2; potek ogleda;
14:50 - 15:10, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev CEM; potek ogleda;
15:10 - 15:30, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev E1; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS

2. skupina:
13:30 - 13:50, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev F2; potek ogleda;
13:50 - 14:10, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev CEM; potek ogleda;
14:10 - 14:30,učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev E1; potek ogleda;
14:30 - 15:30, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 13.01.2011 - OŠ "Jožeta Krajca" Rakek

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 31 učencev - 2. skupini, starost: 9. razred. Starost 14 let.
    prihod 9.00, kontakt: <anita.godesa@gmail.com>

    Predstavitve 2. program:

1. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;
10:00 - 10:20, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K7; potek ogleda;
10:20 - 10:40, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev K6; potek ogleda;
10:40 - 11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev F7; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS
11:30 - 12.00, Reaktorski center Podgorica.

2. skupina:
09:00 - 09:20, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K7; potek ogleda;
09:20 - 09:40, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K6; potek ogleda;
09:40 - 10:00,učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev F7; potek ogleda;
10:00 - 11:00, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
11:30 - 12.00, Reaktorski center Podgorica.

Čet., 23. 12. 2010 - Dvojezična srednja šola Lendava

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 25 dijakov - 2. skupini, starost: 15 let.
    prihod 10.00, kontakt: Daniel Bernard <bernard@gmail.com>

    Predstavitve 1. in 2. program:

1. skupina:
10:00 - 10:20, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev F1; potek ogleda;
10:20 - 10:40, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev CEM; potek ogleda;
10:40 - 11:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev E1; potek ogleda; odsečni vodja dijake po končani predstavitvi odpelje v avlo;
11:00 - 11:20, ODMOR avla glavne stavbe IJS;
11:20 - 11:40, V AVLI dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev F7; potek ogleda;
11:40 - 12:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev K6; potek ogleda;
12:00 - 12:20, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev K1; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00 - 10:20, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev F7; potek ogleda;
10:20 - 10:40, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K6; potek ogleda;
10:40 - 11:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev K1; potek ogleda; odsečni vodja dijake po končani predstavitvi odpelje v avlo;
11:00 - 11:20, ODMOR avla glavne stavbe IJS;
11:20 - 11:40, V AVLI dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev F1; potek ogleda;
11:40 - 12:00, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev CEM; potek ogleda;
12:00 - 12:20, dijake prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev E1; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 16. 12. 2010 - OŠ Dravlje

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • 10-15 učencev - 1. skupina - prihod 9.00h
    OŠ Dravlje, starost: 13-14 let, <antoncic.eda@gmail.com>
    Predstavitve 2. program:

09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;
10:00 - 10:20, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K3; potek ogleda;
10:20 - 10:40, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev B2; potek ogleda;
10:40 - 11:00, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve (v avli IJS prevzem!),
predstavitev F9; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 09. 12. 2010 - OŠ Vič

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 32 učencev - 2. skupini, starost: 8. in 9. razred.
    prihod 10.00, kontakt: Eda Antončič <antoncic.eda@gmail.com>

    Predstavitve 1. in 2. program:

1. skupina:
10:00 - 10:20, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev K9; potek ogleda;
10:20 - 10:40, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev E1; potek ogleda;
10:40 - 11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev F9; potek ogleda;
11:00 - 11:20, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev B3; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00 - 10:20, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev F9; potek ogleda;
10:20 - 10:40, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev B3; potek ogleda;
10:40 - 11:00, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev K9; potek ogleda;
11:00 - 11:20, učence prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev E1; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 25. 11. 2010 - TRC Koroška

OBISK JE POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!

10:00 - 10:20, pri glavnem vratarju obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
predstavitev K9; potek ogleda;
10:20 - 10:40, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve;
predstavitev E5; potek ogleda;
10:40 - 11:00, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev E1; potek ogleda;
11:00 - 11:45, ODMOR sejna soba IJS;
11:50 - 12:10, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve (v avli IJS prevzem!),
predstavitev K7; potek ogleda;
12:10 - 12:30, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska predvidene predstavitve,
predstavitev E2; potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

13:00 - 13:30, ogled Reaktorskega centra Brinje.

Čet., 18. 11. 2010 - Gimnazija Piran, 10 dijakov

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

10 dijakov - 1. skupina, prihod 10.00

1. skupina:
10:00 - 10:20, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
predstavitev F9; potek ogleda;
10:20 - 10:40, predstavitev K7;
10:40 - 11:00, predstavitev B1;
11:00 - 11:20, ODMOR v avli glavne stavbe IJS;
11:20 - 11:40, predstavitev F5 (koordinator dijake prevzame v avli IJS!);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 16. 11. 2010 - OŠ Hpelje, 33 učencev (1 invalid)

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
11:30 - 12:15, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
12:15 - 13:00, učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
predstavitve K7, F9 (ob 12:15, 12:35); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
11:30 - 12:15, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
predstavitve K7, F9 (ob 11:30, 11:50); potek ogleda;
12:15 - 13:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 11. 11. 2010 - OŠ Izlake, 44 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
9:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije na K1;
10:00 - 11:00, steklopihaštvo na K1 in CEM (10:00, 10:30);
11:00 - 12:00, 2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda;
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
9:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 9:00, 9:20, 9:40); potek ogleda;
10:00 - 11:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije K1;
11:00 - 12:00, steklopihaštvo na K1 in CEM (11:00, 11:30);
Vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
9:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame koordinator CEM;
steklopihaštvo na K1 in CEM (9:00, 9:30);
10:00 - 11:00, 2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
11:00 - 12:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 4. 11. 2010 - OŠ Bičevje, 62 otrok

OBISK JE POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
10:00 - 11:00, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
10:00 - 11:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
11:00 - 12:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
12:00 - 13:00, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B2, F9, K7 (ob 12:00, 12:20, 12:40); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

4. skupina:
11:00 - 12:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B2, F9, K7 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda;
12:00 - 13:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pon., 18.10.2010 - SESTANEK DOV: KOORDINATORJI OBISKOV

Pet., 15.10.2010 - Strojna šola Ptuj , 64 dijakov

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOSTI NI!!!

  • 64 dijakov - 4 skupine

Vsaka predstavitev bo izjemoma trajala 25minut do pol ure, zaradi posebne želje obiskovalcev, da vidijo prav te laboratorije. Ogledi se začenjajo v avli oz na parkirišču, če bo lepo vreme (zaradi velikega št.).

1. skupina:
12:00 - 13.00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
program 1.: predstavitve K9, E5

2. skupina:
12.00 - 13.00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
program 1: predstavitve F5, F2, CEM

3. skupina:
12:00 - 13.00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
program 1: predstavitve E5, K9

4. skupina:
12.00 - 13.00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
program 1: predstavitve CEM, F5, F2

Čet., 7.10.2010 - OŠ Lovrenc na Pohorju, 48 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
15:00 - 16.00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
16.00 - 17.00, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve; program 1: predstavitve K6, F4
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
15.00 - 16.00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
program 1: predstavitve K6, F4
16.00 - 17.00, učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1; predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1.
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Tor., 28.9.2010 - predstavniki KBB iz Avstrije

OBISK POTRJEN!! JE ORGANIZIRAN!!! VARNOST JE!!!

Predstavitev IJS, način sodelovanja z industrijo, ogled kakšnega laba …

11.00 - 11.30, uvodno predavanje o IJS, dr. Špela Stres
11.30 - 12.00, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve; program 2: predstavitev B2
12.00 - 12.30, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska druge predvidene predstavitve; program 2: predstavitev F9
12.30 - 13.00, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska tretje predvidene predstavitve; program 2: predstavitev K7

Čet., 23.09.2010 - OŠ Breg Ptuj, 58 učencev

OBISK POTRJEN!! JE ORGANIZIRAN!!! VARNOST JE!!!

1. skupina:
10:00 - 10.30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
program 2: predstavitev F9, vodja predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10.00 - 10.30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
program 2: predstavitev K7, vodja predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
10:00 - 10.30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
program 2: predstavitev B1, vodja predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

4. skupina:
10.00 - 10.30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
program 2: predstavitev B3, vodja predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 15. 9. 2010 - OŠ Vižmarje Brod, 57 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
10:00 - 11:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
11:00 - 12:00, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve CEM, F4 (ob 11:00, 11:30); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.
12:00 - 13:00, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve K8, E9 (ob 12:00, 12:30); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00 - 11:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve CT3, K5, E6 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda
11:00-12:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
12:00-13:00, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 12:00, 12:20, 12:40); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
10:00 - 11:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, CEM (ob 10:00, 10:30); potek ogleda
11:00-12:00, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve O2, E7, E8 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda
12:00-13:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 10. 6. 2010, OŠ Rovte, 29 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!


1. skupina:, 11 učencev
10:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K1, B2 (ob 10:00, 10:30); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:, 12 učencev
10:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Čet., 3. 6. 2010, Vrtec Jelka, 40 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 40 otrok - 2 skupini
    Vrtec Jelka, starost 5 let, Blaž Bratovž <blaz@anadis.si>

1. skupina:
10:00 - 11:00, pri glavnem vratarju skupino prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program,2. program, predstavitve E1, K1 (ob 09:00, 09:30); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00 - 11:00, pri glavnem vratarju skupino prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program,2. program, predstavitve K1, E1 (ob 09:00, 09:30); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 2. 6. 2010, Telekom, d. d.

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • Obiskovalci: Predstavniki podjetja Telekom, d. d.

Namen obiska je možnost oz. povečanje sodelovanja z Institutom "Jožef Stefan".

11:00 - 13:00, pred glavno stavbo IJS obiskovalca prevzame odsečni vodja prve predvidene predstavitve;
Predstavitve: E9, E7, E6 , E8 (ob 11:00, 11:30, 12:00, 12:30)

Pet., 28. 5. 2010, Japonski urad za meroslovje ter NASA

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

  • Obiskovalca: dr. Dušan Petrač, NASA ter dr. Takesi Shimazaki, Japonski urad za meroslovje


Obiskovalca sta v Sloveniji ter želita zgolj informativno obiskati IJS kot največjo raziskovalno ustanovo v Sloveniji.

10:00 - 11:00 pred glavno stavbo IJS obiskovalca prevzame odsečni vodja prve predvidene predstavitve;
Predstavitve E1, F7 (ob 10:00, 10:30);

Čet., 27. 5. 2010, OŠ Log Dragomer, 24 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 24 učencev - 2 skupini
    OŠ Log Dragomer, učenci 4. in 5. razreda, Miha Skarabot <miha.skarabot@ijs.si>



1. skupina:
14:00 - 15:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program; 2. program;, predstavitve F5, K1, E1 (ob 14:00, 14:30, 15:00); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
14:00 - 15:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program; 2. program;, predstavitve E1, F5, K1 (ob 14:00, 14:30, 15:00); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 27. 5. 2010, OŠ Rimske Toplice, 23 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!



1. skupina:
09:30 - 10:30, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
10:30 - 11:30, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve CT3, K5, E6 (ob 10:30, 10:50, 11:10); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
09:30 - 10:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F3, F1, F5 (ob 09:30, 09:50, 10:10); potek ogleda
10:30-11:30, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pon., 24. 5. 2010, Patentni zastopnik g. Stan Antolin

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • Obisk patentnega odvetnika iz ZDA, g. Stana Antolina


Stan Antolin je ameriški odvetnik slovenskega rodu, ki se v ZDA ukvarja s patentnim pravom.
V Sloveniji sodeluje na Svetovnem kongresu pravnikov, med tem pa se bo srečal tudi s predstavniki JRZ in Univerz.

12:30 - 13:30 pred glavno stavbo IJS obiskovalca prevzame odsečni vodja prve predvidene predstavitve;
Predstavitve E1, F5, E8 (ob 12:30, 12:50, 13:10);
vodja zadnje predstavitve obiskovalca spremi do glavnega vhoda IJS.

Dnevni red obiska.

Čet., 20. 5. 2010, OŠ Borovnica, 27 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!


1. skupina:
14:30 - 15:30, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
15:30 - 16:30, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve K8, E9, E2 (ob 15:30, 15:50, 16:10); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
14:30 - 15:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve F9, K7, B1 (ob 14:30, 14:50, 15:10); potek ogleda
15:30-16:30, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 20. 5. 2010, Vrtec Kranj, 40 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 40 otrok - 2 skupini
    Vrtec Kranj, starost 4-7 let, Guzej Irena <041 320 351>

1. skupina:
10:00 - 11:00, pri glavnem vratarju skupino prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program,2. program, predstavitve E1, K1 (ob 10:00, 10:30); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00 - 11:00, pri glavnem vratarju skupino prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program,2. program, predstavitve K1, E1 (ob 10:00, 10:30); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 19. 5. 2010, piknik na Reaktorju

Vabljeni vsi odsečni koordinatorji obiskov z Jamove in Brinja ob 15-ih!
Prevoz: Špela 6, Marjana 3. Če se še kdo javi za voznika, naj sporoči.


Hvala vsem, ki ste prišli na piknik! Bilo je lepo in nepozabno popoldne!
Kar je ostalo, bomo en dan v institutskem parku 'pospravili'.
En spominček.

Čet., 13. 5. 2010, Vegova strokovna šola in gimnazija Ljubljana, 65 dijakov

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 65 dijakov - 4 skupine
    Vegova strokovna šola in gimnazija Ljubljana, Rasto Snoj <rastopes@gmail.com>

1. skupina:, 17 dijakov
12:30, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve CEM, F4 (ob 12:30, 13:00); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:, 16 dijakov
12:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 12:30, 12:50, 13:10); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:, 16 dijakov
12:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve CT3, K5, E6 (ob 12:30, 12:50, 13:10); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

4. skupina:, 16 dijakov
12:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve O2, E7, E8 (ob 12:30, 12:50, 13:10); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Sre., 12. 5. 2010, OŠ Vižmarje Brod, 38 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
10:00 - 11:00, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F3, F1, F5 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve K8, E9, E2 (ob 09:00, 09:20, 09:30); potek ogleda
10:00-11:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pet., 7. 5. 2010, podjetje Sivec d.o.o.

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI!!!

Obisk predstavnikov podjetja Sivec d.o.o.

10:00 - 10:45, pri glavnem vratarju predstavnike prevzame koordinator odseka E2; sledi ogled odseka E2 ;
10:45 - 11:30, ogled odseka F9 kateremu se pridruži tudi direktor podjetja Elaphe d.o.o.
Po končani predstavitvi koordinator odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

INTERNI DOV ZA KOORDINATORJE


Torek, 13. 4. 14:00-15:00 2. program: predstavitve 1 (OK),2 (OK),3 (OK).

Sreda, 14. 4. 14:00-15:00 2. program: predstavitve 4 (OK),5 (OK),6 (OK)

Četrtek, 15. 4. 14:00-15:00 2. program: predstavitve 7 (OK),8 (OK),9 (OK)


Torek, 20. 4. 14:00-15:00 3. program: predstavitve 1 (NE),2 (),3 (OK).

Sreda, 21. 4. 14:00-15:00 3. program: predstavitve 4 (OK),5 (OK),6 (OK)

Četrtek, 22. 4. 14:00-15:00 3. program: predstavitve 7 (),8 (OK),9 (OK)


Torek, 4. 5. 14:00-15:00 1. program: predstavitve 1 (ok),2 (OK),3 (OK).

Sreda, 5. 5. 14:00-15:00 1. program: predstavitve 4 (),5 (OK),6 ()

Četrtek, 6. 5. 14:00-15:00 1. program: predstavitve 7 (OK),8 (OK),9 (OK)

Čet., 22. 4. 2010, Vegova strokovna šola in gimnazija Ljubljana, 91 dijakov

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST NI !!!

  • 91 dijakov - 5 skupin
    Vegova strokovna šola in gimnazija Ljubljana, računalniška usmeritev, Rasto Snoj <rastopes@gmail.com>

1. skupina:, 20 dijakov
12:30, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F2, CEM, F4 (ob 12:30, 12:50, 13:10); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:, 20 dijakov
12:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 12:30, 12:50, 13:10); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:, 19 dijakov
12:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve K8, E9, E2 (ob 12:30, 12:50, 13:10); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

4. skupina:, 16 dijakov
12:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve CT3, K5, E6 (ob 12:30, 12:50, 13:10); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

5. skupina:, 16 dijakov
12:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve O2, E7, E8 (ob 12:30, 12:50, 13:10); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Čet., 15. 4. 2010, OŠ dr. Vita Kraigherja, 26 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
12:00 - 13:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
13:00 - 14:00, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve K5, E6, O2 (ob 13:00, 13:20, 13:40); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
12:00 - 13:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve K5, E6, O2 (ob 12:00, 12:20, 12:40); potek ogleda;
13:00-14:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1; predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 8. 4. 2010, OŠ Bičevje Ljubljana, 62 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
10:00 - 11:00, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
09:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda;
10:00 - 11:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
11:00 - 12:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
12:00 - 13:00, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B2, F9, K7 (ob 12:00, 12:20, 12:40); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

4. skupina:
11:00 - 12:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B2, F9, K7 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda;
12:00 - 13:00, v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
Predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sob., 27. 3. 2010, Dan odprtih vrat

OBISKI SO OBJAVLJENI V POSEBNI DATOTEKI

Pet., 26. 3. 2010, OŠ Trnovo, 28 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
11:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B2, F9, K1 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
11:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve F9, K7, B1 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Čet., 25. 3. 2010, OŠ Maksa Pečarja, 75 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F1, F5, F3 (ob 10:00, 10:30, 11:00); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F2, CEM, F4 (ob 10:00, 10:30, 11:00); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 10:00, 10:30; 11:00); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

4. skupina:
10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve CEM, F4, K9 (ob 10:00, 10:30, 11:00); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Čet., 25. 3. 2010, SŠ za lesarstvo Škofja Loka, 12 dijakov

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
09:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, K1, B2 (ob 09:00, 09:20, 09:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Priporočilo: "Ravnateljica na Srednji šoli za strojništvo, mag. Mojca Šmelcer pravi, da je pri Vas možno videti veliko zanimivega, česar dijaki pri vsakdanjem pouku niso deležni."

Sre., 24. 3. 2010, Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer, 46 dijakov

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
12:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve F9, K7, B1 (ob 12:00, 12:20, 12:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
12:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K6, F7, B3 (ob 12:00, 12:20, 12:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
12:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F2, CEM, F4 (ob 12:00, 12:20, 12:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Sre., 24. 3. 2010, OŠ Vič, 12 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

12:45 - 13:45, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
13:45 - 14:45, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K7, B1, K6 (ob 13:45, 14:05, 14:25); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pon., 22. 3. 2010, OŠ Vič, 12 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

13:45 - 14:45, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
14:45 - 15:45, v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K7, B1, K6 (ob 14:45, 15:05, 15:25); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pon., 22. 3. 2010, Gimnazija Trbovlje, 23 dijakov

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
13:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, K1, B2 (ob 13:30, 14:00, 14:30); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
13:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K7, B1, K6 (ob 13:30, 14:00, 14:30); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Sre., 17. 3. 2010, OŠ Gradec Litija, 39 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
11:15 - 12:15, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
12:15-12:20, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
12:20-13:20, 1. program, predstavitve CEM, F4, K9 (ob 12:20, 12:40, 13:00); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
11:15 - 12:15, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;3. program, predstavitve K5, E6, O2 (ob 11:15, 11:35, 11:55); potek ogleda;
12:15-12:20, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
12:20-13:20, predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 17. 3. 2010, OŠ Gradec Litija, 39 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
9:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
10:00-10:10, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
10:10-11:10, 2. program, predstavitve K3, B2, F9 (ob 10:10, 10:30, 10:50); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
9:00 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;2. program, predstavitve K7, B1, K6 (ob 9:00, 9:20, 9:40); potek ogleda;
10:00-10:10, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
10:10-11:10, predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 11. 3. 2010, OŠ Lesce, 8 obiskovalcev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

8 obiskovalcev - 1 skupina
OŠ Lesce, Andreja Kovačič <andreja.kovacic@guest.arnes.si>

1. skupina:
09:00 - 09:45, Ogled Reaktorskega centra v Podgorici, predavanje z naslovom "Elektrika iz jedrske energije";
09:50 - 10:20, Ogled razstave v Reaktorskem centru v Podgorici;
10:45 - 11:45, Ogled laboratorijev na Jamovi; pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 10:45, 11:05, 11:25); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Čet., 28. 1. 2010, OŠ, 3 učenke

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 9 razred - 3 učenke

15:45 - 16:45, pri glavnem vratarju učence prevzame vodja prve predstavitve, 2. program, predstavitve B2, F9, K7 (ob 15:45, 16:05, 16:25); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino pospremi do glavnega vhoda IJS.

Sre. 27. 1. 2010, Akademija za multimedije, 5 študentov

Skupina petih študentov Inštituta in akademije za multimedije Ljubljana (www.iam.si). Kontakt: David Supan <davids5a@gmail.com>

V okviru izobraževanja imajo tudi nalogo obiskati organizacijo s področja razvoja tehnike. Izbrali smo Institut "Jožef Stefan", kjer nas najbolj zanimajo odseki za raziskave na področju elektronike in informacijskih tehnologij, torej Avtomatika, biokibernetika in robotika E1, Sistemi in vodenje E2, Odprti sistemi in mreže E5, Komunikacijski sistemi E6, Računalniški sistemi E7, Tehnologije znanja E8, Inteligentni sistemi E9.

Obisk so dokumentirali s fotografiranjem, izključno za namene interne predstavitve obiska na predavanjih.

Pet., 15. 1. 2010, OŠ Trnovo, 20 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 8b razred - 1 skupina
    OŠ Trnovo

8:30 - 10:00, pri glavnem vratarju učence prevzameta Kristina Žagar in mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: CEM in Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;

Sre., 6. 1. 2010, Fakulteta za matematiko, 15 študentov

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • študenti matematike - 1 skupina, kontaktna oseba: Olga Kaljada <olga.kaljada@gmail.com>
    15 študentov FAMNIT (2. letnika s smeri matematika, Fakultete za matematiko, naravoslovje ter informacijske tehnologije) fakultete v Kopru ter profesor fizike

11:30 - 12:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni koordinator K7, koordinator B1 jih prevzame pred vhodom v glavno stavbo ob 12:00 in jih ob 12:30 odpelje do glavnega vhoda;

Čet., 17. 12. 2009, OŠ Petrovče, 53 otrok

1. skupina:
14:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 14:00, 14:20, 14:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
14:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve O2, E7, E8 (ob 14:00, 14:20, 14:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
14:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B2, F9, K7 (ob 14:00, 14:20; 14:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Sre., 28. 10. 2009, Srednja tehniška šola, Gorizia, 26 dijakov

OBISK NI POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
15:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve K3, K1, B2, F9 (ob 15:00, 15:20, 15:40, 16:00); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
15:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve F4, K9, E5, E1 (ob 15:00, 15:20, 15:40, 16:00); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Čet., 22. 10. 2009, OŠ Bistrica, 37 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST JE!!!

1. skupina:
14:00 - 15:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1; predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
15:00-15:10, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
15:10-16:10, 2. program, predstavitve K7, B1, K6 (ob 15:10, 15:30, 15:50); potek ogleda; vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
14:00 - 15:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;2. program, predstavitve K7, B1, K6 (ob 14:00, 14:20, 14:40); potek ogleda;
15:00-15:10, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
15:10-16:10, predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1; mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pet., 9. 10. 2009, OŠ Stična, 11 otrok

12:30 - 15:00

Izvedba: mag. Tomaž Ogrin

Čet., 8. 10. 2009, OŠ Stična, 16 otrok

13:30 - 16:00

Izvedba: mag. Tomaž Ogrin

Čet., 8. 10. 2009, OŠ Lovrenc na Pohorju, 29 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

2 skupini:
15:00, pri glavnem vratarju učence prevzameta mag. Tomaž Ogrin in Kristina Žagar;
15:00-16:00 ogled CEM;
15:00-16:00 ogled steklopihaške delavnice in šola eksperimentalne kemije, mag. Tomaž Ogrin, K1;
po končani predstavitvi mag. Ogrin skupino odpelje do glavnega vhoda IJS.

Čet., 8. 10. 2009, SŠ, 60 dijakov

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
11:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
11:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
3. program, predstavitve O2, E7, E8 (ob 11:00, 11:20, 11:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

3. skupina:
11:00, pri glavnem vratarju dijake prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B2, F9, K7 (ob 11:00, 11:20; 11:40); potek ogleda
Po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Čet., 1. 10. 2009, OŠ Stična, 20 otrok

13:30 - 16:00

Izvedba: mag. Tomaž Ogrin

Sre., 30. 9. 2009, obisk OECD

  • obisk OECD

13.00 - 13.45 kosilo na Institutu "Jožef Stefan"
13.45 - 15.15 JSI Dr. Boris Pukl, pomočnik direktorja, dr. Špela Stres, Komunikacije in prenos tehnologij;
Obisk dveh laboratorijev:
1. Elektronska keramika, K5, dr. Marija Kosec, Vodja odseka;
2. Avtomatika, biokibernetika in robotika, E1, dr. Leon Žlajpah, Vodja odseka.

Čet., 24. 9. 2009 - Festival slovenske znanosti

1. skupina:
8:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B1, K6, F7 (ob 8:30, 8:50, 9:10); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve odpelje skupino v avlo glavne stavbe, po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve skupino odpelje do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
8:30, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve F9, K7, B3 (ob 8:30, 8:50, 9:10); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve odpelje skupino do glavnega vhoda IJS.

Čet., 24. 9. 2009 - Festival slovenske znanosti

1. skupina:
10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
1. program, predstavitve K9, E5, E1 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve odpelje skupino v avlo glavne stavbe, po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve skupino odpelje do glavnega vhoda IJS;

24-28. 8. 2009, 30 otrok

30 otrok

kontaktna oseba mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
ogled posameznih odsekov: CEM, E1...

Čet., 18. 6. 2009, OŠ Toneta Šraja Aljoše Nova vas, 20 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

20 otrok, 2 učitelja - 2 skupini
OŠ Toneta Šraja Aljoše Nova vas, 8. in 9. razred, KONTAKTNA OSEBA: milena.misic@guest.arnes.si

1. skupina:
14:00 - 15:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
15:00-15:10, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
15:10-16:10, 2. program, predstavitve K3, B2, F9 (ob 15:10, 15:30, 15:50); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
14:00 - 15:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;2. program, predstavitve K7, B1, K6 (ob 14:00, 14:20, 14:40); potek ogleda;
15:00-15:10, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
15:10-16:10, predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 11. 6. 2009, Nacionalna Univerza v Singapurju, 30 študentov

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

30 študentov kemije in 2 mentorja - 2 skupini
iz Nacionalne Univerze v Singapurju, KONTAKTNA OSEBA: andrej.godec@fkkt.uni-lj.si

14:00 - 14:30, obiskovalce v Veliki predavalnici pozdravi dr. Pukl (potrjeno) s kratko predstavitvijo IJS in dela na IJS;

1. skupina:
14:30 - 15:30, 1. program, predstavitve CEM, F4, K9 (ob 14:30, 15:00, 15:30); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
14:30 - 15:30, 3. program, predstavitve K5, E6, O2 (ob 14:30, 15:00, 15:30); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Sre., 10. 6. 2009, Lakeside Labs, 6 obiskovalcev

6 obiskovalcev za E6, E8, E9 in U9
Obisk z Lakeside Labs
Agenda obiska.

Tor., 9. 6. 2009, OŠ Trnovo, 25 otrok

25 otrok - 1 skupina
OŠ Trnovo, 1. razred, KONTAKTNA OSEBA: irena.pribosic@ijs.si

09:30 - 10:30

Izvedba: mag. Tomaž Ogrin in dr. Irena Pribošič

Pon., 8. 6. 2009, OŠ Gradec, 11 otrok

11 otrok - 1 skupina
OŠ Gradec, Bevkova 3, Litija, 8. razred, KONTAKTNA OSEBA: jana.isoski@guest.arnes.si

13:30 - 15:00

Izvedba: mag. Tomaž Ogrin

Čet., 4. 6. 2009, OŠ Rakek, 12 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

12 otrok, 2 učitelja - 1 skupina
OŠ Rakek, 8. razred, KONTAKTNA OSEBA: Anita Godesa <anita.godesa@gmail.com>

1. skupina:
14:00 - 15:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;2. program, predstavitve CEM, E5, E1 (ob 14:00, 14:20, 14:40); potek ogleda;
15:00-15:10, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
15:10-16:10, predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 21. 5. 2009, OŠ, 20 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

20 otrok - 1 skupina
OŠ ???, 8. razred, KONTAKTNA OSEBA: urska_k@hotmail.com

1. skupina:
10:30 - 11:45, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
11:45-12:00, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
12:00-13:00, 1. program, predstavitve F4, K9, E5 (ob 12:00, 12:20, 12:40); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Čet., 21. 5. 2009 - OŠ dr. Ivana Korošca, Borovnica, 24 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

24 otrok, 3 učitelji - 2 skupini
OŠ dr. Ivana Korošca Borovnica, 8. razred, KONTAKTNA OSEBA: edita.mocnik@guest.arnes.si

1. skupina:
14:30 - 15:10, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
15:10-15:20, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
15:20-16:00, 2. program, predstavitve B2, F9 (ob 15:20, 15:40); potek ogleda;
vodja zadnje predstavitve skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
14:30 - 15:10, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;2. program, predstavitve K6, F7 (ob 15:20, 15:40); potek ogleda;
15:10-15:20, kratek odmor v avli glavne stavbe - avtomat za kavo in kakav je v 1. nadstropju - v avli glavne stavbe učence prevzame mag. Tomaž Ogrin, K1;
15:20-16:00, predvidena dejavnost za otroke: Šola eksperimentalne kemije in steklopihaštvo na K1;
mag. Ogrin skupino spremi do glavnega vhoda IJS.

Pon., 18. 5. 2009, OŠ, 20 učencev

20 otrok - 1 skupina
, 8. razred, KONTAKTNA OSEBA: ana.simac@guest.arnes.si

13:30 - 16:00

Izvedba: mag. Tomaž Ogrin

Pon., 18. 5. 2009 - OŠ, 20 učencev

20 otrok - 1 skupina
, 8. razred, KONTAKTNA OSEBA: ana.simac@guest.arnes.si

13:30 - 16:00

Izvedba: mag. Tomaž Ogrin

Čet, 14. 5. 2009 - OŠ Muta, 15 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

dogovarjajo se še za Reaktor

1. skupina:
11:30, pri glavnem vratarju učence prevzame vodja ogleda B2;
3. program, predstavitev K5, E6, O2 (ob 11:30, 11:50, 12:10); potek ogleda

12:10-12:20 ogled steklopihaške delavnice;
12:20-13:20, Šola eksperimentalne kemije, mag. Tomaž Ogrin, K1;
po končani predstavitvi mag. Ogrin skupino odpelje do glavnega vhoda IJS.

Čet, 7. 5. 2009 - OŠ Kolezija, 15 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
11:30, pri glavnem vratarju učence prevzame vodja ogleda B2;
2. program, predstavitev B2, F9, K7 (ob 11:30, 11:50, 12:10); potek ogleda

12:10-12:20 ogled steklopihaške delavnice;
12:20-13:20, Šola eksperimentalne kemije, mag. Tomaž Ogrin, K1;
po končani predstavitvi mag. Ogrin skupino odpelje do glavnega vhoda IJS.

Pon, 4. 5. 2009 - NATO, 80 predstavnikov

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!! - parkirišče rezervirano

  • do 80 predstavnikov RR organizacij, vodij programov NATO, predstavnikov NATO - max 4 skupine
    NATO dogodek na Brdu, KONTAKTNA OSEBA: Iztok Stegel
    Program celotnega dogodka.

Skupni program vseh obiskovalcev:
15:00, pri glavnem vratarju oz. pred glavno stavbo predstavnike NATO pričaka Polona Strnad, slikanje - Marjan Verč (Smrke) obveščen;
15:10-15:30 pozdrav direktorja v Veliki predavalnici, predstavitev nekaterih dosežkov IJS (g.Stegelj pravi F5, K5 - kaj pa E6, kot je rekel direktor?);
15:30-16:30, ogled dveh laboratorijev IJS - po skupinah velikosti največ 20 oseb;

1. skupina:
15:30-16:30, ogled dveh laboratorijev IJS: K5, F5;
1. program;

2. skupina:
15:30-16:30, ogled dveh laboratorijev IJS: F5, K5;
1. program;

3. skupina:
15:30-16:30, ogled dveh laboratorijev IJS: F7, E1;
2. program;

4. skupina:
15:30-16:30, ogled dveh laboratorijev IJS: E1, F7;
2. program;

Če bo obiskovalcev manj, bomo izvedli le ogled za 1. in 3. skupino.
Po končanih predstavitvah zbor na parkirišču pred glavno stavbo IJS, dr. Vladimir Jovan se obiskovalcem zahvali za obisk, odhod na avtobus.

Čet, 23. 4. 2009 - OŠ Valentina Vodnika, 11 učencev

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
13:30, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Ogrin in vodja ogleda F5;
1. program, predstavitev F5 (ob 13:30); potek ogleda

13:50-14:00 ogled steklopihaške delavnice;
14:00-15:00, Šola eksperimentalne kemije, mag. Tomaž Ogrin, K1;
po končani predstavitvi mag. Ogrin skupino odpelje do glavnega vhoda IJS.

Sre., 22. 4. 2009 - OŠ Solkan, 15 učencev

15 otrok, Šola eksperimentalne kemije, steklopihaštvo, kontaktna oseba: matejka.cerne@guest.arnes.si

Tor., 21. 4. 2009 - OŠ Tone Čufar, Lj

15 otrok, Šola eksperimentalne kemije, kontaktna oseba: helena.prevc@guest.arnes.si

Čet, 16. 4. 2009 - Vrtec Ivančna Gorica, 21 otrok

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
09:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Ogrin in vodja ogleda E1;
09:15-09:30 ogled steklopihaške delavnice;
09:30-10:15, Šola eksperimentalne kemije, mag. Tomaž Ogrin, K1;
1. program, predstavitev CEM, K5 (vse Andreja Benčan); potek ogleda

po končani predstavitvi mag. Ogrin skupino odpelje do glavnega vhoda IJS.

Sre., 15. 4. 2009 - Švicarski NCP, Space

dr. Marion Tobler, 13h-16h ogled IJS, E2 (Strmčnik, Dolanc), E1 (Mekjavič, Stanič)

Sre., 15. 4. 2009 - Festival Hokus Pokus

2.festival naravoslovja Hokus Pokus, v Pionirskem domu v Lj., kratka predstavitev nekaterih poskusov Šole eksperimentalne kemije

Sre., 15. 4. 2009 - OŠ Grm Novo mesto, 15 učencev

15 otrok, Šola eksperimentalne kemije, kontaktna oseba: lavra.fabjan@guest.arnes.si

Čet., 9. 4. 2009 - Foreign young research associates of JSI

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 4 researchers - F9, additional 4-5 applicants from other departments - 1 group
    Foreign young research associates of JSI, CONTACT PERSON: IJSobiski@ijs.si, INITIATIVE: rok.dolenec@ijs.si (F9)
    THE VISIT TO BE CONDUCTED IN ENGLISH

1. group:
12:40, meeting point - hall of exhibitions;
1. program: presentations F5, F2, CEM, F4 (at 12:40, 13:00, 13:20, 13:40); potek ogleda
14:20-14:30 a short break;
14:30, meeting point - hall of exhibitions;
1. program: predsentations K9, E5, E1 (at 14:30, 14:50, 15:10); potek ogleda

Tor., 7. 4. 2009 - OŠ Kolezija, 24 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. in 2. skupina:
09:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Ogrin in vodja ogleda K5;
09:15-09:30 ogled steklopihaške delavnice;
09:30-10:15, Šola eksperimentalne kemije, mag. Tomaž Ogrin, K1;
1. program, predstavitev CEM, K5 (vse Barbara Malič); potek ogleda

po končani predstavitvi mag. Ogrin skupino odpelje do glavnega vhoda IJS.

Vtisi http://kolezija-kulezijci.blogspot.com/

Sob, 28. 3. 2009 od 9h do 15h Dan odprtih vrat IJS

OBISK 250 na REaktorju, 600 na IJS Jamova, total: 850 ljudi

PRedvidoma bomo organizirali obiske, ki se bodo na IJS začeli vsako polno uro, torej

  • ob 9h, 10h, 11h, 12h, 13h in 14h

ter na Reaktorskem centru

  • ob 10h30, 11h30, 12h30 in 13h30.

Avtobus bo predvidoma ob 10h, 11h, 12h, 13h peljal ljudi na Reaktor in ob 10h30, 11h30, 12h30, 13h30 z Reaktorja na IJS.

Pet., 20. 3. 2009 ob 13h sestanek koordinatorjev na Reaktorju

SESTANEK KOORDINATORJEV za pripravo dneva odprtih vrat

sejna soba Reaktorskega centra, rezervirana

Čet, 19. 3. 2009, OŠ Valentina Vodnika, 11 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!!

1. skupina:
13:30, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Ogrin in vodja ogleda CEM;
1. program, predstavitev CEM (ob 13:30); potek ogleda

13:50-14:00 ogled steklopihaške delavnice;
14:00-15:00, Šola eksperimentalne kemije, mag. Tomaž Ogrin, K1;
po končani predstavitvi mag. Ogrin skupino odpelje do glavnega vhoda IJS.

Sre., 18. 3. 2009, obisk iz K8

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!!

Obisk iz K8, sestanek na temo evropskega projekta

1. skupina:
10:45, obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
10:45-11:45, predstavitve CEM, K7 in K5

Tor, 17. 3. 2009 ob 13h sestanek koordinatorjev

SESTANEK KOORDINATORJEV za pripravo dneva odprtih vrat

sejna soba, rezervirana

Tor., 17. 3. 2009, OŠ bratov Letonja, 15 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

15 otrok - 1 skupina
OŠ bratov Letonja, 8., 9. razred, KONTAKTNA OSEBA: robert dimec <robi_dimec@yahoo.com>

1. skupina:
14:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska predstavitve F5;

Pon., 16. 3. 2009 - 2. letna delavnica za profesorje

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!
Potrditev: ŠS Organizacija: Izvedba: ŠS, KŽ

Kolarjeva predavalnica, ob 13h. (projektor je, računalnik svoj)

Rezervacija Sejne sobe od 10h naprej za potrebe posveta učiteljev.

Seminar v okviru študijske skupine profesorjev srednjih strojnih šol 2. letna delavnica na temo Materiali:

  • - 12h - 12h45 zagotovitev in kontrola kakovosti - mag. Denis Cindro;
    - 12h45 - 13h30 Hydrogen-Fueled Cars - doc. dr. Paul McGuiness;
    - 13h30 - 14h15 supertrdi materiali - dr. Peter Panjan;

14h15 kosilo v IJS menzi (menza ob 14h30 preneha s strežbo)


Dodatno predvidoma ogled laboratorijev, morda kratek potek kakšnega preizkusa-vaje.

Ogled laboratorijev:

  • - 15:00 F3
    - 15:20 K7
    - 15:45 F2

(ni organizirano)

Čet., 12. 3. 2009, Državni poklicni zavod za industrijo in obrt

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 48 obiskovalcev - 2 skupini po 24
    Državni poklicni zavod za industrijo in obrt "Jožef Stefan", s slovenskim učnim jezikom, dijaki in profesorji, KONTAKTNA OSEBA: jstefan@tiscali.it

avla glavne stavbe

darilo

Organizacija: ŠS Izvedba: KŽ

Pri glavnem vratarju skupino pričaka KŽ ob 11h30.

12:00, avla glavne stavbe IJS, pozdrav direktorja (potrjeno, da lahko, spomniti)

1. skupina:
12:20, v avli glavne stavbe skupino prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve.
1. program, predstavitve F2, CEM, F4 (ob 12:20, 12:50, 13:20), potek ogleda
vodja zadnje predstavitve odpelje skupino v avlo glavne stavbe
po končani predstavitvi vodja ogleda skupino odpelje do glavnega vhoda IJS

2. skupina:
12:20, v avli glavne stavbe skupino prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve.
2. program, predstavitve F9, K7, B1 (ob 12:20, 12:50, 13:20), potek ogleda
vodja zadnje predstavitve odpelje skupino v avlo glavne stavbe
po končani predstavitvi vodja ogleda skupino odpelje do glavnega vhoda IJS


13:50 - kosilo po želji v restavraciji IJS (na stroške obiskovalcev, v menzi strežejo do 14:30)


1. skupina:
14:40, v avli glavne stavbe skupino prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve.
2. program, predstavitve K3, K1, B2 (ob 14:40, 15:00, 15:20), potek ogleda
vodja zadnje predstavitve odpelje skupino v avlo glavne stavbe
po končani predstavitvi vodja ogleda skupino odpelje do glavnega vhoda IJS

2. skupina:
14:40, v avli glavne stavbe skupino prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve.
1. program, predstavitve K9, CEM, E1 (ob 14:40, 15:00, 15:20), potek ogleda
vodja zadnje predstavitve odpelje skupino v avlo glavne stavbe
po končani predstavitvi vodja ogleda skupino odpelje do glavnega vhoda IJS


Čet., 5. 3. 2009 - Elektroprom

OBISK JE POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

  • 3 zaposleni - 1 skupina
    PODJETJE ELEKTROPROM, KONTAKTNA OSEBA: direktor Boštjan Vidmar, tel.: 03 5657170.

oranžna soba, prinesti računalnik, projektor je tam

1. skupina:
09:00, pri glavnem vratarju obiskovalce prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, 3. program: predstavitve U9 (ŠS, MT), E2, E1, CEM (ob 09:00, 09:20, 09:55, 10:30); potek ogleda
spremljevalec z U9 odpelje skupino v avlo glavne stavbe;
10:30-11:30 odmor v avli glavne stavbe, (avtomat za kavo v 1. nadstropju, ogled razstave?), zgodnja malica v menzi(?), odhod na Reaktor;
11:45-12:15, ogled CEU;


Čet., 12. 2. 2009, OŠ Lovrenc na Pohorju, 32 učencev

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B1, K6, F7 (ob 10:00, 10:20, 10:40); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve odpelje skupino v avlo glavne stavbe, po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve skupino odpelje do glavnega vhoda IJS;
11:00-11:20 odmor in ogled razstave v avli glavne stavbe;
11:20-11:30 ogled steklopihaške delavnice;
11:30-12:20, Šola eksperimentalne kemije, mag. Tomaž Ogrin, K1;
po končani predstavitvi mag. Ogrin skupino odpelje do glavnega vhoda IJS.

2. skupina:
10:00, pri glavnem vratarju učence prevzame mag. Ogrin;
10:00-10:10 ogled steklopihaške delavnice;
10:10-11:00, Šola eksperimentalne kemije, mag. Tomaž Ogrin, K1;
po končani predstavitvi mag. Ogrin skupino odpelje do avle v glavni stavbi IJS.
11:00-11:20 odmor in ogled razstave v avli glavne stavbe;
11:20, v avli glavne stavbe učence prevzame vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B1, K6, F7 (ob 11:20, 11:40, 12:00); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve odpelje skupino do glvnega vhoda;

Čet., 12. 2. 2009, Gimnazija Vič, 15 dijakov

OBISK POTRJEN!! NI ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina:
15:00, pri glavnem vratarju učence prevzame odsečni vodja obiska prve predvidene predstavitve;
2. program, predstavitve B2, F9, K7 (ob 15:00, 15:20, 15:40); potek ogleda
vodja zadnje predstavitve odpelje skupino v avlo glavne stavbe, po končani predstavitvi koordinator zadnje odsečne predstavitve skupino odpelje do glavnega vhoda IJS;

Sre., 4. 2. 2009, OŠ Podčetrtek, 7 učencev

OBISK POTRJEN!! ORGANIZIRAN!!! VARNOST!!!

1. skupina: <<BR>